Exxen üyelik iptali nasıl yapılır?

Exxen platformuna abone olanlar ancak memnun kalmayanlar abonelik iptali yapmak istiyor; ancak bunu yapamıyor. Peki, abonelik iptali nasıl olur?

Google Haberlere Abone ol

Exxen online ücretli içerik izleme platformu 2021 yılı ilk günü itibariyle yayın hayatına başladı. Bazı sorunlarla birlikte yayına başlayan platformun reklamlı olması ise seyircinin tepkisini çekti. Bu nedenle platform üyeliğini iptal etmek isteyenler var. Peki, üyelik iptali nasıl yapılır nereden yapılıyor? 

Acun Ilıcalı tarafından iddialı bir şekilde kurulan Exxen yeni yılla birlikte açıldı; ancak ilk gün itibariyle teknik sorunlar çıkmaya başladı. Aşırı yoğunluktan olduğu kaynaklanan sorunlar ilerleyen saatlerde çözülmeye başladı. Öte yandan işlem yapmak isteyen üyeler de sorunlar yaşadı. Örneğin mail onaylama veya telefon onaylama işlemleri bir süre yapılamadı.

Ayrıca platformdan memnun kalmayıp Exxen üyelik iptali yapmak isteyenler de sorun yaşıyor. Abodelik iptali nedenleri arasında ise platformun reklam da içeriyor olmasıdır. Dünyanın en büyük platformları Netflix, Amazon Video Prime gibi sitelerde reklam olmadığı için tercih ediliyorlar. Exxen'in de bu şekilde olacağı tahmin ediliyordu. Ancak Exxen'de hem reklam hem

Acun Ilıcalı gelen tepkiler üzerine sosyal medya hesabı Instagram üzerinden "Büyük ilginiz için çok teşekkür ediyoruz. Aşırı yoğunluktan kaynaklanan teknik sorunlar büyük ölçüde çözüldü. İlginize layık olmaya çalışacağız" paylaşımını yaptı.

Abonelik veya üyelik iptali işlemi ise söylendiği kadar zor bir işlem değil. 

Exxen üyelik iptali için siteye giriş yaptıktan sonra "Profilim" kısmından işlem yapmak gerekiyor.

Profilim kısmına tıklandıktan sonra en altta, "Profilimi Sil" seçeneği bulunuyor. 

Bu seçeneği tıkladıktan sonra işlem tamamlanıyor.

Yorumlar