Beratcan Gökdemir ve Ferhat Delen kimdir nerelidir kaç yaşında?

Beratcan Gökdemir ve Ferhat Delen kimdir nerelidir kaç yaşında soruları Kafes operasyonlar serisinin sonuncusuyla birlikte merakla saruluyor. İçişleri Bakanı Yerlikaya, operasyonla ilgili bazı bilgiler verdi. İzmir ve İstanbul başta olmak üzere 9 ilde eş zamanlı KAFES-41 operasyonu düzenlendi.

Google Haberlere Abone ol
İki suç örgütü daha çökertildi

Beratcan Gökdemir kim ve Ferhat Delen kimdir nerelidir kaç yaşında soruları merakla soruluyor. Nedeni ise elebaşılığını yaptıkları çetelere düzenlenen operasyon oldu.

İzmir ve İstanbul başta olmak üzere 9 ilde eş zamanlı düzenlenen KAFES-41 operasyonunda, kırmızı bültenle aranan şahısların da içinde bulunduğu 61 organize suç örgütü üyesi yakalandı. Emniyet güçlerimiz, huzurumuzu bozan suç örgütlerine geçit vermiyor.

İzmir ve İstanbul merkezli olmak üzere toplam 9 ilde eş zamanlı düzenlenen ve KAFES-41 adı verilen operasyon, organize suç örgütlerine yönelik yapılan en büyük müdahalelerden biri olarak kayıtlara geçti. Ali Yerlikaya'nın açıklamalarına göre, operasyon, Beratcan Gökdemir ve Ferhat Delen gibi yurtdışı firarisi ve kırmızı bültenle aranan suç örgütü liderlerine karşı gerçekleştirildi.

YAKALANAN ŞÜPHELİLER VE SUÇLAR

Operasyonda, çeşitli suç faaliyetleri içinde yer alan 61 şüpheli gözaltına alındı. Bu suçlar arasında; cinayet, kasten öldürmeye teşebbüs, kasten yaralama, silahlı çatışma, tehdit, silahlı saldırı, ruhsatsız silah bulundurma ve yağma gibi ciddi suçlar yer alıyor.

Beratcan Gökdemir kimdir

Beratcan Gökdemir

 

ELE GEÇİRİLEN DELİLLER

Operasyon sırasında 37 ruhsatsız tabanca, 5 av tüfeği, çok sayıda mermi ve 3 çelik yelek ele geçirildi. Bu deliller, örgütlerin ne kadar tehlikeli ve silahlı olduklarını bir kez daha gözler önüne serdi.

GÜVENLİĞİMİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

Operasyonları başarıyla gerçekleştiren emniyet güçlerimiz, halkımızın huzuru ve güvenliği için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyor. Ali Yerlikaya, yapılan operasyonlarla ilgili, "Hangi büyüklükte olursa olsun halkımızın huzurunu kaçıran organize suç örgütlerine nefes aldırmayacağız" şeklinde bir açıklama yaparak, devletin suçla mücadeledeki kararlılığını vurguladı.

Yorumlar