Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu toplantısı

- Toplantıda, Yüksek Divan Kurulu Başkanlığına aday olan Vefa Küçük ile Ufuk Aydın'ın konuşmalarının ardından oy verme işlemine geçildi

Google Haberlere Abone ol
Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu toplantısı


İSTANBUL (AA) - Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulunun seçimli olağan toplantısında divan başkanlığına aday olan Vefa Küçük ile Ufuk Aydın konuşmalarını yaptı.

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri'nde yapılan toplantıda konuşan Ufuk Aydın, mevcut başkan ve başkan adayı Vefa Küçük'ü eleştirdi.

Aydın, konuşmasında şunları kaydetti:

"Sayın Ali Koç'un da bizi dinlemesini isterdik. Bize bu fırsatı tanımadı. Bizim itirazımız Vefa Küçük'ün, yüksek divanı yönetiş şeklidir. Biz bu tavrı hak etmiyoruz. Sayın Başkanın özel durumundan dolayı hep sustuk. Yüksek Divan Kurulu bu kulübün şah damarıdır. Vefa Küçük'ün yönetim şeklini beğenmiyorum. Bundan sonra bu divanı Sayın Başkan istediği gibi yönetemeyecek."

Ufuk Aydın'ın konuşması üzerine söz alan Vefa Küçük ise rakibinin açıklamalarına tepki göstererek, şöyle konuştu:

"Demokratik bir yarış içindeyiz. Herkes her makama aday olabilir. Ben ne zaman tarafsızlığımı bozdum, kendisine sorarım. Her iki başkan adayı (Aziz Yıldırım ve Ali Koç) senden daha mı akılsız ki Vefa Küçük'e destek veriyor. Demek ki Vefa Küçük'te bir güzellik, tarafsızlık görüyorlar ki desteklerini ona veriyorlar. Senin için kötü söz kullanmam, böyle bir makama aday oldun ama kendini izah etmek için tecrübeli, senden daha kıdemli olan bir insana da saygı göstermen lazım."

Başkan adaylarının konuşmalarının ardından oy kullanma işlemine geçildi.

Yorumlar