Gediz Elektrik'ten kariyer fırsatları

- Gediz, istihdam yaratmak, öğrencileri enerji sektörüne kazandırmak ve ücretsiz online eğitim imkanı sunmak amacıyla DEÜ tarafından 2018 Kariyer Fuarı Etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Dokuzçeşmeler Günü'ne katıldı

Google Haberlere Abone ol

İSTANBUL (AA) - Gediz Elektrik, istihdam yaratmak, öğrencileri enerji sektörüne kazandırmak ve ücretsiz online eğitim imkanı sunmak amacıyla Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) tarafından 2018 Kariyer Fuarı Etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Dokuzçeşmeler Günü etkinliğine katıldı.

Gediz Elektrik'ten yapılan açıklamaya göre, DEÜ Kariyer Planlama ve Mezunlarla İlişkiler Koordinatörlüğü tarafından geleneksel olarak organize edilen Kariyer Fuarı etkinliklerinden Dokuzçeşmeler Günü'nde kariyerine yön vermek isteyen öğrenciler, insan kaynakları yöneticileriyle bir araya geldi.

Gediz, DEÜ Buca Yerleşkesi'nin Çok Amaçlı Aktivite Merkezi'nde gerçekleştirilen etkinlikte, üniversitenin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencileri ile bir araya gelerek iş ve staj imkanları hakkında bilgiler verdi.

Şirket, öğrencilere bu etkinlikte sosyal sorumluluk bilinciyle geliştirdiği ve farklı kategorilerde eğitim içeriklerinin sunulduğu dijital eğitim platformu olan Aydem Akademi kuponlarını hediye etti.

DEÜ Rektörü Prof. Dr. Erdal Çelik, Gediz yetkilerine katılım sertifikası takdim ederek desteklerinden dolayı teşekkürlerini dile getirdi. Kariyer Günü sayesinde öğrenciler, Gediz ile iletişim ağı oluşturarak, işe alım prosedürleri hakkında bilgi edinme ile birlikte iş ve staj başvurusu yapma şansı da yakaladı.

Yorumlar