Gelinim Mutfakta puan durumu 9 Haziran 2023 Cuma günü kim kazandı? Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim aldı?

Gelinim Mutfakta puan durumu 9 Haziran kim kazandı? Bugün düzenlenen yeni bölümünde hangi gelin kaç puan aldı, çeyrek altını kim kazandı soruları da yine cevabını buldu. Tuğba, Gamze, Kader ve Miyase bu hafta yarışan isimler oldu. Yeni gelen Kader ile eski gelinler sert tartışmalara giriyor.

Gelinim Mutfakta puan durumu 9 Haziran 2023 Cuma günü kim kazandı? Çeyrek altını kim aldı? Puan durumu toplam ne oldu, Hafta finalinde kim kazandı, kim birinci oldu? Deprem nedeniyle ara verilen yarışma kaldığı yerden devam ediyor. Alman-Kafkas karışımı yeni gelin Olga'nın damgasını vurduğu bu hafta gelinlerin işi hayli zor görünüyor. Öte yandan haftaya ara final var. Gelinim Mutfakta 29 Ocak 2022 Çarşamba puan durumu netleşirken, çeyrek altın kazanan gelin de belli oldu. Salı günü puanlamaların en çok önem taşıdığı günlerinde biriyle ekrana geldi. Yarışmanın Cuma günkü bölümünde Aysun diskalifiye olmak üzereydi ki son anda direkten döndü. Çünkü yere düşen kaşığı alarak tekrar tencereye koymakla suçlanıyordu. Gelinim Mutfakta yarışmasının 5. Sezonu 22 Ağustos 2022 Pazartesi günü itibariyle başladı. Yarışma 5. Sezona da Nursel Ergin'in sunumuyla ekrana geliyor. Haftanın ilk gününde kimin birinci olup çeyrek altını kazandığı merak ediliyor. Gelin ve kaynanaların kıyasıya mücadelesine sahne olan Gelinim Mutfakta puan durumu, bugün kim kazandı oldu, çeyrek altını kim kazandı? Yeni sezonun ilk yarışmacıları Tuğba, Asiye, Kader ve Miyase oldu. Bu hafta neden iki gelin elendi, neden böyle bir karar alındı? Gelinim Mutfakta puan durumu 9 Haziran 2023 Cuma günü kim kazandı? Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim aldı?

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 9 HAZİRAN KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta yarışmasının 9 Haziran 2023 Cuma günü itibariyle hafta finali yapıyor. Hafta boyunca alınan puanların semeresi bugün toplanıyor. En düşük puanı alan yarışmacı bugün eleniyor. Yarışmada bugün Tuğba gelin çileden çıktı. Kayınvalidesinin yaptığı puanlamaya çok fena halde kızan Tuğba, "Ben gidiyorum" diyerek mutfaktan ayrıldı. Haftanın en yüksek puanlarını toplayan gelin ise bir kez daha altın bilezikleri koluna takarak yoluna devam ediyor. Peki, bugün kim kazandı, kim elendi?

Gelinim Mutfakta 9 Haziran puan durumu şöyle: 

Miyase 19 puan

Gamze 15 puan

Tuğba 12 puan

Kader 5 puan

Çeyrek altını Miyase kazandı.

Gelinim Mutfakta haftalık toplam puanlar:

Miyase 79 puan

Gamze 63 puan

Tuğba 59 puan

Kader 41 puan

Kader bu hafta elenen gelin oldu.

Altın bilezikleri bu hafta Miyase kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA PUAN DURUMU 8 HAZİRAN KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta puan durumu 8 Haziran 2023 Perşembe günü merak ediliyor. Yarışmanın bugünkü bölümüyle bir haftanın dört günü geride kaldı. Hafta finalinin yapılacağı yarın öncesinde puanları toplayan gelinler yarın bilezikler için yarışacak. Ancak öncesinde günlük puanlarla çeyrek altın kazananlar da yine altın kesesini büyütüyor. Yarışmanın bugünkü bölümünde Miyase, Tuğba, Gamze ve Kader yarıştı. Peki, çeyrek altını kim kazandı?

İşte Gelinim Mutfakta 8 Haziran puan durumu

Tuğba 16 puan

Miyase 15 puan

Gamze 14 puan

Kader 13 puan

Puanlara bakılırsa bugün çeyrek altını bir kez daha Tuğba kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 2 HAZİRAN CUMA KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta 2 Haziran 2023 Cuma günü bir haftayı daha geride bıraktı. Yarışmanın son gününde maalesef yine bir yarışmacı elendi. Geriye kalan 3 isimden biri de bilezikleki koluna takarken, günün birincisi olan isim ise çeyrek altını yakasına taktı. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde kim kazandı, haftanın kazanan gelini kim oldu, çeyrek altın kime gitti?

Gelinim Mutfakta 2 Haziran puan durumu: 

Sivas Usülü Kalburabastı

Tuğba 17 puan

Kader 16 puan

Miyase 9 puan

Asiye 6 puan

Haftalık toplam puanlar:

Tuğba 86 puan

Miyase 70 puan

Kader 55 puan

Asiye 45 puan

GELİNİM MUTFAKTA 1 HAZİRAN KİM BİRİNCİ OLU? PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta 1 Haziran Perşembe günü itibariyle haftanın dört gününü geride bırakarak final gününe geçiş yapmış bulunmakta. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde hangi gelin kaç puan aldı, çeyrek altını yakasına takan kim oldu?

Gelinim Mutfakta 1 Haziran 2023 Perşembe günü puan durumu: 

Tuğba 21 puan

Miyase 13 puan

Kade 8 puan

Asiye 7 puan

Çeyrek altını bugün de Tuğba kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 29 MAYIS KİM BİRİNCİ OLDU? PUAN TABLOSU

Gelinim Mutfakta 29 Mayıs 2023 Pazartesi puan tablosu:

Tuğba 18 puan ile çeyrek altını kazandı

Miyase 17 puan

Kader 8 puan

Asiye ise 7 puan aldı.

Bugün Tuğba birinci oldu, çeyrek altın kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 25 MAYIS KİM KAZANDI? PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs 2023 Perşembe günü yarışmanın dördüncü itibariyle puanlar netleşmeye başladı. Hafta finaline son bir gün kala gelinler ile kayınvalideler arasındaki tartışmalar büyüyor. En son yaşanan tartışmalardan sonra Ezgi Gelin ile Gönül kayınvalide yarışmaya veda etmişlerdi. Peki, yarışmada bugün kim kazandı, kim birinci oldu? 

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs puan durumu: 

Kader 19 puan

Miyase 12 puan

Asiye 11 puan

Tuğba 8 puan

Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını Kader gelin aldı.

GELİNİM MUTFAKTA 24 MAYIS KİM KAZANDI? PUANLARI

Kanal D'de yayınlanan "Gelinim Mutfakta" yarışmasının 24 Mayıs 2023 Çarşamba günü puanları, sonuçları belli oldu. Nursel Ergin'in sunumunu yaptığı yarışmanın bugünkü bölümüyle birlikte haftanın yarısından çoğu geride kaldı. Geriyi iki gün kaldı. Şu ana kadar alınan puanlar Cuma günü için sonucu belirleyici olabilir. Peki, bugün kim kaç puan aldı?

Gelinim Mutfakta 24 Mayıs puanları: 

Tuğba 17 puan ile çeyrek altın kazandı.

Miyase bu haftanın en yüksek puanını aldı 14 puan

Kader 12 puan

Ezgi ise 8 puan

GELİNİM MUTFAKTA 23 MAYIS KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta 23 Mayıs 2023 Salı günü bir günü daha geride bıraktı. Yarışmanın bugünkü bölümünde de yine Tuğba, Kader, Ezgi ve Miyase kıyasıya bir mücadele sergiledi. Yarışmada en yüksek puanı alan bugün çeyrek altını yakasına taktı. Diğer isimler ise artık önümüzdeki günleri bekleyecekler. Peki, bugün kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 23 Mayıs puan durumu: 

Tuğba 17 puan

Ezgi 15 puan

Kader 11 puan

Miyase 10 puan

Tuğba çeyrek altını kazanırken, Miyase haftanın ikinci gününde de kendinden beklenmeyen bir performans düşüklüğünü sergiledi.

GELİNİM MUTFAKTA 22 MAYIS KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta 22 Mayıs 2023 Pazartesi günü yeni bir haftaya başladı. Kader isimli gelinin yeni hafta mutfağa girmesiyle tansiyon yükseldi. Yeni gelinin elindeki tuz paketlerini gelinlerin tezgahlarına gelişigüzel atması tansiyonu yükseltti. Yeni haftaya yüksek tansiyonla başlayan yarışmanın önümüzdeki günler nasıl süreceği merakla bekleniyor. Öte yandan yeni gelinle kayınvalidesinin birbirine çok yakın bir yaşta görünmeleri ise şaşırtıcı bulundu. Peki, Gelinim Mutfakta 22 Mayıs kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 22 Mayıs puan durumu: 

Tuğba 17 puan

Ezgi 16 puan

Kader 15 puan

Miyase 3 puan

Haftaya iyi bir başlangıç yapan Kader 15 puanda kalırken, Tuğba bu haftanın ilk çeyreğini kazanan gelin oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 19 MAYIS KİM KAZANDI? PUAN TABLOSU

Gelinim Mutfakta yarışmasının 19 Mayıs 2023 Cuma günkü bölümünde gelinler kura sınavına tabii tutuldu. Yarışmanın bu haftaki bölümünde ilginç bir durum yaşandı. Tam 3 gelin eşit puan aldı. Sadece bir kişi farklı puan aldı. Yapılan kura sonucunda bugün altın bilezikleri kazanan 3 kişi oldu; ancak alınan kararla kura çekildi. Kurada kazanan isim ise Ezgi oldu. Yarışmanın bugünkü bölümünde eleme potasına düşen Merve, artık gitmek istediğini söyledi. 

Gelinim Mutfakta 19 Mayıs puan durumu: 

Bugünkü bölümün puanları:

Miyase 21 puan
Tuğba 18 puan
Ezgi 14 puan
Merve 9 puan

Çeyrekl altını Miyase kazandı.

Haftalık toplam puanlar:

Miyase, Tuğba ve Ezgi 73 puan

Merve ise 55 puan ile elendi.

Altın bilezikleri ise Ezgi kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 12 MAYIS KİM KAZANDI? PUAN TABLOSU

Gelinim Mutfakta 12 Mayıs 2023 Cuma günü itibariyle bir haftayı daha geride bıraktı. Gelin ve kayınvalidelerin kıyasıya mücadelesinde haftanın son gününde sevinen veya yüzü gülen gelinler ile üzülen veya ağlayan gelinler belli oldu. Yapılan oylamalar neticesinde bugünün en yüksek puanını alarak çeyrek altını yakasına takan gelin ile haftanın toplamında en yüksek puanı alarak koluna altın bilezikleri takan gelin netleşti. Peki, bugün kim kazandı, kim elendi?

Gelinim Mutfakta 12 Mayıs 2023 Cuma puan durumu: 

Miyase 19 puan
Tuğba 11 puan
Merve 9 puan
Ezgi 8 puan

Çeyrek altını bugün Miyase kazandı.

Haftalık puan:

Miyase 72 puan
Merve 67 puan
Tuğba 56 puan
Ezgi 56 puan

Yarışmada bu hafta kimse elenmedi.

Altın bilezikleri ise Miyase kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 11 MAYIS KİM KAZANDI? PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta 11 Mayıs 2023 Perşembe günü haftanın dördüncü gününde gelinler bir kez daha ellerinin lezzetini ortaya koymak üzere mutfağa girdi. Mutfakta yeni gelen gelinle birlikte kıyasıya bir mücadele sergileyen gelinlerin aldıkları puanlar bugün itibariyle netleşmeye başladı. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde kim kazandı, kaç puan aldı?

Gelinim Mutfakta 11 Mayıs 2023 Perşembe puan durumu:

Tuğba 13 puan alarak çeyrek altın kazandı.

Miyase 12 puan ile ikinci

Merve 12 puan

Ezgi ise 11 puan aldı.

GELİNİM MUTFAKTA 10 MAYIS KİM KAZANDI? PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs 2023 Çarşamba günü kim birinci oldu, kim kaç puan aldı soruları merakla sorulurken, yeni gelin Ezgi'nin dünkü performansının bugün de devam edip etmediği merakla soruldu. Yarışmanın bugünkü bölümünde en yüksek puanı alan yine fenomen gelinlerden biri oldu.

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Çarşamba puan durumu şöyle:

Merve 24 puan

Tuğba 13 puan

Miyase 11 puan

Ezgi 11 puan 

Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını Merve kazandı.

 

GELİNİM MUTFAKTA 9 KİM KAZANDI? PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta 9 Mayıs 2023 Salı günü yarışmaya dün yeni katılan gelin sürpriz yaparak ödülü kazandı. Yarışmanın bugünkü bölümünde fenomen gelin Miyase ise hayal kırıklığı oldu. Miyase'nin yeni geline karşı varlık gösterememesi şaşırttı. Ancak haftanın henüz ikinci günü olması nedeniyle erken konuşmamak gerekiyor. Peki, bugün ödülü kim kaç puanla aldı, puanlar nasıl oldu?

Gelinim Mutfakta 9 Mayıs 2023 puan durumu: 

Ezgi 19 puan

Tuğba 12 puan

Merve 10 puan

Miyase 9 puan 

Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını Ezgi kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 5 MAYIS KİM KAZANDI, KİM ELENDİ? TOPLAM PUAN DURUMU TABLOSU

Gelinim Mutfakta 5 Mayıs 2023 Cuma günü hafta finali ile ekrana geldi. Yarışmanın bugünkü bölümünde günün en yüksek puanını alarak çeyrek altını yakasına takan gelin ile haftanın en yüksek puanlarına ulaşarak altın bilezikleri koluna takan gelin belli oldu. Hafta boyunca kötü performansıyla eleme adayı olan Sermine bugün herkesi şaşırtarak yüksek puan aldı. Ancak bu puan onu kurtarmaya yetmedi. Yarışmada, elenen isim önceden hemen hemen belliydi; ancak bu hafta Miyase'nin dahil olduğu mutfakta altın bileziklerin hangi çalışkan gelinin kollarına gideceği ise merak ediliyordu. Ve beklenen gün geldi. Gelinim Mutfakta 5 Mayıs Cuma kim kazandı, kim elendi?

Gelinim Muftfakta 5 Mayıs 2023 Cuma puanları şöyle:

Sermine 19 puan

Merve 14 puan

Tuğba 6 puan

Miyase 5 puan

Sermine puan tablosunda çeyrek altını kazandı.

Gelinim Mutfakta haftalık toplam puanları:

Merve 72 puan

Miyase 68 puan

Tuğba 67 puan

Sermine 49 puan

Altın bilezikleri bu hafta Merve kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 4 MAYIS KİM KAZANDI? PUANLAR

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs 2023 Perşembe günü haftanın dördüncü günü programı sona erdi. Yarışmanın bugünkü bölümünde, haftanın en iyi puanlarını kaparak yarınki final gününde avantaj sağlamaya çalışan gelinler yine kıyasıya mücadele etti. Haftanın favorisi Miyase altınları toplamaya devam ediyor. Peki, Gelinim Mutfakta 4 Mayıs kim kazandı? Puanlar nasıl oldu? 

Gelinim Mutfakta 4 Mayıs 2023 puan durumu:

Merve 17 puan

Miyase 16 puan

Tuğba 12 puan

Sermine 7 puan

Çeyrek altını Merve kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 3 MAYIS KİM KAZANDI? PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta yarışmasının 3 Mayıs 2023 Çarşamba günkü bölümünde Miyase, Merve, Tuğba ve Selviye yarıştı. Gelinler haftanın ortasında bir kez daha kozlarını paşlaştı. Ancak biricni çok da şaşırtmadı. Fenomen gelin sahnelere geri döndüğünü ilan edercesine puanları ve altınları topluyor. Kimden mi söz ediyoruz. Tabii ki Miyase gelinden Miyase bugün de yine çeyrek altını alan gelin oldu. 

Gelinim Mutfakta 3 Mayıs puan durumu şöyle: 

Miyase 19 puan

Tuğba 15 puan

Merve 10 puan

Selviye 9 puan 

Çeyrek altın Miyase kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 2 MAYIS KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta 2 Mayıs 2023 Salı günkü bölümünde kazanan isim açıklandı. Yarışmanın bugünkü bölümünde yeni bir isim dahil oldu. Dün diskalifiye edilen Merve'nin yerine bugün yeni bir gelin geldi. Yeni gelinle birlikte yarışma kaldığı yerden devam etti. Peki, bugün kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 2 Mayıs Salı Puan durumu:

Merve 19 puan
Tuğba 16 puan
Sermine 9 puan
Miyase 9 puan

Çeyrek altını Merve kazandı.

Haftalık puanlar:

Tuğba 34 puan
Merve 31 puan
Miyase 28 puan
Sermine 14 puan

GELİNİM MUTFAKTA 28 NİSAN KİM KAZANDI? TOPLAM PUAN DURUMU TABLOSU?

Gelinim Mutfakta 28 Nisan 2023 Cuma günü itibariyle bir haftayı daha geride bıraktı. Yarışmanın bugünkü bölümünde kimin eleneceği çok merak ediliyordu. Altın bilezikler ile çeyrek altını kimin alacağı da yine aynı şekilde merak edilen konular arasında yer alıyordu; ancak yarışmanın sonunda sürprizler yaşandı. Bu hafta elenen kimse olmazken, yarışmaya geri dönüş yapan Miyase ise bir kez daha fenomenliğini sergileyerek altınları toplamaya başladı. Bu hafta hem bilezikleri hem de çeyrek altını kazandı. Peki, Gelinim Mutfakta 28 Nisan Puan durumu nasıl oldu? 

Gelinim Mutfakta 28 Nisan Cuma günü puanları:

Miyase 18 puan
Tuğba 17 puan
Merve A 8 puan
Merve T 8 puan

Çeyrek altını bugün Miyase kazandı.

Gelinim Mutfakta 28 Nisan Cuma toplam puanları:

Miyase 80 puan
Merve Adalı 65 puan
Tuğba 53 puan
Merve Tekin 51 puan

Altın bilezikleri bugün Miyase kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 27 NİSAN KİM KAZANDI? PUAN TABLOSU

Gelinim Mutfakta 27 Nisan 2023 Perşembe günü kim kazandı, çeyrek altını kim aldı sorusunun cevabı netleşti. Yarışmada bugün de Miyase, Merve Adalı, Merve Tekin ve Tuğba yarıştı. Gelinim Mutfakta 27 Nisan bir kez daha Miyase kazandı. 

Gelinim Mutfakta 27 Nisan puan durumu şöyle:

Miyase 22 puan

Mirve Tekin 14 puan

Merve Adalı 7 puan

Tuğba 4 puan

Çeyrek altını Miyase kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 26 NİSAN KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta 26 Nisan 2023 Çarşamba günü yeni bölümüyle ekrana geldi. Yarışmanın bugünkü bölümünde Miyase'nin geri dönüşü yaşandı. Yarışmaya yeniden dönüş yapan Miyase ilk yüksek puanını bugün itibariyle aldı. Böylece yarışmaya yeniden ben de varım duygusu da kattı. Peki, yarışmanın bugünkü etabında hangi gelin kaç puan aldı, çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 26 Nisan 2023 Çarşamba puanları:

Miyase 17 puan

Tuğba 15 puan

Merva A. 11 puan

Merve T. 10 puan

GELİNİM MUTFAKTA 25 NİSAN KİM KAZANDI? PUANLAR

Gelinim Mutfakta 25 Nisan 2023 Salı günü gelinler kaldıkları yerden puanlarına puan eklemeye devam ediyor. Miyase, Tuğba ve iki Merve'nin yarıştığı yarışmada şu anda en iddialı isim Merve A olarak görünüyor. Ancak fenomen gelin Miyase'nin sahalara geri dönmesiyle birlikte tablonun değişmesi bekleniyor. Peki, yarışmada bugün çeyrek altını kim kazandı? Puanlar nasıl oldu?

Gelinim Mutfakta 25 Nisan Salı puan durumu şöyle: 

Merve A. 18 puan

Miyase 12 puan

Merve T. 11 puan

Tuğba 10 puan

Çeyrek altını bugün de yine Merve Adalı kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 24 NİSAN KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta yarışmasının bugünkü bölümü de bir kez daha kayınvalidelerle gelinlerin kıyasıya mücadelesine sahne oldu. Yarışmaya bu hafta yeni katılan isimle birlikte yeni hafta heyecanlı şekilde başladı. Peki, bugün kim kazandı? Çeyrek altın kimin oldu?

Gelinim Mutfakta bugünkü puan durumu şöyle:

Merve Adalı 21 puan

Miyase 11 puan

Merve Tekin 8 puan

Tuğba 7 puan

Çeyrek altını bugün Merve Adalı kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 14 NİSAN 2023 PUAN DURUMU, KİM KAZANDI, KİM ELENDİ?

Gelinim Mutfakta 14 Nisan 2023 Cuma günü hafta finaliyle ekrana geldi. Hatice, Merve, Merve A. ve Olena'nın yarıştığı bu haftaki bölümde kimin eleneceği merak edilirken, günün çeyrek altınlarını ve haftanın puanıyla altın bileziklerini kimin kazandığı daha çok merak konusu oldu. Altın fiyatlarının da hızla yükseldiği bir ödnemde altın bileziklerin değeri de hayli yükselmiş oldu. Bu nedenle mutfakta kazanılacak her altın bileziğin değeri paha biçilmez hale geldi. Gelinler ve kayınvalideler bu hazineyi kazanmak için ellerinden geleni yapıyor. Ancak günün ve haftanın sonunda gülen sadece bir kişi olabiliyor. Peki, bu hafta sonu gülen kim oldu? Bilezikleri kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 14 Nisan puan durumu:

Merve A 24 puan

Olena 14 puan

Merve 12 puan

Hatice 8 upan

Çeyrek altını Merve A kazandı.

Gelinim Mutfakta hafta puanları toplam:

Merve A 67 puan

Merve T 61 puan

Hatice 53 puan

Olena 42 puan

Altın bilezikleri Merve A kazandı.

Gelinim Mutfakta bu hafta Olena elendi.

GELİNİM MUTFAKTA 12 NİSAN KİM KAZANDI? PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta 12 Nisan 2023 Çarşamba günü puan durumu nasıl oldu, çeyrek altını hangi gelin kazandı, diğer gelinler kaç puan aldı soruları merakla soruluyor. Merve A, Merve, Hatice ve Olena'ın yarıştığı bu haftaki etabın en iyisi kim oluyor, çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 12 Nisan puan durumu şöyle:

Merve 18 puan

Merve A 17 puan

Olena 17 puan

Hatice 13 puan

Çeyrek altını bugün Merve kazandı.

Gelinim Mutfakta toplam puanlar ise şöyle:

Merve 37 puan

Merve A 30 puan

Hatice 29 puan

Olena 17 puan

GELİNİM MUTFAKTA 11 NİSAN KİM KAZANDI? PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta 11 Nisan kim kazandı dün yaşanan diskalifiye vakasından sonra bugün yeni bir yarışmacıyla birlikte yeni haftanın ikinci gününde kaldığı yerden devam etti. Yarışmaya bugün yeni katılan isim Olena oldu. Gelinim Mutfakta Olena ile yeni ve renkli bir sürece girdi. Çünkü yabancı uyruklu olan Olena, Türk vatandaşı gelinlere taş çıkarıyor. 

Gelinim Mutfakta 11 Nisan puanlar: 

Mevre 19 puan

Hatice 16 puan

Merve A 13 puan

Olena 9 puan

Çeyrek altını Merve kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 7 NİSAN KİM KAZANDI, KİM ELENDİ? PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta 7 Nisan 2023 Cuma günü bir hafta daha geride kaldı. Geride kalan haftada kimin elendiği merak ediliyor. Çünkü bu hafta yarışmanın fenomen ismi Hatice eleme potasına düşmüştü. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde kim elendi? Hatice elendi mi?

 Gelenim Mutfakta 7 Nisan kim birinci oldu?

Merve 21 puan

Merve A 18 puan

Hatice 12 puan

Özlem 5 puan

Haftalık toplam puanlar

Merve 85 puan

Merve A 69 puan

Özlem 61 puan

Hatice 56 puan

GELİNİM MUTFAKTA 5 NİSAN KİM KAZANDI? PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta 5 Nisan 2023 Çarşamba günü bir bölümü daha geride bıraktı. Yarışmanın bugünkü bölümünde gelinler ve kayınvalideler birbirinden iddialı çıkışlarda bulundular. Haftanın bitimine iki gün kala kıyasıya mücadelenin yapıldığı yarışmada bugün kim kazandı, puan durumu tablosu nasıl oldu sorularının cevapları da netleşti.

Gelinim Mutfakta 5 Nisan puan durumu: 

Merve 18 puan

Merve Adalı 16 puan

Özlem 12 puan

Hatice 7 puan

Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını Merve kazandı. Hatice ise bugün çok kötü bir puan alarak hayal kırıklığına neden oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 31 MART KİM BİRİNCİ OLDU? 

Gelinim Mutfakta 31 Mart 2023 Cuma günü bir hafta daha geride kaldı. Yarışmanın bugünkü bölümünde 2 gelin birden yarışmadan ayrılacaktı. Ancak son anda gelinlere küçük bir sürpriz yapıldı. Yarışmada hafta boyunca aldığı düşük oylar nedeniyle ilk elenen gelen şaşırtmadı. Ancak daha sonra iki favori gelinin daha eleneceği haberi bir anda stüdyoda buz kesti. Herkes ne olduğunu anlamaya çalışırken, sunucu Nursel Ergin de sunumuyla olaya daha bir heyecan kattı. Peki, bugün kim kazandı, kim elendi? 

Gelinim Mutfakta 31 Mart puanları şöyle: 

Özlem 22 puan

Merve 14 puan

Hatice 13 puan

Eda 6 puan

Gelinim Mutfakta 31 Mart haftalık toplam puanlar:

Özlem 91 puan

Merve 66 puan

Hatice 64 puan

Eda 42 puan

Çeyrek altını bugün Özlem kazandı.

Altın bilezikleri de bu hafta Özlem kazandı. 

Eda elendi.

GELİNİM MUTFAKTA 30 MART KİM BİRİNCİ OLDU? PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta 30 Mart 2023 Perşembe günü itibariyle haftanın dördüncü gününü de geride bıraktı.

Yarışmaya bu hafta yeni katılan ismin çok fazla bir etki gösteremediği Gelinim Mutfakta'da tablonun çok fazla değişme ihtimali görünmüyor.

Eski gelinlerin daha yüksek aldığı bu haftaki tabloda sürpriz bir sonuç yok gibi. 

Gelinim Mutfakta 30 Mart puan durumu şöyle:

Hatice 21 puan

Özlem 16 puan

Merve 6 puan (-2 puan)

Eda 3 puan (-2 puan)

Haftalık toplam puanlar:

Özlem 69 puan

Merve 52 puan

Hatice 51 puan

Eda 36 puan

GELİNİM MUTFAKTA 27 MART KİM BİRİNCİ OLDU? PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta 27 Mart 2023 Pazartesi günü yeni bir gelin ve kayınvalidenin de yarışmaya dahil olmasıyla yeni bir hafta başladı.

Haftanın ilk gününde en yüksek puanı alarak haftaya avantajla başlamak isteyen gelinler arasında kıyasıya bir mücadele yaşandı.

Günün sonunda ise çeyrek altını kazanan gelin belli oldu. Peki, bugün kim kazandı?

Gelinim Mutfakta bugünkü puanlar şöyle:

Merve 19  puan

Özlem 17 puan

Hatice 8 upan

Eda 9 puan

Bugün çeyrek altını Merve kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 24 MART KİM BİRİNCİ OLDU? KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta 24 Mart 2023 Cuma günü itibariyle yeni bir bölümle ekrana eldi. Haftanın son günü gelinler ve kayınvalideler altın bileziklere daha fazla yaklaşmanın mücadelesini verdi. Mutfakta bugün kayınvalidelerden birinin bayılması ise hareketli anlara neden oldu. Peki, Gelinim Mutfakta bugün kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 24 Mart puan durumu:

Hatice 14 puan

Merve 13 puan

Özlem 12 puan

Gülşah 9 puan

Haftalık toplam puanlar:

Merve 83 puan

Hatice 70 puan

Özlem 67 puan

Gülşah 47 upan

Çeyrek altını bugün Hatice kazandı. 

Altın bilezikleri ise Merve 83 puan ile kazandı.

Bugün Gülşah gelin elendi.

 

GELİNİM MUTFAKTA 23 MART KİM BİRİNCİ OLDU? KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta 23 Mart 2023 Perşembe günü itibariyle yeni bir bölümle ekrana eldi. Haftanın dördüncü günü gelinler ve kayınvalideler altın bileziklere daha fazla yaklaşmanın mücadelesini verdi. Mutfakta bugün kayınvalidelerden birinin bayılması ise hareketli anlara neden oldu. Peki, Gelinim Mutfakta bugün kim kazandı?

Gelinim Mutfaktüa 23 Mart puan durumu şöyle:

Merve 17 puan

Gülşah 16 puan

Hatice 13 puan

Özlem 11 puan

Merve bugün çeyrek altını kazandı. Dün de kurayla kazanmıştı.

GELİNİM MUTFAKTA 22 MART KİM BİRİNCİ OLDU? PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta yarışmasının bugünkü bölümünde bir kez daha kıyasıya bir mücadele vardı. Yarışmanın iki iddialı ismi bir kez daha final sahnesinde kuraya kaldı. 

Peki, bugün kim kazandı?

İşte Gelinim Mutfakta 22 Mart 2023 Perşembe günü puanları: 

Merve 18 puan

Hatice 18 puan

Özlem 12 puan

Gülşah 10 puan

Yarışmada bugün çeyrek altını kazanan gelin Merve oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 21 MART KİM BİRİNCİ OLDU? PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta 21 Mart Salı günü yeni haftanın ikinci günü itibariyle devam ediyor. Yarışmada bu hafta yeni bir ismin de dahil olmasıyla yarışma başlamıştı. Yeni gelen gelin Gülşah olmuştu. Gelinler bugün Arap Köftesi isimli yemeği yaparak kayınvalidelerinden yüksek puan almaya çalıştı. Peki, Gelinim Mutfakta 21 Mart kim birinci oldu? Gelinim Mutfakta bugün kim çeyrek altını kazandı? 

Gelinim Mutfakta 21 Mart puan durumu: 

Hatice 18 puan

Merve 18 puan

Özlem 14 puan

Gülşah 8 puan

Merve ile Hatice bugün eşit puan aldıkları için kuraya gidildi.

Çeyrek altını kazanan gelin bugün Hatice oldu.

Dünkü puanlar

Özlem 18 puan

Merve 17 puan

Hatice 7 puan

Gülşah 6 puan

GELİNİM MUTFAKTA 17 MART KİM BİRİNCİ OLDDU? ÇEYREK ALTIN TABLOSU

Gelinim Mutfakta yarışması 17 Mart Cuma günü itibariyle hafta finaline gidiyor. Hafta finalinde çeyrek altını kazanan gelin ve büyük finale avantaj sağlayan gelin belli oldu. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 17 Mart puanları şöyle:

Hatice 19 puan

Merve 12 puan

Rabia 11 puan

Özlem 6 puan

Çeyrek altını Hatice kazandı

Genel Toplam Puanları:

Hatice 285 puan

Merve 275 puan

Rabia 266 puan

Özlem 248 puan

Ara finalde en yüksek puanı Hatice kazandı.

Gelinim Mutfakta 17 Mart çeyrek altın tablosu:

Hatice 7 çeyrek

Merve 5 çeyrek

Özlem 4 çeyrek

Rabia 4 çeyrek

En çok çeyrek altını kazanan gelin Hatice olduğu için ara finalin şampiyonu da Hatice oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 16 MART KİM BİRİNCİ OLDU? TOPLAM PUANLAR

Gelinim Mutfakta 16 Mart 2023 Perşembe günü kimin birinci olduğu merakla aranıyor. Yarışmanın bugünkü bölümünde gelinler bir kez daha kıyasıya mücadele etti. Deprem nedeniyle ara verilen program uzun aradan sonra yeniden kaldığı yerden başlamıştı. Bu nedenle yarışmacılar da henüz eski isimlerden oluşuyor. Peki, bugün kim çeyrek altını kazandı?

Gelinim Mutfakta 16 Mart puan durumu: 

Özlem 16 puan
Merve 16 puan
Hatice 15 puan
Rabia 12puan

Çeyrek altını kura ile Özlem aldı.

Gelinim Mutfakta toplam puanlar:

Merve 62 puan
Hatice 59 puan
Rabia 52 puan
Özlem 42 puan

Kimin kaç çeyrek altını var?

GELİNİM MUTFAKTA 15 MART KİM BİRİNCİ OLDU? 

Gelinim Mutfakta 15 Mart 2023 Çarşamba günü itibariyle gelinler bir kez daha kıyasıya yarıştı. Yarışmanın bugünkü bölümünde çeyrek altını kim aldı, kim birinci oldu, bu haftanın puanları nasıl oldu?

Gelinim Mutfakta 15 Mart puanları:

Hatice 17 puan
Özlem 11 puan
Rabia 10 puan
Merve 10 puan

Gelinim Mutfakta 15 Mart Haftalık Toplam Puan Durumu Tablosu:

Merve 46 puan
Hatice 44 puan
Rabia 30 puan
Özlem 15 puan

GELİNİM MUTFAKTA 28 ŞUBAT KİM BİRİNCİ OLDU? GELİNİM MUTFAKTA ÇEYREK ALTINI KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta 28 Şubat 2023 Salı günü yeni bölümüyle ekrana geliyor. Ara final heyecanı deprem nedeniyle verdiği araya dün son vermişti. Dün kaldığı yerden devam eden yarışmanın yeni hafta ilk kazananı ve ikinci gün kazananı merak konusu oldu. 

GELİNİM MUTFAKTA BUGÜNKÜ PUAN DURUMU ŞÖYLE

Gelinim Mutfakt 28 Şubat puan durumu tablosu: 

Hatice 21 puan

Özlem 15 puan

Merve 12 puan

Rabia 9 puan

Yarışmanın bugünkü bölümünde çeyrek altını Hatice gelin kazandı.

Detaylar Ekleniyor...

DÜNKÜ PUANLAR

Gelinim Mutfakta dün çeyrek altını kazanan gelini ve puan durumu şöyle olmuştu:

Rabia 18 puan

Merve 15 puan

Özlem 12 puan

Hatice 12 puan

GELİNİM MUTFAKTA 3 ŞUBAT HAFTANIN SON GÜNÜ KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta'da haftanın son günü yarışmacı gelinler yarışta ellerinden geleni yapıyorlar. Gelinler bugün  Peki 3 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta kazananı kim oldu? Hangi yarışmacı yarışmaya veda edicek, hangi gelin bileziklerin sahibi olacak? İşte Gelinim Mutfakta haftanın son günü puan durumu;

Hatice gelin : 48 + 5 puan  

Rabia gelin  : 58 + 3 puan   

Özlem gelin : 38 + 4 puan  

Merve gelin : 55 + 1 puan  

Gelinim Mutfakta 3 Şubat Cuma günü en yüksek puanı alarak hem günün hem de haftanın birincisi olan gelin Rabia oldu.

Fakat Gelinim Mutfakta'da bu hafta eleme söz konusu olmadı. Bunun yanı sıra bu hafta bilezikleri alan gelin de yok. Ara final yarışında işleyiş çok farklı. Bu sebeple haftanın sonunda bilezikler verilmeyip 24 Şubat Cuma günü bileziklerin kime verileceği açıklanacaktır.

GELİNİM MUTFAKTA 2 ŞUBAT PUAN DURUMU: KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta 2 Şubat Puan Durumu: Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, çeyrek altını bugün kim kazandı, çeyreği alan gelin belli oldu. Yarışmanın bugünkü bölümünde gelinler ile kayınvalideler arasındaki mücadele bir kez daha kendini gösterdi. Peki, bugün kim birinci oldu, kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 2 Şubat 2023 puan durumu: 

Sunucu Nursel Ergin'in puanları:

Rabia 5 puan
Özlem 4 puna
Hatice 2 puan
Merve 1 puan

Yasemin hanımın puanları:

Merve 5 puan
Özlem 4 puan
Rabia 2 puan
Hatice 1 puan

Hüsniye hanımın puanları:

Rabia 5 puan
Özlem 1 puan
Merve 1 puan
Hatice 1 puan

Türkan hanımın puanları:

Merve 5 puan
Rabia 4 puan
Özlem 2 puan
Hatice 1 puan

Nurten hanımın puanları:

Özlem 1 puan
Merve 1 puan
Rabia 1 puan
Hatice 5 puan

Gelinim Mutfakta toplam puanlar:

Rabia 17 puan
Merve 13  puan
Özlem 12 puan
Hatice 10 puan

Çeyrek altını Rabia gelin kazandı.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 1 ŞUBAT KİM BİRİNCİ OLDU, PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta 1 Şubat 2023 tarihinde haftanın üçüncü günü de geride kaldı. 20 çeyrek altının 17'incisi de bugün veriliyor. 35 altın bileziğe giden yolda en çok çeyrek biriktiren gelin bileziklerin de sahibi oluyor. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde en yüksek puanı kim aldı, çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 1 Şubat 2023 puan durumu: 

Gelinim Mutfakta 1 Şubat 2023 tarihinde alınan puanlar şöyle:

Sunucu Nursel hanımın puanları:

Özlem 5 puan
Rabia 3 puan
Merve 2 puan
Hatice 1 puan

Nurten hanım:

Merve 5 puan
Rabia 3 puan
Hatice 2 puan
Özlem 1 puan

Yasemin hanım:

Özlem 5 puan
Rabia 4 puan
Hatice 1 puan
Merve 1 puan

Hüsniye hanım:

Merve 5 puan
Rabia 4 puan
Özlem 2 puan
Hatice 1 puan

Türkan hanım:

Merve 5 puan
Özlem 2 puan
Hatice 1 puan
Rabia 1 puan

Gelinim Mutfakta toplam puanlar:

Merve 18 puan
Özlem 15 puan
Rabia 15 puan
Hatice 6 puan

Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını Merve kazandı.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 31 OCAK PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta 31 Ocak 2023 Salı günü itibariyle dörtlü finalin ikinci gününe girdi. Yeni haftaya heyecanla başlayan yarışmaya geri dönen biri isimle devam ediliyor. Yarışma dört hafta sürecek ve dördüncü haftanın sonunda ara sezon şampiyonu belirlenecek. Şampiyon 35 altın bilezik kazanacak. Gelinim Mutfakta 31 Ocak Puan Durumu: Gelinim Mutfakta bugün kim kazandı, kim birinci oldu? Peki, yarışmada bugün kim kaç puan aldı, çeyrek altınlar kimin oldu? 

Gelinim Mutfakta 31 Ocak 2023 puan durumu şöyle:

Sunucu Nursel Ergin'in bugün verdiği puanlar şöyle:

Merve 5 puan
Hatice 3 puan
Rabia 2 puan
Özlem 1 puan

Türkan hanımın puanları:

Merve 5 puan
Hatice 4 puan
Özlem 1 puan
Rabia 1 puan

Hüsniye hanımın puanları:

Rabia 5 puan
Hatice 2 puan
Özlem 1 puan
Merve 1 puan

Nurten hanımın puanları:

Merve 5 puan
Rabia 3 puan
Hatice 2 puan
Özlem 1 puan

Yasemin hanımın puanları:
Merve
Rabia
Hatice
Özlem

Gelinim Mutfakta bugünkü toplam puanlar:
Merve 18 puan
Hatice 11 puan
Rabia 14 puan
Özlem Özlem 4 puan

Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını 18 puanla Merve kazandı.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 27 OCAK PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta 27 Ocak Puan Durumu: Gelinim Mutfakta kim kazandı, çeyrek altını ve bilezikleri kim kazandı, puanlar sorularının cevapları bugün itibariyle belli oldu. Yarışmada bugün kayınvalideler kendi gelinlerini bulamamanın hüznünü yaşarken, bazı gelinler ise kayınvalidelerden puanları toplamanın keyfini sürdü. Haftanın son gününde alınan puanlar ve yapılan konuşmalar yer yer mutfakta gerilimlere neden oldu. Peki, Gelinim Mutfakta 27 Ocak Puan Durumu: Gelinim Mutfakta kim kazandı, çeyrek altını ve bilezikleri kim kazandı, puanlar?

Gelinim Mutfakta 27 Ocak puan durumu: 

Gelinim Mutfakta bugün alınan veya verilen puanlar şöyle:

Sunucu Nursel Ergin'in puanları:

Hatice 5 puan
Özlem 4 puan
Rabia 2 puan
Olga 1 puan

Nurten hanımın puanları:

Olga 5 puan
Rabia 2 puan
Özlem 2 puan
Hatice 1 puan

Hava hanımın puanları:

Raiba 5 puan
Özlem 4 puan
Hatice 2 puan
Olga 1 puan

Hüsniye hanımın puanları:

Rabia 5 puan
Hatice 4 puan
Özlem 3 puan
Olga 1 puan

Yasemin hamının puanları:

Özlem
Rabia
Hatice
Olga

Gelinim Mutfakta bugünün toplam puanları şöyle:

Rabia 14 puan
Özlem 13 puan
Hatice 12 puan
Olga 8 puan

Çeyrek altını bugün xx kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA HAFTANIN TOPLAM PUANLARI

Rabia 78 puan
Özlem 74 puan
Hatice 67 puan
Olga 54 puan

Gelinim Mutfakta bu hafta elenen gelin Olga oldu.

Altın bilezikleri kazanan gelin ise büyük ihtimal Rabia oldu.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 26 OCAK KİM BİRİNCİ OLDU?

Gelinim Mutfakta 26 Ocak 2023 Perşembe günü kim birinci oldu, hangi gelin kaç puan aldı, çeyrek altın kimin oldu? Yarışmanın bugünkü bölümünde haftanın dört günü geride kaldı. Gelinler arasındaki rekabet kayınvalideler arasında da kendini gösterdi. Peki, çeyrek altını bugün kim aldı?

Gelinim Mutfakta 26 Ocak 2023 puan durumu şöyle: 

Sunucu Nursel Ergin'in bugün verdiği puanlar:

Rabia 5 puan
Hatice 4 puan
Özlem 3 puan
Olga 1 puan

Yasemin hanımın bugün verdiği puanlar:

Hatice 5 puan
Olga 4 puan
Özlem 2 puan
Rabia 1 puan

Nurten kaynananın bugün verdiği puanlar:

Özlem 5 puan
Hatice 3 puan
Rabia 3 puan
Olga 1 puan

Hüsniye hanımın bugün verdiği puanlar:

Rabia 5 puan
Özlem 4 puan
Hatice 3 puan
Olga 1 puan

Hava hanımın verdiği puanlar:

Hatice 1 puan
Rabia 2 puan
Özlem 2 puan
Olga 5 puan

Gelinim Mutfakta bugünkü toplam puanlar:

Hatice 16 puan
Rabia 16 puan
Özlem 16 puan
Olga 12 puan

Çeyrek altını bugün Özlem kurayla kazandı.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA BUGÜN 25 OCAK'TA KİM BİRİNCİ OLDU? PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta yarışması 25 Ocak 2023 Çarşamba günü haftanın üçüncü günü itibariyle ekrana geliyor.  Yarışmanın bugünkü bölümünde alınan puanlar eleme potasına düşecek olanlarla altın bilezik alacak olan gelin adaylarını hemen hemen belirlemiş olacak; ancka tabii ki hiçbir şey henüz bitmiş sayılmaz. Yarışmanın bugünkü etabında alınan puanlar tek başına hiçbir şekilde yeterli olmayacak. Bu nedenle kıyasıya, amansız mücadele sürüyor. Peki, Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 25 Ocak 2023 Çarşamba günü alınan puanların hepsi şöyle:

Sunucu Nursel Ergin puanları:

Hatice 5 puan
Raiba 4 puan
Özlem 4 puan
Olga 1 puan

Hava hanım bugün kaç puan verdi?

Özlem 5 puan
Rabia 3 puan
Hatice 2 puan
Olga 1 puan

Yasemin hanım kaç puan verdi?

Rabia 5 puan
Özlem 2 puan
Olga 2 puan
Hatice 1 puan

Nurten hanım bugün kaç puan verdi?

Rabia 5 puan
Olga 2 puan
Hatice 2 puan
Özlem 1 puan

Hüsniye hanım bugün kaç puan verdi?

Hatice 4 puan
Özlem
Olga
Rabia 2 puan

Gelinim Mutfakta 23 Ocak toplam puanlar şöyle:

Rabi 19 puan ile açık ara önde
Özlem 12 puan
Hatice 14 puan
Olga 6 puan

Çeyrek altını bugün 19 puan ile Rabia kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA BUGÜN KİM BİRİNCİ OLDU? TOPLAM PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta yarışmasında bugün "Çi Börek" yapıldı. Yabancı gelin Olga'nın da dahil olduğu yarışmada bugün yöresel bir yemek yapıldı. Yarışmanın bugünkü sonucu ise hayli ilginç oldu. Çünkü yabancı gelin yerli gelinlere taş çıkarttı. Peki, bugün kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?

Gelinim Mutfakta 24 Ocak 2023 Salı günü puan durumu tablosu şöyle:

Sunucu Nursel Ergin bugün kaç puan verdi?

Rabia 5 puan
Hatice 4 puan
Olga 3 puan
Özlem 1 puan

Hava kayınvalide kaç puan verdi?

Özlem 5 puan
Hatice 1 puan
Rabia 1 puan
Olga 2 puan

Hüsniye kayınvalide bugün kaç puan verdi?

Olga 5 puan
Özlem 4 puan
Hatice 3 puan
Rabia 1 puan

Nurten hanım bugün kaç puan verdi?

Olga 5 puan
Rabia 3 puan
Hatice 1 puan
Özlem 1 puan

Yasemin kayınvalidenin verdiği puanlar:

Hatice 5 puan
Olga 3 puan
Rabia 1 puan
Özlem 0 puan

Gelinim Mutfakta 24 Ocak toplam puanlar:

Olga 18 puan
Hatice 14 puan
Rabi 11 puan
Özlem 11 puan

Çeyrek altını yabancı gelin Olga kazandı.

GELİNİM MUTFAKTA 23 OCAK KİM BİRİNCİ OLDU, TOPLAM PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta 23 Ocak 2023 Pazartesi günü yeni bir haftanın ilk gününe merhaba dedi. Yarışmanın yeni haftaki etabında bir sürpriz vardı. Yabancı gelin Olga bu hafta mutfağa renk katmaya geldi. Yarışmanın bu haftaki bölümünde rekabetin daha da kızışacağı tahmin ediliyor. Peki, Gelinim Mutfakta kim birinci oldu, bugün çeyrek altını kim aldı?

Özlem 19 puan
Rabia 18 puan
Hatice 11 puan
olga ise 9 puan aldı.

Bugün alınan puanlara göre çeyrek altını Özlem kazandı.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA GEÇEN HAFTA KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta 20 Ocak 2023 Cuma günü toplam puanlar netleşti, çeyrek altın ve 7 altın bileziği kazanan gelinler belli oldu. Yarışmanın bugünkü bölümü haftanın final etabı oldu. Gelinler, haftanın son gününde eleme potasına düşmemek için ellerinden geleni yaparken, kayınvalidelerden alamadıkları puanlar için hayli gerildiler. Puanlama esnasında kayınvalideler ile gelinler arasında sert polemikler yaşandı. Yedikleri yemeklerden lezzet alamadıklarını ifade ederek gelinlere düşük puan vermeyi tercih eden kayınvalideler, verdikleri puanların hesabını verme aşamasında ise ecel terleri döktü. Peki, Gelinim Mutfakta 20 Ocak kim birinci oldu, toplam puanlar nasıl oldu?

Gelinim Mutfakta 20 Ocak 2023 Cuma toplam puanlar ve puan tablosu:

Sunucu Nursel Ergin bugün gelinlere kaç puan verdi?

Özlem 5 puan
Rabia 4 puan
Hatice 3 puan
Zeynep 1 puan

Yasemin hanım bugün kaç puan verdi?

Hatice 5 puan
Özlem 3 puan
Rabia 2 puan
Zeynep 1 puan

Nurten hanım bugün kaç puan verdi?

Özlem 5 puan
Rabia 2 puan
Hatice 2 puan
Zeynep 1 puan

Hüsniye bugün kaç puan verdi?

Rabia 5 puan
Hatice 1 puan
Özlem 1 puan
Zeynep 0 puan (Tabağını yetiştiremedi)

Gülnaz hanım bugün kaç puan verdi?

Zeynep 0 puan
Hatice 3 puan
Rabia 5 puan
Özlem 1 puan

Gelinim Mutfakta bugün en yüksek puanı alan gelin şöyle:

Rabia 18 puan

Özlem 15 puan

Hatice 14 puan

Zeynep 3 puan

Çeyrek altını bugün Rabia kazandı.

Gelinim Mutfakta haftalık toplam puanlar:

Hatice 81 puan
Özlem 69 puan
Rabia 66 puan
Zeynep 33 puan

Gelinim Mutfakta bugün bilezikleri kazanan gelin Hatice oldu.

Gelinim Mutfakta bugün elenen gelin Zeynep oldu.

25 BİLEZİK NE KAÇ LİRA EDİYOR?

Gelinim Mutfakta verilen 25 bilezik fiyatı ne kadar, en yüksek bilezik fiyatları veya en düşük bilezik fiyatları ne kadar?

Gelinim Mutfakta verilen altın bileziklerin fiyatları son derece düşüktür. 

Ortalama 5 veya 10 gram olduğu belirtilen bileziklerin tanesi ortalama 5 bin lira veya 10 bin liradır.

5 gram bileziğin fiyatı ortalama 4500 TL'dir. 

10 gram olursa 9.700 TL oluyor. 

25 bilezik ise en fazla 242 bin TL oluyor.

Yorumlar

Gelinim Mutfakta kurgu mu? Gelinim Mutfakta yarışması kurgu bence... bu nasıl oluyor. sürekli aynı gelinler aynı puanları alıyor.
Fenomen değilseniz başvurmayın Bu yarışma belli ki daha fazla reyting daha fazla tık için sosyal medya takipçisi fazla olanları kabul ediyor. Manolya bütün gelinlerden daha iyiydi ama elendi. Haksızlık.
Yalan Nursel hanım en düşük puanı kime verse o eleniyor, bu tesadüf mü
Her şey kurgu Bu programda her şey kurgu. Program istediği gelini eliyor.
Recep uğur Kaymasının başkasına 5 vermesi yüzünden yeşim dört tane oldu altın kaybediyor yoksa yeşim bu gün 6 olucaktı ve bilezikler %90 garantiye girecekti