Gerçek ortaya çıktı, Gözyaşlarını tutamadılar

Afyonkarahisar'da kaybolan Gazi Akbıyık'ın ailesi Müge Anlı'ya başvurdu. Kayıp Akbıyık'ın eşi Kıymet Albayrak'tan şüpheleniliyordu. Ancak gerçek sonradan ortaya çıktı.

Google Haberlere Abone ol

Müge Anlı canlı yayınında Abdullah Gazi Akbıyık'ın kaybolmasının arkasındaki sır perdesi çözüldü. Gazi Akbıyık'ın eşi Kıymet Albayrak, canlı yayın sonrası her şeyi Müge Anlı'ya itiraf ederken, kızı daha fazla sessiz kalamadı ve asıl gerçekleri anlattı.

BABASINI ÖLDÜRDÜĞÜNÜ MÜGE ANLI'YA İTİRAF ETTİ!

Afyonkarahisar'da yaşayan Abdullah Gazi Akbıyık, 18 Ocak günü kayboldu. Dini nikahlı birlikte olduğu Kıymet Albayrak, kaybolmasından 10 gün sonra polise başvurdu.

Akbıyık'ın ortaya çıkmaması üzerine, kardeşleri Müge Anlı'nın programına konuk oldu. 52 yaşındaki adamın kaybının arkasında eşi Kıymet Albayrak'ın olduğunu ileri sürdüler.

Müge Anlı, kocasıyla ilgili bildiklerini anlatması için Kıymet Albayrak'ı da yayına davet etti.

"ANNEMİ KORUMAK İÇİN BABAMI ÖLDÜRDÜM"

O andan sonra sır perdesi yavaş yavaş aralanmaya başladı. Kıymet Albayrak'ın kızı daha fazla dayanamayarak acı gerçeği Müge Anlı'ya itiraf etti.

Müge Anlı canlı yayında Abdullah Gazi Akbıyık hakkında eşinin itirafını açıkladı! İzleyiciler gözyaşlarına boğuldu

Genç kız; "O gece babam eve alkollü geldi. Annemle aralarında kavga çıktı. Anneme silah çekti. Ben de annemi korumak için araya girdim. Silah patladı. Babam öldü. Böyle olsun istemezdim. Çok pişmanım" dedi.

ANNE CİNAYETİ ÜSTLENMEK İSTEDİ!

Kızını korumak isteyen anne Kıymet Albayrak, "Cinayeti ben işledim" diyerek suçu üstlenmek istedi. Ancak genç kız, "Annem için değer" dedi ve o geceyi tüm çıplaklığıyla Müge Anlı'ya itiraf etti.

MÜGE ANLI: BİLSEYDİM BÖYLE BİR KONU İŞLEMEZDİM

Üniversite sınavlarına hazırlanan genç kızın baba katili damgasını yiyecek olması Müge Anlı ve izleyicileri derinden yaralarken, Müge Anlı, "Bilseydim böyle bir konu işlemezdim!" dedi.

Babası Abdullah Gazi Akbıyık'ı öldürdüğü için pişman olan genç kızın 'Annem için değer' sözü ise herkesi derinden yaraladı.

TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN AVUKATLAR HAREKETE GEÇTİ!

15 Şubat Müge Anlı canlı yayınında yaşanan bu olay üzerine programın avukatı Rahmi Özkan konuyu üstlenmek istediğini söyledi. Akabinde birçok yerden avukat Müge Anlı canlı yayınında genç kıza sahip çıkacaklarını belirtti.

Yorumlar