Ferdi Tayfur bir anda sanal dünyanın gündemine oturdu

Dün akşam saatlerinde, dünyaca ünlü YouTuber Casey Neistat'ın twitter hesabından yaptığı paylaşım ile Ferdi Tayfur tüm sanal alemin aradığı isim oldu.

Google Haberlere Abone ol

Dünyaca ünlü YouTuber Casey Neistat dün akşam saatlerinde Spotfy'e yönelik bir twit paylaştı. Neistat'ın SpotifyUSA'e yönelik yaptığı paylaşımda hesabının çalındığını, tüm şifrelerinin değiştiğini söyledi. 

Dünya genelinde 12 milyon takipçisi bulunan Casey Neistat, hesabımı çalan kişinin müzik zevkine birşey söylemek istemiyorum ama bunlar benim dinlediğim türden müzikler değil, dedi.

Hesabının ekran görüntüsünü de twitine ekleyen ünlü YouTuber'ın ekran görüntüsünde yer alan Ferdi Tayfur'un kim olduğu tüm sanal alemde aranmaya başladı.

Casey Nesitat Ferdi Tayfur

Neistat, Ferdi Tayfur'un büyük bir resminin bulunduğu Spotify hesabının ekran görüntüsünü takipçileri ile paylaştı. Neistat'ın paylaştığı listede Ferdi Tayfur'un yanısıra Müslüm Gürses, Sezen Aksu, Ahmet Kaya gibi usta Türk Sanatçılar bulunuyor. 

Casey Neistat Twitter üzerinden yaptığı açıklamada şöyle dedi: "Hey Spotify yardım et! Eminim ki birisi benim hesabımı çaldı. Tüm çalma listelerim ve her şey gitti. Ayrıca (hesabımı ele geçiren kişinin müzik zevkine laf etmek istemiyorum) bu normalde dinlediğim müzik türü değil."

Ünlü YouTuber'ın SpotifyUSA'ye yönelik yaptığı paylaşımın ardından, Neistat'ı takip eden türk kullanıcılar paylaşımın altına türk sanatçıları öven paylaşımlarda bulundu.