Gelinim Mutfakta 28 Eylül kim birinci oldu, puan durumu tablosu ne oldu?

Gelinim Mutfakta 28 Eylül kim birinci oldu, puan durumu tablosu ne oldu, geçen hafta Cuma bilezikleri ve çeyrek altını kazanan gelin kim oldu? Yarışmaya yeni katılan yarışmacılar kim, yeni isimlerin yaşları nedir? Neden iki gelin elendi? Bu hafta ne oldu?

Gelinim Mutfakta 28 Eylül kim birinci oldu, puan durumu tablosu ne oldu, Cuma günü kim elendi, bilezikleri, çeyrek altını kim kazandı, puanlar, haftalık puan durumu? Gelinim Mutfakta yarışmasının 5. Sezonu 22 Ağustos 2022 Pazartesi günü itibariyle başladı. Yarışma 5. Sezona da Nursel Ergin'in sunumuyla ekrana geliyor. Haftanın ilk gününde kimin birinci olup çeyrek altını kazandığı merak ediliyor. Gelin ve kaynanaların kıyasıya mücadelesine sahne olan Gelinim Mutfakta puan durumu, bugün kim kazandı oldu, çeyrek altını kim kazandı? Yeni sezonun ilk yarışmacıları Tuğba, Sibel, Fatma ve Emel oldu. Bu hafta neden iki gelin elendi, neden böyle bir karar alındı? Peki, Gelinim Mutfakta 28 Eylül 2022 Çarşamba günü kim kazandı, çeyrek altını kim kazandı, puanlar?

GELİNİM MUTFAKTA 28 EYLÜL 2022 ÇARŞAMBA KİM BİRİNCİ OLDU, PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta 28 Eylül Çarşamba günü bir kez daha kıyasıya mücadeleyle ekrana gelirken, gelinler bir kez daha eksi puanlarla şoke oldu. Birçok gelin eksikliklerle ekrana geldi. Bu nedenle hepsine de bugün ekstra cezalar aldı. Peki, bugün kim kaç puan aldı, çeyrek altını kim aldı? Yarışmanın bugünkü bölümünde lahmacun yapıldı. Lahmacun yapmaya çalışan gelinler birçok şeyi eksik yaptı. 

Gelinim Mutfakta 28 Eylül 2022 Çarşamba puanları: 

Aysun 5 puan

Tuğba 10 puan

Sümeyra 15 puan

Fatma 10 puan 

Gelinler bugün toplamda -16 puan ceza aldı. 

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 27 EYLÜL KİM BİRİNCİ OLDU, PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta 27 Eylül 2022 Salı günü gelinler için eksi puanların alındığı bir gün oldu. Yarışmanın bugünkü bölümünde tecrübeli isim olarak öne çıkan Aysun bile eksi 2 puan ceza aldı. Diğer yarışmacıların hepsi eksi puanlarla bugün ekrana çıktı. Buna rağmen yarışmada birinci olan isim ise tecrübeli isim Aysun oldu. Peki, Gelinim Mutfakta bugün kim biricni oldu, çeyrek altını kim aldı?

Gelinim Mutfakta 27 Eylül puanları: 

Aysun 21 puan

Tuğba 14 puan

Sümeyra 5 puan

Fatma 4 puan

Yarışmanın bugünkü bölümünde çeyrek altını kazanan gelin Aysun oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 26 EYLÜL 2022 PAZARTESİ KİM BİRİNCİ OLDU, PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta 26 Eylül 2022 Pazartesi itibariyle yeni haftaya yeni yarışmacılarla başladı. Yarışmanın bugünkü bölümünde eski fenomen isimlerden biri geri geldi. Geçen hafta elenen iki gelinin yerine bu hafta iki yeni gelin geldi. Gelenlerden biri eski fenomen isimlerden biri olan Aysun'du. Peki, Aysun'un da katılmasıyla birlikte yarışmanın bugünkü bölümünde kim kazandı, kim kaç puan aldı?

Gelinim Mutfakta 26 Eylül Pazartesi Puan Durumu: 

Tuğba 19 puan

Fatma 18 puan 

Aysun 16 puan

Sümeyra 6 puan

Gelinim Mutfakta bu hafta birinci olan isim 19 puan ile Tuğba oldu. 

GELİNİM MUTFAKTA 23 EYLÜL KİM KAZANDI OLDU, PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta 23 Eylül 2022 Cuma günü itibariyle bir kez dah hafta finalini gerçekleştirdi. Sibel, Emel, Tuğba ve Fatma gelinlerin yarıştığı yarışmanın bugünkü bölümünde en yüksek puanı alan gelin çeyrek altını alırken, hafta boyunca alınan puanlar ise bugünün altın bileziklerini kazanan şanslı gelinini belirledi. Yarışmaya bu hafta yeni gelen Fatma, birilerini göndereceği yönündeki iddialı çıkışının arkasında durdu ve hafta boyunca iki çeyrek kazandı. Sonrasında puanlarını da yükseltti. Peki, yarışmaya bugün kim veda etti, kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 23 Eylül günlük puanı: 

Tuğba 22 puan

Fatma 12 puan 

Emel 12 puan

Sibel 8 puan

Bu puanlara göre çeyrek altını Tuğba kazandı.

Gelinim Mutfakta 23 Eylül haftalık puanı:

Tuğba 78 puan

Fatma 75 puan

Emel 68 puan

Sibel 53 puan

Gelinim Mutfakta haftanın elenen ismi Sibel ve Emel ikilisi oldu.

Gelinim Mutfakta haftanın bilezik kazanan ismi Tuğba oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 22 EYLÜL 2022 PERŞEMBE KİM BİRİNCİ OLDU, PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta 22 Eylül 2022 Perşembe günü bir kez daha haftanın dördüncü gününe gelmiş durumda. Yarın hafta finali yapılacak. Bugün ise haftalık puanların neredeyse artık netleştiği bir gün oldu. Bu hafta yeni gelen Fatma rakiplerini korkuttuğu kadar da varmış. Çünkü bugün de arkadaşlarını şaşırtan bir puan aldı. Peki, yarışmada bugün kim kaç puan aldı, çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 22 Eylül 2022 Perşembe puan durumu: 

Fatma 23 puan

Tuğba 15 puan

Sibel 10 puan

Emel 5 puan

Bugün en yüksek puanı alarak çeyrek altını kazanan gelin Fatma oldu. Fatma tam olarak 23 puan aldı.

 

GELİNİM MUTFAKTA 21 EYLÜL 2022 ÇARŞAMBA GÜNÜ KİM BİRİNCİ OLDU, PUANLAR?

Gelinim Mutfakta 21 Eylül Çarşamba haftanın ortasına gelindi. Fellah Köftesi yemeği yaparak kayınvalidelerinden yüksek puanlar almaya çalışan gelinlerden en yüksek puanı kim aldı, çeyrek altın bugün kimin oldu. Puanlama esnasında bir kez daha büyük tartışmaların yaşandığı yarışmanın bugünkü bölümünde çeyrek altını alan gelin haftaya daha avantajlı şekilde devam edecek. Cuma gününe iki gün kala alınacak her puanın ayrı bir değeri var. Çünkü bazen sadece bir puan farkla çeyrek kaybedilebiliyor, altın bilezikler kaçırılabiliyor veya elenebiliyor. Bu nedenle puanların hepsi çok kıymetli. Öte yandan Gelinim Mutfakta bugün "önemli karar" alındığı ve yarın gelinlere duyurulacağı belirtildi. Peki, "Çok önemli karar" nedir? Sunucu bu konuda bilgi vermedi. Karar yarın açıklanacak. Peki, bugün Gelinim Mutfakta'ta kim birinci oldu?

İşte 21 Eylül Gelinim Mutfakta puan durumu

Fatma 17 puan

Tuğba 17 puan

Emel 15 puan

Sibel 9 puan

Gelinim Muftfakta bugün Tuğba ve Fatma eşit puan alarak kuraya kaldı. 

Çekilen kura sonucunda çeyrek altını kazanan gelin Fatma oldu.

Detaylar Geliyor...

GELİNİM MUTFAKTA 20 EYLÜL 2022 SALI GÜNÜ KİM KAZANDI, PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta 20 Eylül puan durumu ve sonuçları: Yarışmanın bu haftanın ikinci gününde de yine kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. Emel, Sibel, Tuğba ve Fatma'nın yarıştığı bugünün çeyrek altın kazanan gelini belli oldu. Yarışmaya yeni gelen Fatma dün sonuncu olurken bugün ikinci oldu. Sunucu Nursel Ergin, yeni yarışmacının diğer yarışmacıları germeyi başardığını, kıyasıya bir mücadelenin başladığını söyledi. Peki, yarışmada bugün çeyrek altını almaya hak kazanan gelin kim oldu?

İşte bugünkü puanlar: 

Emel 19 puan

Fatma 14 puan

Sibel 11 upan

Tuğba ise 7 puan 

Yarışmada bugün en yüksek puanı alan gelin 19 puan ile Emel oldu. Emel çeyrek altını kazandı. Dün de çeyrek altını kazanan isim yine Emel olmuştu. 

GELİNİM MUTFAKTA 19 EYLÜL 2022 PAZARTESİ KİM KAZANDI, PUANLAR?

Gelinim Mutfakta 19 Eylül Pazartesi günü yeni gelin ve kayınvalidenin de gelişiyle birlikte yeni bir hafta başladı. Geçen hafta elenen Döndü'nün yerine bu hafta Fatma geldi. İddialı bir şekilde mutfağa giriş yapan Fatma ve kayınvalidesi Nermin hanım eski yarışmacılara gözdağı verdi. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde çeyrek altın kiminm oldu, çeyrek altın kime gitti?

Yeni gelen gelin ve kayınalide kim?

Fatma Dalmış İstanbul'da yaşıyor.

32 yaşında. Aslen Kayserili'dir.

İki haftalık evlidir.

Yeni gelin.

Kayınvalide Nermin Dalmış İstanbul'da oturuyor.

52 yaşında olan kayınvalide aslen Arnavut göçmenidir.

GELİNİM MUTFAKTA 19 EYLÜL PUAN DURUMU

Yarışmanın bu günkü bölümünde Tuğba ile Emel eşit puan aldı. Puanlar eşit olunca çeyrek altın için kura çekimine gidildi.

Emel 17

Tuğba 17

Sibel 15

Fatma 9

Kura sonucunda çeyrek altını kazanan gelin Tuğba oldu. Tuğba, kendi kayınvalidesine rağmen çeyrek altını aldığını söyledi.

Detaylar Geliyor...

GELİNİM MUTFAKTA 16 EYLÜL 2022 CUMA KİM KAZANDI, PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta yarışmasının 16 Eylül 2022 Cuma günkü bölümünde bir kez daha hafta finali düzenlendi. Haftanın bu son gününde altın bilezikleri kazanan gelin ile elenen gelinin belirlenmesinin yanında aynı zamanda bugünün çeyrek altınını kazanan gelin de belli oluyor. Puanlama esnasında gelinler ile kayınvalideler arasında bir kez daha sert tartışmalar yaşandı. Özellikle de Tuğba ile kayınvalidesi arasında puanlama nedeniyle gerginlik yaşandı. Kayınvalidesi gelinini bulumadı, 5 puanı başka geline verdi. Peki, bugün kim kazandı, kim elendi?

GELİNİM MUTFAKTA 16 EYLÜL CUMA PUANLARI

Bugün alınan puanlar şöyle:

Sibel 22 puan

Emel 18 puan

Tuğba 15 puan

Döndü 5 puan

Çeyrek altını bugün kazanan gelin 22 puanla Sibel oldu. En düşük puanı Döndü aldı.

GELİNİM MUTFAKTA 16 EYLÜL HAFTALIK PUANLARI

Gelinim Mutfakta yarışmasında bu hafta gelinlerin aldıkları toplam puanlar şöyle:

Emel 80 puan

Sibel 68 puan

Tuğba 67 puan

Döndü 59 puan

Bu hafta en yüksek puanı alarak altın bilezikleri kazanan gelin 80 puan ile Emel oldu.

Bu hafta elenen gelin ise 59 puan ile Döndü oldu.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 14 EYLÜL KİM KAZANDI, PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta 14 Eylül Çarşamba yeni bir haftayı daha geride bırakmanın üçüncü gününe girmiş durumda. Gelinler bugün "Siron" yemeği yapmaya çalışacaklar. Siron Bingöl yöresine ait yoğurtlu bir tür yemektir. Peki, gelinler bugün en yüksek puanı kimden aldı, kim çeyrek altını kazandı?

Gelinim Mutfakta 14 Eylül puan durumu tablosu şöyle:

Döndü 20-2= 18 puan

Emel 16 puan

Tuğba 15 puan

Sibel 6 puan

Yarışmanın bugünkü bölümünde ceza almasına rağmen kazanan ismi Döndü oldu.

GELİNİM MUTFAKTA BUGÜN KİM KAZANDI, KİM ELENDİ 9 EYLÜL?

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma günü bir hafta finali daha gerçekleşti. Hafta boyunca mutfakta binbir emekle puan toplamaya çalışan gelinlerden biri bugün en düşük puanı aldığı için maalesef hayallerine veda etmek durumunda kaldı. Gelinlerden biri haftanın en yüksek puanını alarak binlerce lira değerindeki altın bileziklerini koluna takarken, gelinlerden biri de 1600 TL değerindeki çeyrek altını yakasına taktı. Peki, bugün çeyrek altını kim aldı, bilezikleri kim kazandı, yarışmaya veda eden isim kim oldu?

İşte detaylar: 

Gelinim Mutfakta bugünün puanları şöyle:

Emel 20 puan

Sibel 19 puan

Merve 11 puan

Tuğba 5 puan

Cuma günü çeyrek altını kazanan gelin 20 puan ile Emel oldu.

Gelinim Mutfakta 9 Eylül Cuma Günü Haftalık puanlar:

Emel 83 puan

Tuğba 76 puan

Sibel 64 puan

Merve 49 puan

Hafta boyunca en yüksek puanları toplayan gelin Tuğba olmuştu; ancak Tuğba bugün 5 puan alarak Emel'in gerisine düşürüldü. 

Haftanın en yüksek puanını alan Emel hem çeyrek altını hem de altın bilezikleri kazandı.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 8 EYLÜL KİM KAZANDI, PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta 8 Eylül 2022 Perşembe günü haftanın son gününe bir kala gelin ve kayınvalideleri büyük bir heyecan kapladı. Çünkü altın bileziklere bir gün kaldı. Peki, bugün kim kazandı, kimler kaybetti?

Gelinim Mutfakta yarışmasının bugünkü bölümünde Tuğba bir kez daha rakiplerini geride bırakmayı başardı.

Hafta başından bu yana çeyrekleri toplayan Tuğba bugün de çeyrek altını kazanan gelin oldu.

Tuğba 20 puan alırken

Emel 18 puan

Merve 13 puan

Sibel ise 8 puan alabildi.

GELİNİM MUTFAKTA 6 EYLÜL KİM KAZANDI, PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta 6 Eylül 2022 Salı günü gelinler ve kayınvalideler haftanın ikinci gününde yine heyecanlı ve hareketli bir günü geride bıraktı.

Tuğba 23 puan

Emel 17 puan

Sibel 6 puan

Merve 5-2= 3 puan

Yarışmanın bugünkü etabında Tuğba bir kez daha en yüksek puanı alarak çeyrek altını yakasına takmayı başardı. Tuğba 5 altın bilezik ve 5 çeyrek kazanarak şimdiden açık ara önde ilerlemeye devam ediyor. Bu hafta böyle devam ederse bu haftanın altın bileziklerini de alacak gibi duruyor. Öte yandan yeni gelin Merve ise bugün 2 puan ceza alarak 3 puanda kaldı.

GELİNİM MUTFAKTA 5 EYLÜL KİM KAZANDI, PUAN DURUMU

Gelinim Mutfakta yarışmasının 5 Eylül Pazartesi günkü bölümünde gelinler ve kayınvalideler yine kıyasıya bir mücadele ortaya koydu. Yarışmanın bugünkü bölümünde yeni gelen çiftle birlikte yeni maraton da başladı. 

Yarışmanın bugünkü bölümünde alınan puanlar şöyle oldu:

Sibel 16 puan

Emel 15 puan

Tuğba 12 puan

Yarışmaya yeni katılan merve ise 11 puan aldı.

Yarışmada bugün en yüksek puanı alarak çeyrek altın kazanan gelin Sibel oldu.

GELİNİM MUTFAKTA GEÇEN HAFTAKİ DURUM

Gelinim Mutfakta yarışmasının 2 Eylül 2022 Cuma günkü bölümünde bir kez daha hafta finali heyecanı yaşandı. Yarışmanın bugünkü bölümünde hafta boyunca en düşük puanı alan gelin elenirken, en yüksek puanları toplayan gelin ise altın bilezikleri koluna taktı. Öte yandan günün birincisi ise haftanın son çeyrek altınını aldı.

Gelinim Mutfakta kim bugün kazandı, 2 Eylül Cuma kim birinci oldu, puan durumu tablosu?

Peki, puan durumu nasıl kim ne yaptı?

Gelinim Mutfakta 2 Eylül 2022 Cuma hafta puanları:

Tuğba 78 puan

Emel 68 puan

Sibel 63 puan

Zeynep 51 puan

Puanlamaya göre bu hafta altın bilezikleri kazanan gelin 78 puanla Tuğba oldu.

Bu hafta elenen gelin ise 58 puan alan Zeynep oldu.

Cuma günü çeyrek altını kazanan gelin de belli oldu.

Çeyrek altın bugün 21 puan alan Tuğba'nın oldu.

GELİNİM MUTFAKTA KİM KAZANDI, KİM ELENDİ 26 AĞUSTOS 2022 CUMA PUAN DURUMU?

Günün en yüksek puanını alan gelin Tuğba oldu.

Çeyrek altını bugün kazanan gelin Tuğba oldu.

Gelinim Mutfakta yarışmasının 26 Ağustos 2022 Cuma günkü bölümünde en düşük puanı alarak eleneng elin ve kayınvalide belli oldu.

Berna ve Semiha bugün elenen isimler oldu.

Gelinim Mutfakta bu haftanın puan tablosu ise şöyle oldu:

Emel 71 puan

Sibel 71 puan

Tuğba 70 puan

Berna ise 69 puan

Yarışmada bu hafta

Sibel ve Emel eşit puan aldıkları için kuraya kaldılar.

Çekilen kura sonucunda bugün bilezikleri kazanan gelin Emel oldu.

GELİNİM MUTFAKTA BUGÜN KİM KAZANDI?

Gelinim Mutfakta 22 Ağustos 2022 Pazartesi günü yeni bir sezonun ilk bölümüyle ekrana geldi. Yarışmada bugün Tuba-Gönül Erurun, Emel-Şenay Orun, Berna-Semiha Özel ve Sibel-Filiz Arkın isimli gelin-kayınvalideler yarıştı. Peki, gelinlerden kim bugün kazandı, puan durumu nasıl oldu? 

Gelinim Mutfakta 22 Ağustos puan durumu:

Berna 23 puan

Emel 14 puan

Sibel 14 puan

Tuğba 9 puan

Çeyrek altını kazanan gelin bugün Berna oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 1 TEMMUZ ÇEYREK ALTIN EN ÇOK KİMDE?

Gelinim Mutfakta 1 Temmuz 2022 Cuma günü sezon finali düzenleniyor. Sezon finalinde çeyrek altınları en çok olan gelin bugün 25 altın bilezik kazanıyor. 25 altın bileziği kazanmak için ise çeyrek altın sayısını yükseltmek gerekiyor. Çeyrek altın sayısı en fazla olan gelin bugün bilezikleri de koluna takıyor. Yarışmanın son gününde gelinler ile kayınvalidelerinin sinirleri son derece gergindi. "Kavun Dolması" yemeği yapan gelinler bugün yemeklerden tatan ancak gelinini bulamayan kayınvalidelere çok sert çıktı. Özellikle Damla ile kayınvalidesi Nuray hanım arasında sert tartışmalar yaşandı. Nuray hanım Damla'nın tabağını bulamadı. Peki, yarışmada bugün en çok çeyrek altın kimin, kimin çeyrek altın sayısı en fazla olan gelin hangisi, altın bilezikleri kim aldı?

Gelinim Mutfakta 1 Temmuz 2022 Cuma puan durumu: 

Yeşim 15 puan

Hasret 15 puan

Damla

Aslılan

Bugün çeyrek altını Yeşim dışında kim alırsa alsın Hasret birinci oluyor. Ancak Yeşim'in çeyrek altın alması halinde kuraya kalınıyor.

Yeşim ve Hasret, aynı puanı aldığı için çeyrek altın için kura çekildi.

Çeyrek için çekilen kurayı Yeşim kazandı. Yeşim kazandığı için altın bilezikler kuraya değil şu ana kadar en çok puanı alan gelinin kim olduğuna bakılarak verildi.

Bu nedenle şu ana kadar en yüksek puanları toplayan gelin 292 ile Yeşim olduğu için 1 Temmuz 2022 Cuma günü 25 altın bileziği kazanan gelin Yeşim oldu.

Gelinim Mutfakta 4 Temmuz 2022 Cuma günü itibariyle sezon finali yapıldı.

ÇEYREK ALTIN TABLOSU, KİMİN KAÇ ÇEYREK ALTINI VAR?

Hangi gelinin kaç çeyrek altını var?

Hasret 6 çeyrek 

Yeşim 5 çeyrek

Aslıhan 4 çeyrek

Damla 4 çeyrek

25 BİLEZİK NE KAÇ LİRA EDİYOR?

Gelinim Mutfakta verilen 25 bilezik fiyatı ne kadar, en yüksek bilezik fiyatları veya en düşük bilezik fiyatları ne kadar?

Gelinim Mutfakta verilen altın bileziklerin fiyatları son derece düşüktür. 

Ortalama 5 veya 10 gram olduğu belirtilen bileziklerin tanesi ortalama 5 bin lira veya 10 bin liradır.

5 gram bileziğin fiyatı ortalama 4500 TL'dir. 

10 gram olursa 9.700 TL oluyor. 

25 bilezik ise en fazla 242 bin TL oluyor.