Fenerbahçe Volkan Demirel kararını verdi

Fenerbahçe'nin en eski futbolcularından biri olarak bilinen Volkan Demirel hakkında karar verildi.

Google Haberlere Abone ol

Sarı-lacivertli kulüp, resmi sitesinden yaptığı açıklamayla 17 yıldır Fenerbahçe forması giyen Volkan Demirel'in futbolculuk kariyerinin son bulduğunu, deneyimli file bekçisinin teknik ekipte görev alacağını duyurdu.

Sosyal medyadan açıklama yapan Volkan Demirel ise; "Fenerbahçe'ye hizmetin yeri olmaz. Ömür boyu burada olmam dileğiyle.. Camiamıza hayırlı olsun..." ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe'nin açıklaması şu şekilde:

Fenerbahçemizin şanlı formasını 17 yıldır başarıyla taşıyan, kulübümüzün sembol isimlerinden olan Volkan Demirel ile kulübümüz arasındaki görüşmeler karşılıklı anlaşma ile karara bağlanarak, odak noktasında ‘Fenerbahçelilik’ olan yepyeni bir yolculuğa adım atılmıştır.
 
Kaptan Volkan Demirel onurla taşıdığı görevine bundan böyle Sarı Lacivert renklerimiz altında teknik ekibimizin bir parçası olarak devam ederek, eşsiz deneyimlerini geleceğin Fenerbahçe’sinin başarıları için sarf edecektir.
 
Bu doğrultuda, değerli futbolcumuz için kulübümüze yakışan bir şekilde jübile organizasyonu gerçekleştirilecek olup, organizasyon tarihi ve detaylarına dair bilgiler ilerleyen dönemde camiamıza duyurulacaktır.
 
Fenerbahçeli Volkan’a, kalecimiz ve kaptanımız olarak kulübümüze bugüne dek verdiği tüm emekleri için teşekkür ediyor; bu büyük kulübün çatısı altında üstleneceği yeni görevinde sonsuz başarılar diliyoruz.
 
Şimdi şanlı renklerimizle, aynı tutkuyla hep birlikte yeni yolculuklara!

Yorumlar