Bakan Selçuk'tan heyecanlandıran tweet: Yarını bekleyin

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Türkiye'nin dört bir yanındaki öğrencilerin benzer imkanlara sahip olabildiği, adalet temelli bir yapı üzerinde çalıştıklarını belirterek detayların yarın açıklanacağı müjdesini verdi.

Google Haberlere Abone ol

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Twitter hesabından takipçilerini meraklandıran bir paylaşım yaptı.

Türkiye'nin dört bir yanındaki öğrencilerin benzer imkanlara sahip olabildiği, adalet temelli bir yapı üzerinde çalıştıklarını belirten Bakan Selçuk, detayların açıklanması için yarını işaret etti.

Bakan Selçuk, Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Çabamız, hiçbir çocuğumuzun yaşam koşulları ve coğrafi farklılıklar nedeniyle eğitim hakkından geri kalmaması için...Türkiye'nin dört bir yanındaki öğrencilerin benzer imkanlara sahip olabildiği, adalet temelli bir yapı üzerinde çalıştık. Hazırız. Yarını bekleyin" ifadelerini kullandı.

Selçuk ikinci tweetinde ise "Eğitimde Fırsat Adaleti... Hizamızı bu üç kelimeden aldık ve bu kavramı çalışmalarımızın merkezine koyduk. Köydeki öğrenciyle şehirdeki öğrencinin, taşrada eğitim alanla merkezde eğitim alanın benzer eğitim imkanlarına sahip olabilmesi için çalıştık. Hazırız. Yarını bekleyin." dedi.

Yorumlar