Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kongresine katıldığı ilin başkanı koronalı çıktı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kongresine katıldığı Tekirdağ il başkanının, kongre öncesinde yaptırdığı koronavirüs testi sonucu koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı.

Google Haberlere Abone ol

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı Tekirdağ il kongresi öncesinde üzücü haber geldi. Kongre öncesinde korona testini yaptıran il başkanının testi pozitif çıktı. Bu nedenle il başkanı kongreye katılmadı. İl başkanının kongre öncesinde test yaptırması ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın virüse yakalanmasının önüne geçmiş oldu.

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını duyurdu. 

Özcan, sosyal medya hesabından, bugün yaptırdığı Kovid-19 testinin sonucunun pozitif çıktığı paylaşımında bulundu.

Sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Özcan, "14 gün boyunca evde karantinada olacağım. Sağlık durumum gayet iyi, merak etmeyin." açıklamasını yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla yarın gerçekleşecek AK Parti Tekirdağ İl Kongresi'ne katılamayacak olmanın üzüntüsünü yaşadığını belirten Özcan, "Kongremize katılamayacağımdan dolayı çok üzgünüm ama kongremiz planlanan yer ve saatte yarın saat 13.30'da Cumhurbaşkanımızın katılımı ile yapılacaktır. Maske, mesafe ve hijyen kuralını uygulamaya devam edelim. Dua eder, dualarınızı beklerim. Allah'a emanet olunuz." ifadelerini kullandı.

CANLI YAYINDA DERS ANLATIYORDU! HER ŞEY BİR ANDA OLDU!

 

Yorumlar