Garanti Ödeme Sistemleri'nde müdür değişkliği

Mayıs 2020 itibarıyla Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş'nin Genel Müdür'ü olarak atanan Süzer, 2017-2020 yılları arasında BBVA Amerika’da Bireysel Bankacılık’tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak kariyerine devam etti

Google Haberlere Abone ol

Bonus, Miles&Smiles, American Express ve Money Card gibi markaları bünyesinde barındıran Garanti Ödeme Sistemleri AŞ’nin (GÖSAŞ) Genel Müdürlüğü görevine 14 yıllık kariyeri boyunca çok uluslu şirketlerde üst düzey görevler üstlenen Çağrı Süzer getirildi.

Garanti BBVA'dan yapılan açıklamaya göre, finans sektöründe Türkiye ve yurt dışında satış ve pazarlama, strateji, risk yönetimi, insan kaynakları, M&A gibi birçok alanda önemli projeler yöneten Süzer, 2013-2017 yılları arasında Türkiye’de ödeme sistemleri alanında birçok yeniliğin öncüsü GÖSAŞ’ta farklı pozisyonlarda görev yaptı.

Mayıs 2020 itibarıyla Garanti Ödeme Sistemleri AŞ'nin Genel Müdür'ü olarak atanan Süzer, 2017-2020 yılları arasında BBVA Amerika’da Bireysel Bankacılık’tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak kariyerine devam etti.

Bu görevinden önce Garanti Ödeme Sistemleri'nde Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan Süzer, 2015 yılında Garanti Ödeme Sistemleri Dijital Kanallar ve Ticari Kart’lardan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.

Mayıs 2013'te Pazarlama Koordinatör’ü olarak Garanti Ödeme Sistemleri bünyesine katılan Çağrı Süzer, ürün yönetimi, CRM, dijital pazarlama ve müşteri memnuniyeti süreç yönetimlerinin sorumluluğunu üstlendi.

2008-2013 yılları arasında global danışmanlık şirketi McKinsey’de Kıdemli Danışman ve Proje Müdürü olarak görev yapan Süzer, kariyerine 2006 yılında Danone’de başlayarak FMCG alanında satış ve ticari pazarlama yöneticiliği yaptı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Çağrı Süzer, INSEAD'ın Fransa ve Singapur kampüslerinde öğrenim görerek MBA derecesi aldı.

ÇAĞRI SÜZER KİMDİR?

Dijital Pazarlama ve Ticari Kartlar Genel Müdür Yardımcısı
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü'nden mezun olan Çağrı Süzer, INSEAD'da Fransa ve Singapur kampüslerinde öğrenim görmüş ve MBA derecesi almıştır.

Kariyerine 2006 yılında Danone'da başlayan Süzer, sırasıyla satış ve ticari pazarlama yöneticiliği yapmış; ardından 2008 yılında global bir danışmanlık şirketi olan McKinsey'de Danışmanlık görevini almıştır. 2008-2013 yılları arasında devam ettiği görevinde Kıdemli Danışman ve Proje Müdürü görevlerini üstlenmiştir. Bu yıllar içinde finans sektöründe Türkiye ve yurtdışında satış ve pazarlama, strateji, risk yönetimi, insan kaynakları, M&A gibi birçok alanda önemli projelerin yönetimini sağlamıştır.

2013 Mayıs ayı itibariyle Garanti Ödeme Sistemleri'nde Pazarlama Koordinatör'ü olarak göreve başlayan Çağrı Süzer, ürün yönetimi, CRM, dijital pazarlama, müşteri memnuniyeti süreç yönetimi sorumluluğunu üstlenmiştir.

2015 yılından beri Garanti Ödeme Sistemleri Dijital Kanallar ve Ticari Kart'lardan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini yürütmekte Çağrı Süzer, 2017 Ocak itibariyle Garanti Ödeme Sistemleri Pazarlama'dan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini üstlenmiştir.

Seyahat etmeyi ve balık tutmayı seven Süzer, evli ve bir çocuk babasıdır.

Yorumlar