Eğlence mekanında darp skandalında kaymakam görevden alındı

Çeşme'de ünlü bir eğlence mekanında yaşanan darp skandalından sonra ilçe kaymakamı görevden alındı. Darp skandalından sonra Çeşme'de 6 eğlence mekanı kapatılmıştı.

Google Haberlere Abone ol

Ukraynalı ünlü bir modelin İzmir'in Çeşme ilçesinde bir eğlence mekanında darp edildiğine yönelik iddiaların yankıları devam ediyor. Darp olayının yaşandığı belirtilen eğlence mekanı 15 günlüğüne kapatılırken, olayla soruşturmaların sağlıklı yürütülmemesi nedeniyle Çeşme Kaymakamı Hacı Mehmet Kara görevden alındı. Kara, son olarak İl Hızfzı Sıhha Yönetimi ile aldığı kararla eğlence mekanlarını 15 günlüğüne kapattırmıştı.

Ukraynalı top model Daria Kyryliuk ve arkadaşları 4 gün önce iddiaya göre Çeşme Dalyan’da faaliyet gösteren turistik Momo Beach tesisinde görevli güvenlik görevlilerinin saldırısına uğramıştı.

Saldırıya uğrayan model Daria Kyryliuk, kullandığı sosyal medya platformundan olay sonrası çekilmiş bir fotoğrafını paylaşmıştı. Saldırıdan sonra model Daria Kyryliuk ve arkadaşları Çeşme İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne şikayette bulunmuş, polis olayla ilgili soruşturma başlatmıştı.

Saldırıya uğrayıp darp edildiği iddia edilen model Daria Kyryliuk, olayın ardından açıklamalarda bulundu.

Kyryliuk, “Arkadaşlarımızla eğlenmek için Momo Beach Club’a gittik. Yabancı uyruklu arkadaşlarım da vardı. Güvenlik görevlisiyle problem yaşadık. Erkek arkadaşlarımla kavga etmeye başladılar. Daha sonra iki kişi bana vurmaya başladı. Beni yere düşürdüler. Sonrasını hatırlamıyorum. Daha sonra eve gittik. Eve gittikten sonra ağladım ve panik atak geçirdim” dedi.

“İKİ AYRI İNSANDAN YUMRUK YEDİ”

Daria Kyryliuk’in erkek arkadaşı Baran Güneş de şu ifadeleri kullandı;

Güvenliklerle kapıya kadar geldik. Güvenliklerle tartışmaya başladık. Tartışma bir anda kavgaya dönüştü. İki ayrı insandan yumruk yedi. Vuranların bir tanesi 60 yaşında bir bodyguardtı.

Dayak yedikten sonra yokuşun başına zor bela çıktık. Arabaya hepimiz bindik. Araca bindiğimiz halde bize tekme ve yumruk atmaya devam ettiler. Eve gittiğimizde Daria panik atak geçirdi.

Çimlerin üzerinde yarım saat ağladı. Her tarafı kanıyordu. Burnu kanıyordu, yanağında kan vardı, gözü şişmişti. Daria bir manken ve parasını yüzüyle kazanıyor.

Kendisine yarım saat sonra gelebildi. Kendisine geldikten sonra hastaneye götürdüm. Ardından karakola giderek ifade verdik. 

Detaylar Geliyor...

Yorumlar