Cihan Aymaz'ı kim öldürdü? Cihan Aymaz nerelidir, neden öldü?

Cihan Aymaz'ın kim ve nereli olduğu soruları merakla sorulurken, neden öldürüldüğü de yine en çok merak edilenler arasında bulunuyor.

Google Haberlere Abone ol
Cihan Aymaz'ı kim öldürdü? Cihan Aymaz nerelidir?

Cihan Aymaz'ı kim öldürdü, nerelidir, neden öldü, kim öldürdü soruları bugün merakla soruluyor. İstanbul'un Kadıköy ilçesinde yaşanan cinayet sonrasında gözler cinayete kurban giden genç adama çevrildi. Cinayetin kurbanı hen 30 yaşında olan sokak müzisyeni Cihan Aymaz'dı. 

Cihan Aymaz, İstanbul'un Kadıköy ilçesinde rıhtım denilen alanda müzik çalıyordu. Akşam saatlerinde alkollü olduğu iddia edilen bir kişi, rıhtımda şarkı söyleyen 30 yaşındaki Cihan Aymaz ile istediği türküyü çalmadığı gerekçesiyle kavga etmeye başladı. Kavga sırasında bıçaklanan Aymaz denize düştü.

Hastaneye kaldırılan genç yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybederken, kendisi de denize atlayan saldırgan şahsı sahil güvenlik ekipleri gözaltına aldı.

CİHAN AYMAZ'I KİM ÖLDÜRDÜ

Saat 19.00 sıralarında Kadıköy rıhtımında meydana gelen olayda, Aymaz, yanında bulunan ses sistemiyle müzik çalıp şarkı söylüyordu. Bu sırada alkollü olduğu iddia edilen Mehmet Caymaz, Aymaz'dan hoparlörden türkü çalmasını istedi.

Aymaz olumsuz yanıt verince ikili arasında tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü.

Mehmet Caymaz, elindeki bıçakla Cihan Aymaz'ı göğsünden yaraladı. Aymaz, aldığı darbenin etkisiyle denize düştü. Ardından şüpheli Mehmet Caymaz da denize atladı.

İhbar üzerine olay yerine sağlık, sahil güvenlik ve polis ekipleri sevk edildi. Denizden çıkarılan yaralı Cihan Aymaz'a ilk müdahale çevredeki vatandaşlar tarafından yapıldı.

Aymaz, ambulansla Haydarpaşa Numune Hastanesi'ne kaldırıldı.

Şüpheli Mehmet Caymaz ise sahil güvenlik botuna çıkarıldıktan sonra kelepçelenerek gözaltına alındı.

Cihan Aymaz kaldırıldığı hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

 

Yorumlar