DenizBank'tan MTV ödemelerine 4 taksit imkanı

İSTANBUL (AA) - DenizBank, Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerini 7 Ağustos'a kadar DenizBank kredi kartları ile gerçekleştiren müşterilerine 4 taksit...

Google Haberlere Abone ol
DenizBank'tan MTV ödemelerine 4 taksit imkanı

İSTANBUL (AA) - DenizBank, Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerini 7 Ağustos'a kadar DenizBank kredi kartları ile gerçekleştiren müşterilerine 4 taksit fırsatı sunuyor.

Banka açıklamasına göre, DenizBank'ın son kampanyası kapsamında, 1 Temmuz-7 Ağustos tarihleri arasında MTV ve trafik para cezası ödemelerini DenizBank kartları ile ödeyen müşterilere ücretsiz, faizsiz 4 taksit olanağı sunuluyor.

Söz konusu ödemeler, DenizBank şubeleri ve ATM'leri, DenizBank İletişim Merkezi, AçıkDeniz İnternet Bankacılığı, Mobil Deniz Bankacılık uygulaması ve gib.gov.tr üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen DenizBank Ödeme Sistemleri ve Şube Dışı Kanallar Grubu Genel Müdür Yardımcısı Ayşenur Hıçkıran, şunları kaydetti:

"Hayat Deniz'de Güzel söylemimiz doğrultusunda yenilikçi uygulamalarımızla sektöre öncülük ederken, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak, onlara ödeme kolaylığı sağlayacak kampanyalarımızı hayata geçirmeye devam ediyoruz. Bu çerçevede MTV ve trafik para cezası ödemelerinin 7 Ağustos'a kadar 4 taksitte ödenebilmesine olanak tanıyan uygulamamızı başlattık. 4 taksit seçeneğiyle müşterilerimize en uzun vadeyi sağlayan bankalardan biriyiz. Yenilikçi ürün ve kampanyalarımıza önümüzdeki dönemde de devam ederek kart pazarındaki payımızı artırmayı hedefliyoruz."

Yorumlar