Camdaki Kız Nalan'ın gerçek babası kim, dayısı mı?

Camdaki Kız Nalan'ın gerçek babası kim, dayısı mı? Nalan'ın babası kim Camdaki Kız dizisinde Nalan karakterinin gerçek babası ile annesinin farklı isimler olduğu ortaya çıkıyor. Aslında diziyi izleyenler ancak gerçek hikaye bilenler çok şaşırmadı; ama gerçek hikaye bilmeyenler çok şaşırdı.

Google Haberlere Abone ol

Camdaki Kız Nalan'ın gerçek babası kim, dayısı mı? Nalan'ın babası kim Camdaki Kız dizisinde Nalan karakterinin gerçek anne ve babasının aslında farklı olduğu ortaya çıkıyor. Gerçek bir hikayeden uyarlanan dizinin senaryosuna göre Nalan artık gerçekleri öğreniyor. Hikayenin gerçeğini bilenler Nalan'ın kimin kızı olduğunu biliyor; ancak hikayeyi sadece diziden izleyenler ise henüz konuya hakim olmadıkları için bilmiyor. Peki, Nalan'ın babası kim Camdaki Kız dizisinde? 

Kanal D'de yayınlanan Camdaki Kız dizisinin 24. Bölümü'nde Nalan'ın hayatında yeni gelişmeler oluyor. Yıllarca kendisinden saklanan gerçek artık tüm çıplaklığıyla karşısında duruyor. Dizinin başından bu yana anne ve babası olarak bilinen kişiler meğer gerçek anne ve babası değillermiş. İşin garip tarafı üvey ya da evlatlık alınmasından kaynaklı bir anne babalık da söz konusu değil. 

Nalan'ın hayat hikayesi maalesef duyanların yüreğinin dayanamayacağı türden bir hayat hikayesidir. 

Nalan'ın babası kim Camdaki Kız dizisinde?
Nalan'ın gerçek annesi Sema İpekoğlu

 

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli romanından uyarlanan hikaye maalesef gerçek bir hayat hikayesinin ürünüdür.

Bu gerçek hayat hikayesinde ise Nalan en büyük kurbanlardan biri olsa da asıl büyük kurban onun gerçek annesidir.

Nalan'ın gerçek annesi Feride hanım değil. Annesi, o doğduğunda hayatını kaybetmiş.

Babası da vali bey değil. Peki, Nalan'ın gerçek babası kim?

Nalan'ın gerçek babasını anlatmak bile kolay değil. 

Çünkü Nalan, bir tecavüz vakası sonrası doğan çocuktur; bu şaşırtıcı olabilir ancak işin ve hikayenin asıl ve en can alıcı tarafı ise tecavüzcünün onun dayısı olmasıdır.

Nalan, ağabeyi tarafından tecavüze uğrayan annesinden doğduğunda annesi hastanede hayatını kaybediyor.

Feride hanım, ilk etapta onu almaya yanaşmıyor; ancak vali beyin ısrarlarından sonra Nalan'ı yanına alarak hayatına böylece devam ediyor.

Feride'nin psikolojisinin bozuk olması da Nalan'ın bu hayat hikayesinden kaynaklanıyor.

Kızını koruyamadığı için tecavüze uğradığını, bunun sorumlusunun kendisi olduğunu düşündüğü için yıllarca kendini cezalandırmış. Sonunda psikolojik bir vakaya dönüşmüş.


 

Yorumlar