Ford Otosan, "Altın İz Hizmet Ödülleri" töreni

- Ford Otosan çalışanları, "Altın İz Hizmet Ödülleri" töreninde onurlandırıldı

Google Haberlere Abone ol
Ford Otosan, "Altın İz Hizmet Ödülleri" töreni

İSTANBUL (AA) - Ford Otosan, 10, 20, 25, 30, 35 ve 45 yılını tamamlayan çalışanlarını ödüllendirmek amacıyla bu yıl dördüncüsünü düzenlediği "Altın İz Hizmet Ödülleri" töreni Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Ford'dan yapılan açıklamaya göre, törende Ford Otosan çalışanlarına üst düzey yöneticiler tarafından plaketleri takdim edilirken, ödül olarak kıdem yılı kadar çeyrek altın verildi.

Ford Otosan üst düzey yöneticileri, Türk Metal Sendikası temsilcileri ve Ford Otosan çalışanlarının katıldığı törende, özel sahne gösterileri ile işitsel ve görsel bir şölen yaşatıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, Ford Otosan'ı geleceğe güçlü bir şekilde taşıyan bu büyük ailenin bir parçası olmaktan gurur ve mutluluk duyduğunu belirtti.

Yenigün, şunları kaydetti:

"Ford Otosan'lılar, yalnızca şirket tarihinde değil, ürettikleri ve geliştirdikleri, dünyanın dört bir yanına gönderdiğimiz araçlarla, farklı kıtalarda farklı insanların hayatlarına dokundular. Yıllardır ihracat şampiyonluğunu elinden bırakmayan ve Türkiye'nin 2. Büyük sanayi şirketi olan Ford Otosan'ın bu başarısının arkasında olan yıllarını bu şirkete vermiş olan çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Ford Otosan'ın bugün dünya pazarlarında rekabet eden bir marka olmasında büyük emeği olan çalışanlarımızla, her geçen gün başarılarımıza yenilerini ekleyerek ülkemiz ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz."

Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Yücel Yücel ise "Bugün, bin 200 arkadaşımız burada. Acısıyla tatlısıyla en az 10 yıl ve üzerinde bir zamanı geride bıraktılar. Bu vesileyle bugüne kadar olan tüm emekleri ve katkıları için tüm Ford Otosan çalışanlarını kutluyor, başarılar diliyorum." ifadelerini kullandı.

Yorumlar