Birikim Okulları'ndan AA'ya ziyaret

İSTANBUL (AA) - Birikim Okulları yetkilileri, Anadolu Ajansı'nı (AA) ziyaret etti. Birikim Okulları Genel Müdürü Yusuf Yalçın ve Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Yıldırım'ı, AA İstanbul Bölge Müdürü Hüseyin Altınalan ağırladı....

Google Haberlere Abone ol

İSTANBUL (AA) - Birikim Okulları yetkilileri, Anadolu Ajansı'nı (AA) ziyaret etti.

Birikim Okulları Genel Müdürü Yusuf Yalçın ve Kurumsal İletişim Müdürü Yusuf Yıldırım'ı, AA İstanbul Bölge Müdürü Hüseyin Altınalan ağırladı.

Yalçın, 2018-2019 eğitim öğretim yılının öğrenciler, ülke ve millet için hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yeni döneme bilim ve teknolojinin tek başına yeterli olmadığı, erdemli bir hayatın ancak tamamlayıcı parçaların da eklenerek anlamlı bir bütünlüğe ulaşabildiğini ve bunun tüm insanlığın aradığı şey olduğunu bilerek başladıklarını belirten Yalçın, sorumluluk anlayışını öğrencilerin hayatlarına nakşetmek istediklerini vurguladı.

İnsanı merkeze alan bir eğitim anlayışı benimsediklerine işaret eden Yalçın, "Amacımız, ahlak ve maneviyat sahibi, varlığa, bilgiye ve değerlere kendi medeniyetinin penceresinden bakabilen, ayakları bu topraklarda olduğu gibi zihni ve yüreği de bu coğrafyada olan, vicdan sahibi, vatanına ve milletine yürekten bağlı insanlar yetiştirmektir." diye konuştu.

İstanbul Bölge Müdürü Altınalan da Yalçın ve Yıldırım'a AA'nın kurumsal yapısı ve haber süreçleri hakkında bilgi vererek, ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundu.

Yorumlar