Bülent Ersoy neden ayrıldı?

Kuaförüm Sensin yarışmasının jüri üyelerinden Bülent Ersoy neden ayrıldı? İşte iddialar:

Google Haberlere Abone ol

Show TV'de hafta içi her gün yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışmasına iddialı bir şekilde jüri olarak getirilen Bülent Ersoy aniden programdan ayrıldı. Programın önümüzdeki hafta pazartesi günkü bölümünden itibaren Bülent Ersoy yok. Peki, Bülent Ersoy neden ayrıldı?

Sunuculuğunu Çiğdem Batur’un üstlendiği, jürisinde Işıl Reçber, Seçkin Süngüç ve Adnan Serter’in yer aldığı ‘Kuaförüm Sensin’in yeni yıldızı Fatih Ürek oldu. Yılların sahne deneyimi ve ekran tecrübesi ile yarışmaya renk katacak olan ünlü sanatçı, bundan böyle hafta içi her gün Show TV ekranlarında ‘Kuaförüm Sensin’ jüri koltuğunda izleyici ile buluşacak.

‘Kuaförüm Sensin’ Pazartesi gününden itibaren izleyicisinin karşısına yeni jüri heyeti ve yeni konsepti ile çıkacak. Her hafta 4 yeni modelin katılacağı programda kuaförler kısıtlı sürede kendilerinden istenilen saç modelini kesip, jürinin belirlediği saç rengini boyayacak. Birincilik ödülünü almak için yarışan kuaförler, saç kesimi ve boyada hünerlerini sergilerken yarışmanın heyecanına heyecan katacak.

Bülent Ersoy'un coronavirüse yakalandığı için yarışmadan ayrıldığı iddia edildi. Negatif çıktığı test sonucunu paylaşan Bülent Ersoy o iddiaya cevap verdi. Bülent Ersoy ayrıca programla sözleşmesinin 3 aylık olduğunu belge ile paylaştı.

Bülent Ersoy sosyal medya hesabından açıklama yaptı ve şöyle dedi: "Bugün bazı basın müntesibi muhterem arkadaşlarımın hadiseleri çarpıtarak ; aslıyla müsemma olmayan bir sunumla siz muhterem takipçilerimi yanlış bilgilerle mücehhez bilgilendirmeye çalışmaları üzerine ; gördüğüm lüzûm üzerine sağlıklı,sarih ,net ve belgelerle tescilli bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum.

“Kuaförüm Sensin “ adlı programdaki görevim 3 aylık bir mukavele ile sınırlı idi.

Bu arada sağlığım hakkında da yapılan spekülasyonlara yine bu belge ile cevap veriyorum.Bu asılsız haberleri yapıp tüm efkârı umumiyeyi yanıltma pozisyonu sergileyen bu basın müntesibi arkadaşlarımız umarım bir nebze aile terbiyeleri varsa utanırlar. 

Bülent Ersoy koronavirüs test sonucu

 

Bülen Ersoy sözleşmesini paylaştı

 


 İSTANBUL'DA PİTBULL VAHŞETİ

 

 

 

 

Yorumlar