Emanet Yaman kaç yaşında, evli mi, kimdir?

Emanet Yaman kaç yaşında, evli mi, kimdir ve asıl mesleği nedir? Kanal 7 ekranlarında yayınlanan yeni dizi Emanet daha tanıtımları yayınlandığı anda beğenildi. Dizi oyuncularından olan Yaman ise merak edildi. Peki Emanet Yaman kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte Yaman ile ilgili merak edilenler.

Google Haberlere Abone ol

Emanet Yaman kaç yaşında, evli mi, kimdir, nereli, kaç yaşında? Kanal 7 ekranlarında yayın hayatına başlayan dizi Emanet daha tanıtımı yayınlandığı andan itibaren merak edilmeye başladı. Seher ile hikayelerine genişçe yer verilen dizide Yaman karakteri dikkat çekiyor. Peki, Emanet Yaman kaç yaşında, evli mi, nerelidir? İşte Emanet Yaman hakkında merak edilenler.

Emanet Yaman kaç yaşında, evli mi, kimdir?

Yaman dizinin başrol oyuncusudur. Şimdilerde Seher ile aralarında bir yakınlaşma var. Ancak bu yakınlaşma Brezilya dizilerini aratmayan bir yılan hikayesine dönüşmüş durumda. Dizi her gün yayınlanınca ister istemez senaryoda da bu tür uzatmalara gidilmek durumunda kalınmış anlaşılan. 

Emanet Yaman kaç yaşında, evli mi, kimdir?

Kanal 7 Emanet dizisi Yaman gerçekte Halil İbrahim Ceyhan'dır. Halil İbrahim Ceyhan'ın asıl mesleği şarkıcılıktır.

İlk olarak 2019 yılında 'Kendini Bana Bırak' adlı bir single çıkarmıştır.

Emanet Yaman kimdir, nereli, kaç yaşındadır?

Oyunculuk hayatına ise yine single çalışmasını piyasaya sürdüğü yıl olan 2019 yılında 'Hemen Döneriz' adlı filmde başlamıştır.

Emanet dizisi başrol oyuncusu olarak karşımıza çıkan Halil İbrahim Ceyhan performansı ile adından çokca söz ettirecek oyunculardan biri.

Emanet Yaman kimdir, nereli, kaç yaşındadır?

Halil İbrahim Ceyhan 2007 yılında düzenlenen Best Model of Turkey yarışlmasında 'Gelecek Vaad Eden Erklek Model' seçilmiştir.

Emanet Yaman 30 yaşındadır. 

Yaman aslen Sivaslıdır.

Yorumlar

Muazzez Emanet dizisi bitmesin sakın hepsine başarılar.diliyorum
Kader Evet
Nazlı İbrahim abi sen emanette güzel oynadın çoooooooook güzel
Nazlı Sndhssjsgsxhgsgsv