Doğal Maske Bakımıyla Yaşlanma Etkileriyle Savaşın

FOREO’nun sunduğu akıllı maske terapisi cihazı UFO ile entegre çalışan yepyeni Farm to Face koleksiyonunda yer alan Manuka Honey maske içerdiği doğal özlerle cildinizin daha genç, güzel ve sağlıklı görünmesine yardımcı oluyor.

Google Haberlere Abone ol
Doğal Maske Bakımıyla Yaşlanma Etkileriyle Savaşın

İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, cildinizin yaşlanma etkileriyle savaşında sizi yalnız bırakmıyor. FOREO’nun sunduğu akıllı maske terapisi cihazı UFO ile entegre çalışan yepyeni Farm to Face koleksiyonunda yer alan Manuka Honey maske içerdiği doğal özlerle cildinizin daha genç, güzel ve sağlıklı görünmesine yardımcı oluyor.

Stres, yanlış beslenme, sigara ve alkol kullanımı, hava kirliliği, güneş… Bütün bu etkenler cildinize zarar vererek kırışıklıklar, ince çizgiler, lekelerle kendini gösteriyor. İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, cildinizin yaşlanma etkileriyle savaşında sizi yalnız bırakmıyor. FOREO’nun sunduğu akıllı maske terapisi cihazı UFO ile entegre çalışan yepyeni Farm to Face koleksiyonunda yer alan Manuka Honey maske içerdiği doğal özlerle cildinizin daha genç, güzel ve sağlıklı görünmesine yardımcı oluyor.

Hepimiz bir yandan kontrollü sosyal yaşama alışırken, bir yandan da eskisi gibi yaşamaya, hayatımızı normal bir şekilde sürdürmeye çalışıyoruz. İçinde bulunduğumuz zorlu süreç, yaşadığımız stres cildimizi de ciddi şekilde etkiliyor. Stresin yanı sıra yaş aldıkça farklı nedenlerle hasara uğrayan cildimizde erken yaşlanma belirtileri, kırışıklıklar, ince çizgiler daha fazla göze çarpıyor. İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, dünyanın ilk akıllı maske terapisi cihazı UFO ve UFO Mini ile entegre bir şekilde çalışan yeni Manuka Honey maske de yaşlanma etkilerine karşı savaşta yardımınıza koşuyor.

Manuka Balıyla Gelen Güzellik

FOREO’nun yepyeni Farm to Face maske koleksiyonun da yer alan Manuka Honey, doğanın kalbinden gelen özel içeriklerle cildinizin ihtiyacı olan bakımı sunuyor. İçeriğinde Yeni Zelanda’ya özgü, mucizevi bir bal olan gerçek Manuka balı bulunan, anti-aging etkili Manuka Honey maske, cildi besleyerek daha canlı, genç ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Erken yaşlanma belirtileri gösteren tüm cilt tiplerinin kullanabileceği Manuka Honey maske, kuruluğu azaltarak cilde eski canlılığını geri kazandırıyor. Manuka Honey maskenin içeriğindeki papatya ve karakafes bitkilerinde bulunan allantion özü ise cildi yatıştırıyor, nemlendiriyor. Hassas cilt tiplerinin bile güvenle kullanabileceği Manuka Honey maske, nektarin özlü tatlı ve doğal aromasıyla da fark yaratıyor. Farm to Face koleksiyonundaki yeni hydrocell Manuka Honey maske ile cildi yenilemek artık daha kolay. Dermatologlar tarafından test edilen Manuka Honey maske, sülfat, SLS, SLES, parabenler, formaldehit, formaldehit maddeler, ftalatlar, mineral yağ, retinil palmitat içermiyor.

Saniyeler İçinde Doğal ve Mükemmel Bakım

SPA kalitesinde bir bakım terapisini ev ortamında sunan akıllı maske terapisi cihazı UFO, akıllı telefonlara indirilebilen “FOREO For You” uygulamasıyla senkronize edildiğinde kullandığınız maskeye uygun program otomatik olarak devreye alınıyor. Avucunuza sığan bu modern cihaz, termoterapi, kriyoterapi ve T-Sonic™ titreşimlerin gücünü barındıran Hiper İnfüzyon Teknolojisi’nin gücünden de faydalanarak cildinizin ihtiyaç duyduğu mükemmel bakımı saniyeler içinde sağlıyor. Termoterapi 45 dereceye kadar yavaş yavaş ısınan cildinize maskenin aktif bileşenlerin aşılanmasını sağlarken, zihninizi rahatlatıp, cildinizi canlandırıyor, gözeneklerin görünümünü azaltıyor. Kriyoterapi sayesinde 5 dereceye kadar cildinizi soğuturken yüzünüzdeki şişlikleri azaltarak, aktif maske bileşenlerinin cilde derinlemesine nüfuz etmesine yardımcı oluyor. Profesyonel bir bakım olan LED ışık terapilerini de evinize getiren UFO, bu terapiyi her maske için uygulama tarafından ayrı ayrı seçilerek belirli süreyle uyguluyor. Mavi LED ışık terapisi, kan dolaşımı hızlandırırken daha sağlıklı bir görüntü için cilt kusurlarını azaltıyor. Kırmızı LED ışık terapisi, yaşlanma etkilerini hafifletip vücudun ekstra kolajen salgılamasına sağlıyor. Yeşil LED ışık terapisi ise ciltteki ton farklılıklarını minimize ederek küçük noktaları kaybediyor. UFO Mini ise kriyoterapi dışında UFO ile aynı özelliklere taşıyor.

Işığa duyarlı ciltler dahil tüm cilt tiplerinin güvenle kullanabileceği FOREO UFO 1.599 TL, UFO Mini 749 TL, 6’lı paketlerdeki Manuka Honey maske ise 149 TL’den satışa sunuluyor.

FOREO ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilir ya da pr@foreo.com adresine ulaşabilirsiniz.

Yorumlar