Bir ağaç yüzünden kardeş ve yeğen katili oldu

Zonguldak'ta 73 yaşındaki bir adam, dut ağacının budanması yüzünden kardeşini ve yeğenini silahla vurarak öldürdü.

Google Haberlere Abone ol

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesine bağlı Şeyhoğlu köyünde 73 yaşındaki adam bir ağaç yüzünden hem kardeşini hem yeğenini silahla vurarak öldürdü.

İddiaya göre 73 yaşındaki Hasan Demir, evlerinin önündeki dut ağacını budadıkları için tartıştığı kardeşi 63 yaşındaki kardeşi Mustafa Demir ile 26 yaşındaki yeğeni Seyhan Demir'i av tüfeğiyle vurarak öldürdü.

Olay, sabah saatlerinde Çaycuma ilçesine bağlı Şeyhoğlu köyünde meydana geldi. Kardeşiyle yan yana evlerde oturan Hasan Demir, bahçelerindeki dut ağaçlarının budanması nedeniyle kardeşi Mustafa Demir ile tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine evinden av tüfeğini alan Hasan Demir, ağacı budayan Mustafa Demir ve yeğeni Seyhan Demir'e ateş etti. Mustafa Demir ve Seyhan Demir, vücutlarına isabet eden saçmalarla olay yerinde hayatlarını kaybetti.

Baba ve oğlunun cansız bedenleri, yapılan incelemenin ardından Çaycuma Devlet Hastanesi'nin morguna kaldırıldı.Hasan Demir, olayın ardından muhtarı arayarak kardeşi ve yeğenin vurduğunu söyledi. Jandarma tarafından gözaltına alınan Hasan Demir, karakola götürüldü.

KAPİTALİZM VİCDAN AZABIMIZI DA SATIN ALIYOR

 

Yorumlar