Gelin Evi sunucusu kim, Aslı Hünel hamile mi, nereli, kaç yaşında evli mi, bekar mı, eşi kim?

Show TV'de yayınlanan Gelin Evi programının sunucusu kimdir, Aslı Hünel kim, nereli, kaç yaşında, eşi kim, evli mi, daha önce hangi programları sundu?

Google Haberlere Abone ol
Gelin Evi sunucusu kim, Aslı Hünel hamile mi?

Aslı Hünel hamile mi, Gelin Evi sunucusu kim, nerelidir, Aslı Hünel kaç yaşında, eşi kimdir, evli mi, Aslı Hünel kimdir daha önce hangi programları sundu? Gündüz kuşağı programları arasında en düzeyli, en mazbut ve ailecek izlenebilecek nadir programlardan biri olan Gelin Evi, programın sunucusunun da nazik ve hoşgörülü yaklaşımıyla izleyenlerin keyifli ve seviyeli bir vakit geçirmesine vesile oluyor. Beş gelin, her biri haftanın bir gününde evini açıyor, çeyizini sergiliyor, evinin düzenini gösteriyor ve misafirlerine yemek yaparak onları ağırlıyor. Haftanın son gününde ise gelinlerin puaları toplanarak bir değerlendirme yapılıyor. En çok puanı toplayan kişi ödül kazanıyor. Peki, Gelin Evi sunucusu kimdir, nerelidir, Aslı Hünel kaç yaşında, eşi kim, evli mi?

GELİN EVİ SUNUCUSU KİM, ASLI HÜNEL HAMİLE Mİ?

Hafta içi hergün gündüz kuşağı programları arasında yerini alan Gelin Evi, konsepti ve sunucusuyla dikkatleri üzerine çekiyor. 

Evlilik, aile ve gelenekler konusunda hassasiyetleri olan ailelerin bir numaralı programı olan Gelin Evi programı her hafta farklı bir şehirde düzenleniyor. 

Prorgamda gelinlerin öncelikle evleri sonra da maharetleri sergileniyor.

Show TV'de yayınlanan Gelin Evi isimli gündüz kuşağı programını sunan sunucu Aslı Hünel'in kim olduğu merak ediliyor. 

Hatfa içi her gün saat 12.00-15.00 arasında ekrana gelen yarışmada, 5 gelin yarışıyor.

Yarışmada her gün bir gelinin evine konuk olunuyor ve sonrasında puanlama yapılıyor.

Haftanın son gününde yani Cuma gününde ise puanlar toplanarak birinci belirleniyor. 

Gelin Evi sunucusu kim, nereli, kaç yaşında, eşi kim, evli mi?
Gelin Evi sunucusu Aslı Hünel

 

İşte Gelin Evi sunucusu biyografisi: 

Türk sanat müziği sanatçısı Aslı Hünel, 4 Haziran 1977 tarihinde dünyaya geldi. Annesi Arap, babası Selanik göçmenidir. Aslı Hünel müzik yaşantısına Üsküdar Musiki Cemiyeti'nde başladı. 14 yaşlarına geldiğinde şan dersi almaya başladı.

Türkiye'nin çeşitli noktalarında sahne alarak müzikseverlerle buluşan Aslı Hünel, 'Bambaşka' isimli albümünde yer alan çalışmaları da kliplendirmeye devam ediyor.

ASLI HÜNEL KİMİNLE EVLİ, EŞİ KİM?

Aslı Hünel'in eşi iş adamıdır. Savaş Yurtsever KOLUMAN otomobil firmasında Otomobil Satış Müdürü olarak çalışıyor. 1975 doğumlu Yurtsever aynı zamanda iş insanı olarak biliniyor.

"BENİ BİKİNİLİ GÖREMEZSİNİZ"

Ünlü şarkıcı Aslı Hünel, geçtiğimiz sene Kanal D’de ekrana gelen ‘Balçiçek’le Sohbete Geldik’ programına konuk olmuştu. Şarkıcı, “25 yıldır beni çekmek istedikleri yarışın içinde olmayıp, sadece işimi yapmaya odaklandım. Bu yüzden de zaman zaman çok hırpalandım. Hayat zor ve acımasız. ‘Hayır’ demeyi bir türlü öğrenemedim, belki de en büyük problemim bu” demişti.

2018’de Savaş Yurtsever’le nikah masasına oturan Hünel, evliliğiyle ilgili ise “Allah’a şükürler olsun çok mutluyum. Allah herkese böyle bir evlilik nasip etsin” şeklinde konuşmuştu.

Önceki aylarda ise şarkıcı, NG Afyon Otel’de porselen elbisesi ile sahneye çıkmış; Tolga Çam imzası taşıyan, özel kesilmiş bin 500 parça porselen ile hazırlanan elbise dikkat çekmişti.

Aslı Hünel, 'Yükselen Yıldızlar 2022' finalindeki beyaz ve altın renkli elbisesiyle ilgili, "Bugüne yakışır bir şekilde hazırlanmaya çalıştım. Bir sürpriz yapmak ve porselen elbise giymek istedim” ifadelerini kullanmıştı.

Yaklaşık 30 kg. ağırlığındaki elbisesi ve porselen takıları ile sahnede zaman zaman zorlanan ünlü şarkıcı, konukların fotoğraf isteklerini de geri çevirmemişti.

Milliyet'ten Kamil Sümer'in haberine göre; Ünlü isim, tüm bunların ardından eşi Savaş Yurtsever ile birlikte Yalıkavak'ta yer alan bir plajda objektiflere takıldı. Denizde birlikte eğlenceli anlar yaşayan ünlü çiftin aşkları, ilk günkü gibiydi. Yurtsever, suda eşi Hünel'e sık sık sarılarak öpücüklere boğdu.Basın mensuplarıyla ayak üstü sohbet eden 45 yaşındaki başarılı sanatçı, şöyle konuştu:

Beni bikini ile yakalayamazsınız, sahnede dekolteye evet ama bikinili görüntülenmeyi sevmiyorum. Örf ve adetlerimize çok bağlı bir insanım, sanat piyasasına girdiğim günden beri hep bu düşünce içerisindeydim. Sonuçta bizi milyonlarca insan izliyor, görüntü kirliliğine gerek yok.

Gazetecilerin "Parmağınızda servet taşıyorsunuz" demesi ise Hünel, "Yok, öyle abartılacak kadar çok pahalı bir şey değil. Kuyumcunun söylediğine göre 'sanat camiasında en büyük tek taş senin parmağında', ben de onun yalancısıyım" sözleriyle gazetecileri güldürdü.

HAMİLE Mİ?

Aslı Hünel ile Gelin Evi’nin 919. bölümünde; Gelin Evi'nde korkutan anlar yaşandı. Aslı Hünel bir anda fenalaştı. Yere yığılan Aslı Hünel'e yarışmacılar ve ekibi hemen müdahale etti.

Aslı Hünel'in bir anda bayılması akıllara "hamile mi" sorularını getirdi.

Hünel'in bütün hesaplarını kontrol ettiğimizde şu ana kadar hamile olduğuna dair bir açıklaması, mesajı veya sinyali olmadığını gördük.


 

Yorumlar