CHP'den Akşener'e 'rüşvet gibi' jest

CHP'li Çiğli Belediyesi, son dönemlerde Millet İttifakı'ndan uzaklaştığı söylentileri artan Meral Akşener'i minnet altında bırakan yeni bir hamle geldi. Belediye, İzmir ile alakası dahi olmayan Akşener'in ağabeyinin adını çocuk parkına verdi, açılışa da Akşener'i davet etti.

Google Haberlere Abone ol

İyi Parti'nin CHP ile yaptıkları Millet İttifakı'nın çatırdadığı yönünde söylentiler her geçen gün artarken, daha önce ödünç milletvekili vererek Akşener'i minnet altında bırakan CHP'den benzer yeni bir hamle geldi. CHP'li Çiğli Belediyesi, Akşener'in duygusal yönden etkileyecek hamlede bulundu. Akşener'in Kocaeli'nde 3 yıl önce ölen ağabeyinin adı Çiğli'de açılan bir çocuk parkına verildi. Akşener ise hamle karşılığında "Asla unutmayacağım" diyerek karşılık verdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği İzmir'de, CHP’li Çiğli Belediyesince yaptırılan, üç yıl önce vefat eden ağabeyi Nihat Gürer'in ismini taşıyan parkın açılışını gerçekleştirdi.

Parka ağabeyinin adının verildiğinden habersiz açılışa katılan Akşener, ağabeyinin fotoğrafını görünce gözyaşlarına boğuldu.

Akşener, "Ağabeyim iyi ve vicdanlı bir insandı. Dolayısıyla çocukların eğleneceği, oynayacağı bir yere isminin verilmesini ömrüm boyunca unutmayacağım. Emeği geçen herkese en derin teşekkürlerimi sunuyorum. Allah bin kere razı olsun. Hem çok mutluyum hem içim çok doldu" ifadelerini kullandı.

Daha sonra parkta oynayan çocukları salıncakta sallayan Akşener, yurttaşlarla sohbet etti, fotoğraf çektirdi.

Açılışa, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, İYİ Parti İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar ve partililer de katıldı.

 

Yorumlar

Cof Kıskananlar çatlasın
Yazar Cok kansiz bi stesiniz,sizin isiniz gucunuz para olmus akparti tayfasi sizi