Fenerbahçe'de yeni sezonda 5 yeni isim

Fenerbahçe'de yeni sezonda Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu önderliğinde 5 yeni ismin takıma dahil edileceği öğrenildi

Google Haberlere Abone ol

Fenerbahçe'de liglere verilen ara sonrası planlama netleşiyor. Sarı-lacivertlilerin önce Samandıra sonra da Topuk Yaylası'nda kamp yapacağı belirtilirken, Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu önderliğinde yeni sezonda da 5 yeni ismin takıma monte edileceği kaydedildi. İşte Fenerbahçe'den son dakika gelişmeleri

Koronavirüs salgını nedeniyle ara verilen dönemde çalışmalarını evlerinde sürdüren Fenerbahçeli futbolcular, 4 Mayıs'ta Samandıra'da toplanacak. 

Can Bartu Tesisleri'nde 4-17 mayıs tarihleri arasında sosyal mesafe kuralı göz önünde bulundurularak yapılacak çalışmalar sonrası Topuk Yaylası'na gidip kampa girecekler. 

Teknik direktör Ersun Yanal'ın ayrılmasının ardından henüz yeni hocasını da belirleyemeyen sarı-lacivertli ekipte çalışmalar bireysel performans uzmanı Fatih Yıldız, antrenör Volkan Demirel ile takım kaptanı Emre Belözoğlu tarafından yönetilecek. 

Samandıra ve sonrasında Topuk Yaylası'nda yapılacak çalışmalara genç oyunculara da şans verielecek ve Volkan Demirel ile Emre Belözoğlu birebir ilgilenip yeni sezon için ellerinden geleni yapacak.

Sarı-lacivertli ekipte ligin geri kalan zamanının hesaplarını yanı sıra gelecek sezonun planlanmasına da başlandı. 

Başkan Ali Koç, takımın yeni patronunu netleştirmek için mesai harcarken antrenör Volkan Demirel ile takım kaptanı Emre Belözoğlu, genç oyuncuları himayelerine alarak tecrübelerini aktaracak. 

Sezonun geri kalan bölümünde genç oyunculardan Ömer Faruk Beyaz ve Ferdi Kadıoğlu'na mücadelelerde şans verilip takıma adaptasyonları sağlanacak. 

Ayrıca Miha Zajc'ın daha fazla oynaması isteniyor. Kiralık olarak gönderilen Berke Özer ile Barış Alıcı da yeni sezonda takımda düşünülen isimler arasında. 

Zajc için yeni sezonda takımın oyun kurgusu açısından daha fazla sorumluluk verileceği bildirilirken Barış için bir şans daha tanınacak. 

Yönetiminden çalışmalar ile ilgili tam destek alan Volkan-Emre ikilisi evlerde yapılan idmanlarda olduğu gibi Samandıra ve Topuk Yaylası'ndaki idmanlarda özellikle bu isimlerin üzerlerinde durup büyük çaba sarf edecekler.

Yorumlar