Bakan Kasapoğlu, işitme engelli badmintoncuları tebrik etti

İSTANBUL (AA) - Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Slovakya'da düzenlenen İşitme Engelliler Avrupa Gençler Badminton Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Hale Nur Küçüksevgili, Hasan Baygeldi ve Doğan Altun'u kutladı.Bakan...

Google Haberlere Abone ol

İSTANBUL (AA) - Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Slovakya'da düzenlenen İşitme Engelliler Avrupa Gençler Badminton Şampiyonası'nda altın madalya kazanan Hale Nur Küçüksevgili, Hasan Baygeldi ve Doğan Altun'u kutladı.

Bakan Kasapoğlu, yayımladığı tebrik mesajında şunları kaydetti:

"Slovakya'nın Trencin kentinde düzenlenen İşitme Engelliler Avrupa Gençler Badminton Şampiyonası'nda çift erkeklerde altın madalya kazanan Hasan Baygeldi ve Doğan Altun ile karışık çiftlerde altın madalyanın sahibi olan Hale Nur Küçüksevgili ve Hasan Baygeldi'yi yürekten kutluyorum. Avrupa şampiyonu olarak bizleri gururlandıran milli sporcularımızın başarılarının devamını diliyorum. Uluslararası alanda ay-yıldızlı bayrağımızın dalgalandırılmasında ve İstiklal Marşı'mızın dinletilmesinde emeği geçen herkese ülkem ve şahsım adına teşekkür ediyorum."

Bu arada, İşitme Engelliler Avrupa Badminton Şampiyonası, büyüklerde tekler müsabakalarıyla devam edecek.


Yorumlar