Eren Ören kimdir, nerelidir, kaç yaşında? Özgü Kaya'nın sevgilisi kim?

Eren Ören'in kim veya nereli olduğu soruları Özgü Kaya ile aşk yaşadıklarının ortaya çıkmasıyla birlikte magazin dünyasında merak edilmeye başladı.

Google Haberlere Abone ol
Eren Ören kimdir, nerelidir, kaç yaşında?

Eren Ören kimdir sorusunu bu aralar magazin alemi merakla soruyor. Çünkü "Üç Kız Kardeş" dizisinin Türkan karakteri Özgü Kaya ile aşk yaşadıkları ortaya çıkınca hakkındaki özel bilgiler de merak edilir oldu. Peki, Eren Ören kimdir? 

EREN ÖREN KİMDİR?

Eren Ören, Özgü Kaya gibi oyuncudur. Son günlerde gündeme gelmesinin ana nedeni Özgü Kaya ile arkadaşlık yapmış olmasıdır. Magazin aleminin dedikodu yapmak için arayıp da bulamadığı bir haber olması nedeniyle bizler de kayıtsız kalamadık. 

Magazin aleminin bildiği üzere Özgü Kaya, meslektaşı Burak Serdar Şanal ile yaşadığı aşktan sonra kalbinin kapılarını kapamıştı. Bir süredir yalnız olan Özgü Kaya, gönlünü Üç Kız Kardeş dizisindeki rol arkadaşına kaptırdı.

Eren Ören kimdir, nerelidir, kaç yaşında Özgü Kaya'nın sevgilisi kim
Eren Ören ve Özgü Kaya

 

Bir alışveriş merkezinde el ele görüntülenen ikilinin aşk dolu bakışları dikkatlerden kaçmadı. Akmerkez'de gazetecilerin sorularını yanıtlayan ikili, ilişkilerinde her şeyin yolunda gittiğini dile getirdi.

Eren Ören 1998 yılının Ocak ayında İstanbul’da doğdu.

25 yaşına girmek üzere olan Ören, sosyal medya fenomeni ve dizi oyuncusudur. Genç yetenek, Sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı resimler sayesinde tanındı. Ören'in Instagram hesabını aktif ve düzenli kullanması onu sosyal medya fenomeni haline getirdi ve bu sayede keşfedildi. Genç yeteneğin yıldızı ise ATV ekranlarında yayınlanmakta olan Kaan karakteriyle parladı.

Eren Ören kimdir, nerelidir, kaç yaşında Özgü Kaya'nın sevgilisi kim
Özgü Kaya ve Eren Ören

 

Lise eğitimini tamamlayan Ören, Lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde gerçekleştirdi. Daha üniversite sıralarındayken oyunculuk eğitimi alan Ören, Atasun Optik reklam filminde rol aldı. Seslendirme yaptı.Eren Ören Kırmızı Oda dizisinde Sadi karakteri ile kavga eden genç karaktere hayat vererek ufak ama etkili bir rol aldı. Ardından Geçen Yaz dizisinde Özgür rolünü oynadı. 2021 yılında Kardeşlerim dizisinde hayat verdiği Kaan karakteriyle ise şöhreti tam anlamıyla yakalamış oldu.  1.80 boyunda olan Ören 70 kilodur ve oğlak burcudur.

ÖZGÜ KAYA KİMDİR?

Özgü Kaya, 5 Şubat 1996 tarihinde dünyaya geldi.

Eren Ören kimdir, nerelidir, kaç yaşında Özgü Kaya'nın sevgilisi kim
Özgü Kaya

 

Şu anda "Üç Kız Kardeş" dizisinde "Türkan" karakterini canlandırıyor.

Yorumlar