Didem Arslan Burak Katili kim çıktı? Burak Durna'nın katili kim?

Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçme programında gündem olan Burak Durna'nın katili ortaya çıktı. Peki, Durna'nın katili kim, en son kimlerg özaltına alındı, kimler tutuklandı?

Google Haberlere Abone ol
Didem Arslan Burak Katili kim çıktı? Burak Durna

Didem Arslan Burak katili ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Uzun süredir katilinin kim olduğu merak edilen Burak Durna olayı sonunda açıklığa kavuştu. Peki, Didem Arslan Burak Katili kim? Show TV'de yayınlanan programda gündeme gelen faili meçhul cinayet sonunda aydınlandı. Programa katılan Durna'nın yakınları ve tanıdıkları arasından bazı isimlerden şüphe ediliyordu. Ancak soruşturmanın derinleştirilmesi sonrasında olayın detayları ortaya çıktı. Burak Durna katili kim soruları cevap buldu.

DİDEM ARSLAN BURAK KATİLİ KİM? BURAK DURNA

Didem Arslan Yılmaz ile Vazgeçme programında gündeme getirilen cinayetin faili ortaya çıktı. İşte detaylar:

Denizli'de pusu kurularak öldürülen tesisatçı Burak Durna cinayeti 1468 olay arasında 2021 yılının aydınlatılmayan tek cinayetiydi. Ancak çalışmalarına devam eden ekipler, Durna'nın katilini buldu.

İçişleri Bakanlığı'nın Ocak ayında açıkladığı ve polis sorumluluk bölgesinde 2021'de işlenen bin 468 cinayetten tek aydınlatılamayan olay olan 27 yaşındaki Burak Durna cinayeti, Denizli'de 21 Ocak 2021 günü Pamukkale ilçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde meydana gelmişti.

İşten evine dönen doğalgaz tesisatçısı Burak Durna, aynı dakikalarda işten dönen eşi Seher Durna tarafından kapının önünde kanlar içerisinde bulundu.

Sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından kaldırıldığı hastanede ameliyata alınan Burak Durna, doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılmadı.

İlk başta intihar olduğu düşünülen olayın ardından detaylı inceleme yapan polis ekipleri, Burak Durna'nın pusuya düşürülerek öldürüldüğünü belirledi.

Yan binanın 1. katında bulunan boş daireye kapısını kırarak giren şüphelinin rastgele ateş açtığı, zile basıp kapının açılmasını bekleyen Durna'nın ensesi ve omzuna isabet eden kurşunlarla hayatını kaybettiği tespit edildi.

Olaydan önceki 4 ayda 7 kez aracının lastikleri kesilen ancak husumetli olduğu kişilerden şikayetçi olmayan Burak Durna'nın katili geçen 15 ayda bir türlü yakalanamadı.

Şüpheli veya şüphelilerin yakalanması için yapılan çalışmalardan bir sonuç alınamayınca, konuya bakması için özel bir ekip kuruldu.

Çevredeki güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen ekip, ailenin akrabaları ve komşularının detaylı olarak sorgulanması üzerine failin Durna'nın yan komşusu olan ve daha önceden aralarında husumet olduğu tespit edilen Recep H. Olduğunu tespit etti.

Didem Arslan Burak Katili kim çıktı?
Didem Arslan Burak Katili kim çıktı?

 

Yorumlar