Flender, yeni çözümlerini "Cement Day 2018"de paylaştı

- "Cement Day 2018 Turkey"etkinliğinde ileri teknolojili mekanik tahrik sistem çözümlerini ve en son gelişmeleri çimento sektörü ile paylaşıldı

Google Haberlere Abone ol
Flender, yeni çözümlerini "Cement Day 2018"de paylaştı

İSTANBUL (AA) - Siemens şirketi Flender, "Cement Day 2018 Turkey"etkinliğinde ileri teknolojili mekanik tahrik sistem çözümlerini ve en son gelişmeleri çimento sektörü ile paylaştı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre Flender tarafından Ankara'da düzenlenen "Cement Day 2018 Turkey"de yeni çözümler masaya yatırıldı.

Siemens Türkiye Endüstri Sektörü ve Flender Almanya katılımcıları tarafından gerçekleştirilen, Cement Day 2018 Turkey'de çimento sektörü temsilcileri, çözümlerin tüm detaylarını uzmanlarından dinleme ve sorularını sorma imkanı buldular. İki gün süren etkinlikte Flender Mekanik Tahrik Sistemleri çimento çözümleri, Flender kaplinler, proaktif bakım sistemleri ve uzaktan izleme sistemleri gibi üretim süreçlerinin verimini artırmayı sağlayan pek çok çözüm ele alındı.

Verilen bilgiye göre, "Flender By Your Side" mottosuyla, güçlü ve geniş bir ürün yelpazesi sunan Flender Mekanik Tahrik Sistemleri, çimento sektöründeki süreçlerde daha sürdürülebilir ve kesintisiz üretim sağlıyor. Uzaktan izleme sayesinde, arızaya fırsat verilmeden kesintisiz üretimin önünü açan Flender, fark yaratan çözümlerle müşterilerinin beklentilerini hızla karşılamayı hedefliyor.
Yorumlar