"Duy Beni" neden final yapıyor? Sebebi belli oldu

"Duy Beni" neden final yapıyor, erken final kararı dizinin hayranları tarafından hayal kırıklığıyla karşılandı. Peki, neden erken final kararı alındı?

Google Haberlere Abone ol
"Duy Beni" neden final yapıyor? Sebebi belli oldu

"Duy Beni" neden final yapıyor, neden son kararı aldı, erken final kararı mı yoksa proje zaten bu kadar mıydı soruları dizinin hayranları tarafından merakla soruluyor.

Televizyon kanallarının her yıl sezonluk dizilerle yaptıkları anlaşmalar bazen seyirciyi olumsuz etkileyebiliyor. Normal sezonun dışında yazlık sezon için de son yıllarda diziler yapılmaya başlandı. Sadece 3-4 aylık bir süreç için yapılan bazı diziler ciddi bir hayran kitlesi oluşturabiliyor. 

DUY BENİ NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Yaz aylarında yayınlanan bazı diziler normal sezon başladıktan sonra bitiyor. Bu dizilerden biri de "Duy Beni" dizisi oldu. Duy Beni hakkında şok detaylar ortaya çıktı. Yaz dizisi olan Perşembe akşamları yayınlanan "Duy Beni"nin 20. bölümde final yapacağı iddia edildi.

Duy Beni neden final yapıyor Sebebi belli oldu

Duy Beni 

 

Star TV ekranlarında yayınlanan ve zorbalık sahneleri ile dikkat çeken yaz dizisi Duy Beni hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. Başrollerinde Rabia Soytürk ve Caner Topçu’nun oynadığı Duy Beni dizisi her bölümde yaşanan sansasyonel olayları ile adından sıkça söz ettirmişti.

Lise yıllarında özellikle bazı nedenlerden dolayı öğrencilerin birbirlerine karşı uyguladıkları zorbalıkların ele alındığı Duy Beni dizisinin gerçek hayatı TV ekranlarına yansıtması bazı kesimlerin tepkisini çekmişti. Her ne kadar zorbalık işlenen sahnelerin fazla olması bile Duy Beni’nin tahtını salmaya yeterli olmazken dizinin dünya çapında üne kavuşması da çok zaman almadı.

Özellikle 2. bölümden itibaren yaşanan bir sahnenin göze batması ve kısa zamanda sosyal medyada zirvede yer alması Duy Beni dizisi adına bazı şeylerin değişmesine neden oldu. Kötü bir başlangıç yapmış olmasına rağmen yaz sezonunun en iddialı dizilerinden olan Duy Beni hakkında son iddialar hayranlarını biraz üzecek gibi görünmekte.

Dizinin çekimlerinin yapıldığı Gerçek Koleji’ndeki zengin çocuklarının okula yeni gelen Ekim ve Bekir isimli iki genci soydukları ve zorbalık yaptıkları sahne için RTÜK’e gelen şikayetler sonrasında Duy Beni dizisinin 20. bölümde gelen tepkilerle beraber erken final kararı aldı.


 

Yorumlar

Bitmesin:( Final olmasin ya lutfen aglarim
bitmesin lütfen Lütfen bitmesin, ben bu diziyi çok seviyordum. Neden final kararı aldınız yaaa...
iyi olmuş bence gayet yerinde bir karar olmuş. bu tip diziler ancak toplumun ahlakını bozuyor. bir daha da yapılmasın böyle diziler.