Garanti, üniversiteli gençleri İstanbul Caz Festivalinde ağırlayacak

- Garanti Bankası, tüm Türkiye'den 100 üniversite öğrencisini bir arkadaşıyla beraber İstanbul Caz Festivalinde ağırlayacak

Google Haberlere Abone ol
Garanti, üniversiteli gençleri İstanbul Caz Festivalinde ağırlayacak

İSTANBUL (AA) - "Garanti Caz Yeşili" markasıyla İstanbul Caz Festivaline sponsor olan Garanti Bankası, desteğinin 20. yılında, tüm Türkiye'den 100 üniversite öğrencisini bir arkadaşıyla beraber festivalde ağırlayacak.

Garanti Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre, 5-10 Nisan'da "Garanti Caz Yeşili" sosyal medya hesaplarından sorulacak soruya doğru cevap veren 100 üniversiteli genç, kendisi gibi öğrenci olan bir arkadaşıyla birlikte, 4-20 Temmuz 2017'de düzenlenecek İstanbul Caz Festivali'nden seçtiği konseri izleyebilecek.

Garanti, kampanyaya İstanbul dışından katılan gençlerin konaklama ve ulaşım masraflarını da karşılayacak. Yapılacak çekiliş sonucunda belirlenecek talihli gençler, 11 Nisan 2017 Salı günü Garanti Caz Yeşili sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

Garanti Bankası Kurumsal Marka Yönetimi ve Pazarlama İletişimi Birim Müdürü Elif Güvenen, konuya ilişkin değerlendirmesinde, Türkiye'de caz müziğinin, daha geniş kitlelerce sevilmesini sağlayan İstanbul Caz Festivalini, "Garanti Caz Yeşili" markasıyla 20 yıldır desteklediklerini ifade etti.

Bu kapsamda, İstanbul Kültür Sanat Vakfının (İKSV) 45'inci yılına özel hazırladığı ve bin öğrenciye 'Kültür Sanat Kart' hediye ettiği kampanyadan ilham alarak kendilerinin de gençlere bir sürpriz hazırladığını belirten Güvenen, "Garanti olarak 20. yılımız vesilesiyle, tüm Türkiye'den 100 üniversite öğrencisini bir arkadaşıyla beraber İstanbul'da ağırlayacağız. Öğrenciler kendi istedikleri bir konseri festivalde izleyecek. Dileğimiz, her yaştan cazseverin festivalin keyfini çıkarması." ifadelerini kullandı.

Yorumlar