Bilfen Okulları dönemi şampiyonluk kupaları ile kapattı

İSTANBUL (AA) - Bilfen Okulları, akademik yarıyılı hem takım hem de bireysel kategorilerde şampiyonluk kupaları ile kapattı.Bilfen Okulları'nın açıklamasına göre, yapılan müsabakalar sonucunda çeşitli branş ve kategorilerde şampiyonluk...

Google Haberlere Abone ol

İSTANBUL (AA) - Bilfen Okulları, akademik yarıyılı hem takım hem de bireysel kategorilerde şampiyonluk kupaları ile kapattı.

Bilfen Okulları'nın açıklamasına göre, yapılan müsabakalar sonucunda çeşitli branş ve kategorilerde şampiyonluk kupalarını okullarına kazandıran takımlar, Türkiye şampiyonalarına katılmaya hak kazandı.

Eğitimlerini aksatmadan spor yapan ve bu başarılarını aldıkları kupalarla taçlandıran takımlardan Bilfen Koşuyolu Ortaokulu Küçük Kız Voleybol Takımı İstanbul Şampiyonluğu, Bilfen Antalya Ortaokulu Yıldız Kız Ritmik Jimnastik Takımı Antalya birinciliği, Bilfen Çamlıca Ortaokulu Yıldız Erkek Basketbol Takımı İstanbul ikinciliği, Bilfen İzmir İlkokulu Minik B Kız Ritmik Jimnastik Takımı İzmir ikinciliği, Bilfen İzmir Ortaokulu Küçük Kız Voleybol Takımı İzmir üçüncülüğü elde etti.

Açıklamada, Bilfen okullarının önemli hedeflerinden birisinin de, öğrencilerine sporu bir hayat tarzı olarak benimsettiği belirtilerek, "Çatısı altında bulunan bin 600'ü aşkın lisanslı sporcusu ile Bilfen, her yıl elde ettiği akademik başarılarının yanı sıra, çeşitli branşlarda kazandığı Türkiye şampiyonlukları, il ve ilçe müsabakalarında elde ettiği dereceleri ile de adından söz ettirmektedir." ifadesine yer verildi.

Yorumlar