"Futbolun Efsaneleri Genç Hükümlülerle Buluşuyor" projesi

- Eski milli futbolculardan Oğuz Çetin, Ali Gültiken, Semih Yuvakuran, Hami Mandıralı ve Hasan Şaş, proje kapsamında Kahramanmaraş'ta hükümlü ve tutuklu gençlerle bir araya geldi

Google Haberlere Abone ol


KAHRAMANMARAŞ (AA) - Gençlik ve Spor Bakanlığının Adalet Bakanlığı ile yürüttüğü "Futbolun Efsaneleri Genç Hükümlülerle Buluşuyor" projesi kapsamında, eski milli futbolcular, Kahramanmaraş'ta hükümlü ve tutuklu gençlerle futbol oynadı.

Türk futbolunun unutulmaz isimleri Oğuz Çetin, Ali Gültiken, Semih Yuvakuran, Hasan Şaş ve Hami Mandıralı, Kahramanmaraş Ceza İnfaz Kurumunda hükümlü ve tutuklu gençlerle bir araya geldi.

Programın açılışında konuşan Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Akif Okur, bakanlık olarak gençlerin bulunduğu her yerde olduklarını belirtti.

Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcısı İlker Yazıcı ise "Futbolun Efsaneleri Genç Hükümlülerle Buluşuyor" projesinden çok güzel sonuçlar alınacağına inandığını ifade etti.

Daha sonra eski milli futbolcular, düzenlenen panelde bilgi ve birikimlerini paylaştı. Gültiken, Çetin, Yuvakuran, Mandıralı ve Şaş'tan oluşan takım, panelin ardından Ceza İnfaz Kurumunun halı sahasında, hükümlü ve tutuklu gençlerle maç yaptı.

Yorumlar