Erkan Petekkaya hasta mı neyi var hastalığı nedir?

Erkan Petekkaya hasta mı sorusu ünlü oyuncunun son dizisindeki halini gören hayranları tarafından merakla soruluyor. Peki, Petekkaya'nın neyi var, hastalığı nedir?

Google Haberlere Abone ol

Erkan Petakkaya hasta mı sorusu oyuncunun son dizisinde canlandırdığı karakteri izleyen hayranları ve sevenleri tarafından merakla dile getiriliyor. Ünlü oyuncu yeni dizisinde hayranlarının karşısına zayıf ve bir o kadar fit çıktı; ancak oyuncun yüzünden ve fiziğinden hasta olduğu izlenimi veriliyor. Bu nedenle hayranları, Erkan Petekkaya hasta mı, neyi var? Hastalığı nedir? sorularını dile getiriyor.

Erkan Petekkaya hasta mı neyi var?

Erkan Petekkaya 2017 yılında Paramparça dizisinin başrolünde oynarken talihsiz bir hastalığa yakalandı. 

O günlerde magazin dergilerine yansıyan bilgilere göre Erkan Petakkaya dizinin çekimleri devam ettiği sıralarda hastalanarak hastaneye kaldırıldı.

Petekkaya'nın ciğerlerinden rahatsızlandığı ve tedavi altına alındığı öğrenildi. 

O günlerde basına bir açıklama yapan Erkan Petekkaya hastalığı hakkında, “Ciddiye almadığım için domuz gribine yakalandım. Set ortamında çok üşüttüm. Ayakta geçirmeye çalıştım ama ciğerlerime inmiş. Tedavi sonrası sağlığım yerine geldi” dedi. 

Erkan Petekkaya hasta mı neyi var?

HEM ANNESİ HEM BABASI AĞIR HASTA 

Erkan Petekkaya'nın hayatını etikleyen asıl olay kendi hastalığı değil anne ve babasının hastalıkları oldu. Ünlü oyuncu ağır hasta olan anne ve babasına bakmak için kendi hayatını değiştirmek zorunda kaldı.

Erkan Petekkaya, Alzheimer’a yakalanan annesi Şerife Petekkaya ve demans hastası olan babası Akın Petekkaya’nın tedavisiyle ilgilenebilmek için tüm yaşamını değiştirdi.

Erkan Petekkaya hasta mı neyi var hastalığı nedir?
Oyuncu, anne ve babası için Altınoluk’tan 1.5 milyon liraya bir ev satın aldı, onlar için iki de hasta bakıcı tuttu.

 

Yaklaşık 2 yıldır İstanbul ve Balıkesir arasında mekik dokuyan Petekkaya, hafta içi eşi ve çocuğuyla ilgilenirken, hafta sonları ise soluğu annesiyle babasının yanında alıyor.

Erkan Petekkaya hasta mı neyi var hastalığı nedir?

Kısaca özetlersek; Erkan Petekkaya hasta değil dünya yükü ağır olduğu için çok yorgun.

 

Yorumlar

Turkmenistan bahar Erkan her sey Allahdan gelyor anne babalarymyz basymyzyñ tajidir