Denizlispor, lisans dosyasını TFF'ye teslim etti

- Yönetim kurulu açıklamasından: "Dosyalarımızın incelenmesinin ardından TFF tarafından kulübümüz için nihai karar verilecektir"

Google Haberlere Abone ol
Denizlispor, lisans dosyasını TFF'ye teslim etti


DENİZLİ (AA) - Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Denizlispor'un, ulusal kulüp lisansı almak için gerekli mali kriter dosyalarını tamamlayarak Türkiye Futbol Federasyonuna (TFF) teslim ettiği bildirildi.

Yönetim kurulu tarafından yapılan yazılı açıklamada, Denizli protokolünün, yeşil-siyahlı kulübün TFF'nin ulusal kulüp lisans sistemi talimatının gereklerini yerine getirmede yardımcı olduğu belirtildi.

Kulübün, ulusal kulüp lisansı almak için gerekli olan mali kriter dosyalarını tamamlayarak TFF'ye teslim ettiğinin kaydedildiği açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Dosyalarımızın incelenmesinin ardından TFF tarafından kulübümüz için nihai karar verilecektir. Mali kriter dosyalarının tamamlanmasında emeği geçen değerli Denizli protokolümüze, başkanımız Mustafa Üstek'e, kulübümüzden alacakları bulunmasına rağmen bizimle anlaşma yoluna giderek kulübümüzün puan cezası almasına engel olan tüm eski futbolcu, hoca ve personellerimize teşekkürü bir borç biliriz."

Yorumlar