Fekeli neden ayrıldı, öldü mü, Kerem Alışık diziden çıktı mı?

Fekeli neden ayrıldı, öldü mü, Kerem Alışık neden ayrıldı, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yaprak dökümü tek tek sürüyorken; ilginç bir gelişme yaşandı. Son bölümlerde görünmeyen Demir Yaman hala ortaya çıkmazken, Fekeli'nin ölümü akıllara soru işaretlerini getirdi. Biri gidip diğeri mi gelecek?

Google Haberlere Abone ol

Fekeli neden ayrıldı, diziden çıktı mı, öldü mü, Kerem Alışık neden ayrıldı, Bir Zamanlar Çukurova dizisinde önce Demir Yaman şimdi de Fekeli karakteri senaryodan çıkıyor. Fekeli senaryo gereği yeni bölümde ölüyor. Peki, Fekeli neden ölüyor, Kerem Alışık diziden tamamen ayrılıyor mu? Demir Yaman geri dönecek mi?

Fekeli öldü mü, Kerem Alışık neden ayrıldı?
Fekeli öldü mü, Kerem Alışık neden ayrıldı?

 

Kerem Alışık yani Fekeli'nin diziden ayrılmasının nedeni merak ediliyorken ilginç bir detay ortaya çıktı. Yeni sezonda ortaya çıkmayan Demir Yaman'ın yani Murat Ünalmış'ın aslında Kerem Alışık ile kavgalı olduğu için senaryoda oynamadığı belirtiliyor. İddiaya göre Murat Ünalmış diziye dönmeyince Kerem Alışık ayrılma kararı aldı. Senaryo gereği de Fekeli karakteri öldürüldü. 

İkilinin arası geçen sezonun son bölümlerinde bozulmuştu. Dizi çekimleri esnasında Kerem Alışık ile Murat Ünalmış arasında kavga yaşandığı belirtilmişti. 

Çekimleri Adana'da gerçekleşen 'Bir Zamanlar Çukurova' dizi setinde gerginlik yaşandığı öne sürüldü. Dizinin başrol oyuncuları Kerem Alışık ile Murat Ünalmış arasında tartışma çıktığı iddiaları ortaya atıldı.

Fekeli öldü mü, Kerem Alışık neden ayrıldı?
Fekeli öldü mü, Kerem Alışık neden ayrıldı?

 

tv100'ün haberine göre; dizinin 'Fekeli'si Alışık, geçen hafta Ünalmış ile tartıştı. İkilinin arasındaki sorun büyüyünce yapımcı Timur Savcı Adana'ya gidip ortamı sakinleştirdi.

Ancak Kerem Alışık ve Murat Ünalmış'ın yine gerginlik yaşadığı öne sürüldü. Yönetmen Murat Saraçoğlu'nun sette olduğu bir çekim sırasında Alışık'ın sahneyi değiştirmeye çalıştığı iddia edildi. Bunun üzerine Ünalmış, senaryonun manipüle edildiğini belirterek duruma itiraz ettiği öne sürüldü.

Alışık, Ünalmış'a hakaret edince ortam aniden gerildi ve Saraçoğlu seti paydos ettiği iddia edildi. Bu sırada tartışma yönetmen tarafından da kayda alındığı ve görüntülerin yapım şirketine iletildiği iddia edildi.

Öte yandan geçtiğimiz aylarda 'Bir Zamanlar Çukurova'ya veda eden başrol oyuncularından Uğur Güneş'in Kerem Alışık yüzünden diziden ayrıldığı öne sürülmüştü.

Kerem Alışık'ın diziden ayrılmasından sonra Murat Ünalmış'ın yeniden diziye döneceği belirtiliyor.

Söylentilerin gerçekleşeceği sinyalleri dizinin son bölümlerinde Demir Yaman ile ilgili mesajlarda yer aldı.


 

Yorumlar