Estetik sonrası ölüm olayına soruşturma

Botoks ameliyatı sonrasında hayatını kaybeden Kübra Boyraz'ın ölümüyle ilgili başlatılan soruşturmada iki kişi gözaltına alındı.

Google Haberlere Abone ol

İstanbul Beylikdüzü'nde bir güzellik merkezinde botoks yaptırdıktan sonra fenalaşarak ölen Kübra Boyraz'ın ölümüyle ilgili açılan soruşturma kapsamında şüpheli olan 5 kişiden 2'si yeniden gözaltına alındı.

Beylikdüzü'nde 38 yaşındaki Kübra Boyraz'a botoks sonrası ölüm iddiasıyla ilgili yürütülen soruşturmada önemli bir gelişme yaşandı. Serbest bırakılan 5 kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Şüphelilerden 2'si yeniden gözaltına alındı.

İstanbul'un Beylikdüzü'nde botoks işlemi yaptırmak için güzellik merkezine giden Kübra Boyraz, işyerinden fenalaşarak çıktı.

Güzellik merkezi çalışanları tarafından ailesi ile yaşadığı eve bırakılan genç kadın, durumunun kötüye gitmesi üzerine hastaneye kaldırıldı.

OLAY İNCELEME ALTINA ALINDI

Tüm müdahalelere Boyraz hayatını kaybederken, babasının şikayeti üzerine soruşturma başlatıldı. Olayı inceleme altına alan polis ekipleri genç kadının, botoks işlemi sonrasında öldüğünü tespit etmesi üzerine aralarında pratisyen bir hekimin de bulunduğu 5 kişi İzmir'de yakalayarak gözaltına aldı.

Adliyeye sevk edilen 5 şüpheli, çıkartıldıkları mahkeme tarafından adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

TEKRAR GÖZALTINA ALINDILAR

Yeni ulaşılan kanıtlar doğrultusunda cumhuriyet başsavcılığı, 5 kişi hakkında yakalama kararı çıkartıldı. Hakkında yakalama kararı çıkarılan çalışanlardan 2'si İzmir'in Menemen ilçesinde yakalandı. 3 kişinin yakalanması için çalışmalar sürüyor.

Yorumlar