Başkan Doğan, ralli pilotu oldu

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Türkiye Ralli Şampiyonası’nın son ayağı olan 35. Ford Otosan Kocaeli Rallisi’nde yardımcı pilot oldu.Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü (KOSDER)tarafından düzenlenen ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi,...

Google Haberlere Abone ol
Başkan Doğan, ralli pilotu oldu

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Türkiye Ralli Şampiyonası’nın son ayağı olan 35. Ford Otosan Kocaeli Rallisi’nde yardımcı pilot oldu.

Kocaeli Otomobil Sporları Kulübü (KOSDER)tarafından düzenlenen ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, İzmit Belediyesi’nin de sponsorluğunu yaptığı 35. Ford Otosan Kocaeli Rallisi’nde İzmit Belediye Başkanı Doğan’da gösteri sürüşünde yardımcı pilot koltuğuna oturarak yarış heyecanına ortak oldu.

Ralli pilotlarından Murat Bostancı ile gösteri sürüşüne katılan Doğan, sporun her dalının ayrı bir zenginlik olduğuna vurgu yaptı. Heyecan dolu bir sürüşün ardından sporcularla sohbet eden İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, kendilerini İzmit’te ağırlamaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Daha sonra perşembe pazarındaki alanda gösteri sürüşlerini seyreden Başkan doğan ralli tutkunlarıyla da sohbet etti.

Yorumlar