Gelinim Mutfakta 25 Mayıs kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı, puanlar nasıl oldu?

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı, puanlar nasıl oldu? Geçen hafta puanları en yüksek puanı hangi gelin aldı? Hatfa boyunca alınan puanlar bugün ödül ya da ceza olarak karşılarına çıkıyor. Gelinler bugün, "Çoban Payı" yemeği yaptılar

Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Çarşamba kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı, puanlar nasıl oldu? Geçen Cuma günü kim altın bilezikleri aldı, haftalık puan durumu tablosu ne? Gelinim Mutfakta 25 Mayıs 2022 Çarşamba günkü bölümünde kim birinci oldu, en yüksek puanı hangi gelin aldı. Haftanın ilk gününde kimin birinci olup çeyrek altını kazandığı merak ediliyor. Gelin ve kaynanaların kıyasıya mücadelesine sahne olan Gelinim Mutfakta puan durumu, bugün kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı? altın bilezikleri kim kazandı, kim elendi? Çeyrek altını bugün kim aldı? En çok çeyrek hangi gelinde? Selma, Damla, Senanur ve Aslıhan yarıştığı Gelinim Mutfakta 25 Mayıs kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı, puanlar nasıl oldu?

GELİNİM MUTFAKTA 25 MAYIS KİM BİRİNCİ OLDU, PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Salı günü haftanın ikinci gününe giren gelinler, aldıkları puanları daha da iyileştirmek için bugün canhıraş bir şekilde çalıştı. Haftanın ilk gününde birbirine çok yakın puanlar alan gelinler, ikinci gününde ise rakiplerinin önüne geçerek avantaj sağlamaya çalıştı. Gelinler 24 Mayıs günü "Bufalo Kanatları" yemeği yaptılar. En iyi yemeği yapanlar en yüksek puanı aldı. Peki, bugün en yüksek puanı kim aldı, çeyrek altın kimin oldu?

Damla 14 puan

Aslıhan 24 puan

Selma 6 puan

Senanur 13 puan

25 Mayıs Çarşamba günü kazanan gelin Aslıhan oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 24 MAYIS KİM BİRİNCİ OLDU, PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Salı günü haftanın ikinci gününe giren gelinler, aldıkları puanları daha da iyileştirmek için bugün canhıraş bir şekilde çalıştı. Haftanın ilk gününde birbirine çok yakın puanlar alan gelinler, ikinci gününde ise rakiplerinin önüne geçerek avantaj sağlamaya çalıştı. Gelinler 24 Mayıs günü "Bufalo Kanatları" yemeği yaptılar. En iyi yemeği yapanlar en yüksek puanı aldı. Peki, bugün en yüksek puanı kim aldı, çeyrek altın kimin oldu?

Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Salı günkü puanları:

Damla 20 puan

Aslıhan 16 puan

Selma 15 puan

Senanur 7 puan

Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Salı günü en yüksek puanı alarak çeyrek altın kazanan gelin 20 puan ile Damla oldu.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 23 MAYIS KİM BİRİNCİ OLDU, PUANLAR?

Gelinim Mutfakta 23 Mayıs Pazartesi günü yeni bir haftaya yeni iki ismin de katılımıyla birlikte başladı. Yarışmaya geçen hafta elenen Edanur ile Gülten hanımın yerine bu hafta yeni isimler geldi. "Etli Mütebbel" yemeği yapan gelinler bugün kayınvalidelerinden en yüksek puanı alarak hafataya avantajla girmek istiyor. Yeni gelen yarışmacıların da iddialı olduğunu gören eski yarışmacıların biraz korktuğu görülüyor. Selma gelin ile Figan kayınvalide bugün yeni katılan isimlerdir. Peki, bugün en yüksek puanı alarak çeyrek altın kazanan gelin kim oldu?

Gelinim Mutfakta 23 Mayıs Pazartesi puan tablosu: 

Aslıhan 16 puan

Selma 16 puan

Senanur 15 puan

Damla 11 puan

Puanlama devam ediyor. Nuray hanım verdiği puanlarla Selma ile Aslıhan'ın puanlarını eşitledi.

Bu durumda ceza alınmaması halinde kura çekimi gerçekleştirilecek.

Çekilen kura sonucunda çeyrek altını kazanan gelin Aslıhan oldu.

Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu 24 Mayıs Salı itibariyle: 

   Aslıhan   Damla   Senanur   Selma 
Pazaretsi  16 11 15 16
Salı  16 20 7 15
Çarşamba         
Perşembe         
Cuma         
Toplam         

 

Detaylar Ekleniyor...

GEÇEN HAFTANIN SONUÇLARI:

GELİNİM MUTFAKTA 20 MAYIS KİM KAZANDI, KİM ELENDİ, HAFTALIK PUAN TABLOSU?

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs 2022 Cuma günü haftanın son günü geldi çattı. Hafta boyunca aldıkları puanlarla eleme potasına düşen gelinler ile aldıkları yüksek puanlarla bilezikleri kazanma ihtimali yükselen gelinler büyük bir heyecanla yeni güne başladı. Yarışmanın bugünkü bölümünde en yüksek puanı alan bilezikleri koluna takarak gülen gelin olacak; ancak en düşük puanı alan gelin ise maalesef üzülen gelin olacak ve yarışmaya veda edecek. Sunucu Nursel Ergin'in bugün verdiği puanlar da eleme potasına düşecek gelin ile kazanan gelin konusunda önemli rol oynadı. Gelinler bugün tadımlık için Çok Havalı Milföy tatlısını yaptı. Nursel hanım 5 puanı Senanur'a verirken, Damla ve Edanur'a birer puan verdi. Damla ve Edanur bu haftanın eleme potasındaki isimleri oldu. Peki, yarışmada bugün kim kazandı, kim elendi?

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma Puan Durumu Tablosu:

Senanur 13 puan

Aslıhan 14-2=12 puan

Edanur 9 puan

Damla 10-2=8 puan

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma günü en yüksek puanı alarak çeyrek altın kazanan gelin Senanur gelin oldu. 

Yarışmanın bugünkü bölümünde en düşük puanı alan gelin ise Edanur gelin oldu. 

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 19 MAYIS KİM BİRİNCİ OLDU, PUANLAR?

Gelinim Mutfakta 19 Mayıs kim birinci oldu, çeyrek altını hangi gelin aldı belli oldu. Yarışmanın bu haftaki dördüncü gününde gelinler ve kayınvalideler bir kez daha kıyasıya mücadele etti. Haftanın son gününe bir gün kala eleme potasına düşme veya altın bilezikleri kazanma heyecanı yaşayan gelinler yer yer aralarında yer yer kayınvalideleriyle sert tartışmalara giriyor. Özellikle de Aslıhan ile kayınvalidesi yeni tartışma liderleri oldu. İkili arasında gelinini bulamama sorunu yaşanıyor. Gelinler bugün "Susamlı Çıtır Et" yemeği yaptılar. Peki, yarışmada bugün kim çeyrek altını kazandı?

Gelinim Mutfakta 19 Mayıs Perşembe puanları:

Senanur 16 puan

Aslıhan 13 puan

Damla 9 puan

Edanur 12 puan

Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını 16 puan ile Senanur kazandı.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 18 MAYIS KİM BİRİNCİ, PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta 18 Mayıs 2022 Çarşamba günü haftanın ortasına gelindi. Yarışmanın üçüncü gününde düşük puanlar alanları elenme potası korkusu sararken, yüksek puanlar alanları ise altın bilezikler heyecanı şimdiden sarmış durumda. Yarışmanın bu haftaki bölümü bilindiği üzere Miyase olmadan devam ediyor.

Gelinim Mutfakta 18 Mayıs kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı, puan durumu ve haftalık puan tablosu?
Gelinim Mutfakta 18 Mayıs Adalı Mantı yemeği

 

Miyase'nin geçen hafta elenmesiyle yerine Aslıhan gelmişti. Aslıhan ise tekrar geldiği mutfakta henüz tam performansını ortaya koyamazken, ondan önceki hafta yarışmaya dahil olan Edanur bu hafta topun ağzında görünüyor. Peki, yarışmada bugün kim kaç puan aldı, en yüksek puan kimin, çeyrek altın bugün kime gitti?

Gelinim Mutfakta 18 Mayıs Çarşamba günkü puanları: 

Senanur 23 puan

Aslıhan 13 puan

Damla 12 puan

Edanur 10 puan

Bugünkü bölümde en yüksek puanı alan gelin Senanur oldu. Çeyrek altını bugün kazanan gelin de Senanur 23 puan toplayan Senanur oldu.

Detaylar Ekleniyor...

GELİNİM MUTFAKTA 17 MAYIS KİM BİRİNCİ OLDU, HAFTALIK PUANLAR?

Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Salı günü haftanın ikinci bölümü ekrana geldi. Yarışmanın bu haftaki daha doğrusu bugünkü bölümünde kendine çok fazla bakım yapmakla eleştirilen Nuray hanımın kızgınlıkları konuşuldu. Saçlarını boyatan ve kendine bakım yapmayı seven Nuray hanım ile diğer kayınvalideler arasında gülümseten tartışmalar yaşandı. "Soteli Çanak" yemeği yapan gelinler bu yöntemle yüksek puan almaya çalıştı. Yarışmada bugün estetik, ip çekme ve botoks gibi tartışmalar da gündeme geldi. Nuray hanımın estetik, botoks ve ip yaptırdığı Damla tarafından açıklanırken, Nuray buna itiraz etti. Yarışmada bugün en yüksek puanı kim aldı, çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 17 Mayıs Salı puanları: 

Yarışmada bugün de cezalar yağdı. En yüksek ceza puanlarını Edanur aldı. Edanur eksi ceza puanı aldı. Cezalandırmadan sonra puanlar şekillendi. 

Damla 22 puan

Senanur 16 puan

Aslıhan 15 puan

Edanur 5-4=1 puan

Yarışmada bugün çeyrek altını kazanan gelin Damla oldu. 

Detaylar Geliyor...

GELİNİM MUTFAKTA 16 MAYIS KİM BİRİNCİ OLDU, PUANLAR?

Gelinim Mutfakta 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü yeni bir bölüm ve yarışmaya katılan sürpriz isimlerle başladı. Yarışmanın geçen haftaki bölümünde elenerek herkesi şaşkınlığa uğratan Miyase'nin yerine bu hafta sürpriz bir isim geldi. Gelen isim daha önce yarışan ve yüksek puanlar alan Aslıhan ile kayınvalidesi Nuray hanım oldu. Yarışmada bugün, "Krema Mantarlı Tavuk Güveç" yemeği yaparak yüksek puanlar almaya çalışırken bazı gelinler ile kayınvalideleri arasındaki tartışmalar ise güne damgasını vurdu. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde en yüksek puanı kim aldı, çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 16 Mayıs Pazartesi puan durumu tablosu: 

Senanur 20 puan

Damla 18 puan

Aslıhan 8 puan

Edanur 7 puan (Eksi 2 ceza puanı)

Bugün çeyrek altını kazanan gelin Senanur oldu. 

Yeni gelen Aslıhan ise ilk günü 8 puan ile tamamladı.

Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu 19 Mayıs Perşembe tibariyle: 

   Aslıhan   Damla   Senanur   Edanur 
Pazaretsi  8 18 20 7
Salı  15 22 16 1
Çarşamba  13 12 23 10
Perşembe  13 8 16 12
Cuma  12  8  13  9
Toplam  61 68  88  39

 

Gelinim Mutfakta 20 Mayıs Cuma günü altın bilezikleri kazanan gelin ise 88 puan ile Senanur oldu.

Bu hafta elenen gelin ise 39 puan alan Edanur gelin oldu. 

Detaylar Geliyor...

GEÇEN HAFTANIN SONUÇLARI:

GELİNİM MUTFAKTA 13 MAYIS KİM BİRİNCİ OLDU, KİM ELENDİ, PUAN TABLOSU?

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma günü büyük gün hareketliliği ile ekrana geldi. Kıyır Kıyır Ayvalı Turta tatlısı ile kayınvalidelerinin karşısına çıkan gelinler haftanın son gününde eleme potasına düşmemek ve çeyrek altın ile altın bilezikleri kazanmaya çalışıyor. Yarışmanın hafta finali gününde gelinler ile kayınvalideler arasında sert tartışmalar yaşandı. Özellikle de Sevilay hanımın Senanur geline yükselişi stüdyoda tansiyonu yükseltti.

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs kim birinci oldu, bilezikleri kim kazandı, kim elendi, puan durumu ve haftalık puan tablosu?
Gelinim Mutfakta 13 Mayıs kim birinci oldu, bilezikleri kim kazandı, kim elendi, puan durumu ve haftalık puan tablosu?

 

Miyase ile aralarında soğuk rüzgarlar esen Sevilay hanım bugün sürpriz yaparak Miyase'nin gönlünü tekrar aldı. Yarışmada son iki gün düşük puanlar alarak eleme potasına düşen Miyase, bugün alacağı puanlarla ya kalacak ya da gidecek. Sevilay hanımın vereceği puanlar son derece etkili olacak. Peki, haftanın son gününde yani bugün kim kazandı, kim elendi, altın bilezikleri kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma puan tablosu: 

Edanur 19 puan

Damla 13 puan

Miyase 13 puan

Senanur 11 puan

Gelinim Mutfakta 13 Mayıs 2022 Cuma günü en yüksek puanı alan gelin 19 puan ile Edanur oldu. Ceza puanı almaması halinde bugün Miyase eleniyor. 

GELİNİM MUTFAKTA 12 MAYIS KİM BİRİNCİ OLDU, PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Perşembe günü itibariyle haftanın dört gününü geride bıraktı. Gelin ve kayınvalidelerin hararetli bir hafta geçirdiği son bölümlerde dengeler alt üst oldu. Miyase ile Sevilay hanımın, Senanur ile Songül hanımın tartışmaları bugün de devam ederken, "Şenlik Böreği" yapan gelinler kayınvalidelerinden yüksek puanlar almaya çalıştı. Yarışmada bugün yüksek puan alan gelinler yarınki eleme gününde avantaj sağlayacak. Bugün özellikle Miyase'nin alacağı puanlar merak ediliyor. Çünkü haftanın ilk iki gününde yüksek puanlar alan Miyase, kayınvalidesini üzdüğü günden itibaren düşük puanlar almaya başladı. Peki, bugün çeyrek altını kim kazandı, puan durumu kaç?

Gelinim Mutfakta 12 Mayıs Perşembe puan durumu tablosu:

Damla 21

Senanur 13

Edanur 9

Miyase 12- 6 = 6 puan (Eksi 2+2+2=6 ceza puanı aldı)

Miyase, kayınvalidesini istemediğini açıkladıktan sonra iki gün üst üste ceza üstüne cezalar aldı. Alınan cezalar, program yönetiminin Miyase'yi bilerek elemeye çalıştığı izlenimi uyandırmaya başladı. Miyase aldığı ceza puanlarıyla eleme potasına düştü.  

Yarışmanın bugünkü bölümünde çeyrek altını kazanan gelin Damla oldu. En düşük puanı ise Miyase aldı.

GELİNİM MUTFAKTA 11 MAYIS KİM BİRİNCİ OLDU, PUANLAR?

Gelinim Mutfakta 11 Mayıs Çarşamba günü haftanın üçüncü günü yani ortasında kim kaç puan aldı, avantajlı durumda olan kim? Gelinler bugün kayınvalidelerinden puan alabilmek için, "Pideli Arnavut Paçası"nı en iyi şekilde yapmaya çabaladı. Öte yandan Miyase ile kayınvalidesi Sevilay hanımın birbirini istememe tartışması dün başlamış bugüne de aksetti. Yarışmada bir kez daha bu durum tartışılırken; Senanur ile kayınvalidesi Songül hanım arasında da imitasyon takı tartışması başgösterdi.

Gelinim Mutfakta 11 Mayıs kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı, haftalık puan durumu tablosu?
Gelinim Mutfakta 11 Mayıs kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı, haftalık puan durumu tablosu?

 

Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde çeyrek altını kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 11 Mayıs puan durumu tablosu: 

Damla 19 puan

Edanur 15 puan

Senanur 12 puan

Miyase 6 puan (Eksi 2+2 ceza puanı aldı)

Gelinim Mutfakta 11 Mayıs 2022 Çarşamba günü çeyrek altını kazanan gelin Damla oldu. Ceza puanları henüz açıklanmadı. Ancak Damla'nın kazandığı kesin gibi duruyor. 

Puanlar açıklandıktan sonra Miyase'nin -4 puan ceza aldığı görüldü. Miyase tarihinin en düşük puanını almış oldu.

GELİNİM MUTFAKTA 10 MAYIS KİM BİRİNCİ OLDU, PUANLAR?

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs 2022 Salı günü itibariyle yeni haftanın ikinci günü ekrana geliyor. "Tavuklu Hünkar Beğendi" yemeği yapan gelinler bugünkü bölümde kayınvalidelerinden yüksek puanlar almaya çalıştı. Öte yandan yarışmanın bugünkü bölümünde Miyase ile kayınvalidesi arasındaki tartışma bir kez daha gündeme damga vurdu. Miyase kayınvalidesini istemediğini, üvey kayınvalidesiyle yarışmak istediğini söyledi. Miyase'nin bu tavrı başta sunucu olmakü zere herkesi şaşırttı. Peki, yarışmada bugün kim kazandı, puanlar nasıl?

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs kim birinci oldu, çeyrek altını kim kazandı, haftalık puan durumu tablosu?
Gelinim Mutfakta 10 Mayıs 2022 Salı günü sunucu Nursel hanım, Miyase'nin kayınvalidesini istememesi üzerine gözyaşlarını tutamadı.

 

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs 2022 Salı günkü puanlar:

Miyase 16 puan (Eksi 2 puan)

Senanur 16 puan

Damla 15 puan

Edanur 7 puan (Eksi 2 puan)

Gelinim Mutfakta bugün çeyrek altını kazanan gelin Miyase oldu. Miyase kura sonucunda çeyrek altını aldı.

GELİNİM MUTFAKTA 9 MAYI KİM BİRİNCİ OLDU, PUAN DURUMU?

Gelinim Mutfakta yarışmasının 9 Mayıs Pazartesi günkü yeni bölümüne yeni yarışmacıların da dahil olmasıyla başlandı. Gülten hanım ile gelini Edanur bugünkü yarışmaya katılan yeni yarışmacılar oldu. Yarışmacıların katılmasıyla birlikte yeni bir hafta heyecanı da başladı. Yarışmada bugün gelinlere verilen yemek ise, "Muhallebili Kemal Paşa" tatlısı oldu. Haftaya tatlı başlayan gelin ve kayınvalideler bir kez daha kendi aralarında sert tartışmalar yaşandı. Özellikle Damla ile kayınvalidesi Nuray hanımın gına getiren tartışmaları bitmek bilmedi. Peki, yarışmanın bugünkü bölümünde kim kazandı, çeyrek altın kimin oldu?

Gelinim Mutfakta 9 Mayıs Pazartesi puan durumu şöyle: 

Miyase 18 puan

Damla 16 puan

Edanur 14 puan

Senanur 13 puan

Detaylar Ekleniyor...

Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu 13 Mayıs Cuma tibariyle: 

   Miyase   Damla   Senanur   Edanur 
Pazaretsi  18 16 13 14
Salı  16 15 16 7
Çarşamba  8 19 12 15
Perşembe   6  21  13  9
Cuma   11  13  11 19 
Toplam  57 84 65 64

 

Detaylar Ekleniyor...

Yarışmaya başvurmak isteyenler ise şu adresten ulaşabilir:

GELİNİM MUTFAKTA CANLI İZLE: