e Nabız neden giriş yapılmıyor?

e Nabız sistemi bugün vatandaşa hizmet vermekte sorun yaşamaya başladı. Bazı vatandaşlar sisteme girmek isteyince sorunla karşılaşıyor. Peki e Nabız neden giriş yapılmıyor?

Google Haberlere Abone ol

e Nabız sistemi üzerinden sağlık raporlarını veya laboratuvar sonuçlarını görmek isteyen vatandaşlar bugün sisteme giriş yapmakta güçlük çekti. Sisteme girmeye çalışanlar bir türlü giriş yapamıyor. Peki, e Nabız neden girilmiyor, neden giriş yapılmıyor?

Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşın hastanelere gitmeden rapor ve laboratuvar sonuçlarına internet üzerinden ulaşımını sağlayan e Nabız sistemi bugün vatandaşa sağlıklı bir hizmet veremiyor. 

e Nabız üzerinden sisteme giriş yapmaya çalışanlar, sitenin açılışını görüyor. Ancak kullanıcı adı ve şifre girildiği halde giriş butonunun çalışmadığını görüyor.

e Nabız'da sistem çökmesinin söz konusu olmadığı görülüyor; ancak giriş butonunun neden çalışmadığı ise bilinmiyor. 

Teknik bir aksaklıktan kaynaklandığı tahmin edilen sorunun yakın bir zamanda çözülmesi beklenirken, konuyla ilgili henüz resmi bira açıklama gelmedi.

Kan tahlili, rapor sonuçları, alınan ilaçların takibi, laboratuvar sonuçlarını rahatlıkla öğrenebileceğiniz e Nabız sistemi, Sağlık Bakanlığı tarafından vatandaşın hizmetine sunulan en kaliteli hizmetlerden birisi olarak biliniyor. 

 

Yorumlar