Ayşenur Arslan kimdir, gençliği, kaç yaşında, Sinan Arslan, eşi, saçı peruk mu?

Ayşenur Arslan kimdir, gençliği, kaç yaşında, Sinan Arslan, eşi, saçı peruk mu?

Google Haberlere Abone ol

Ayşenur Arslan kimdir, gençliği, kaç yaşında, Sinan Arslan, eşi, saçı peruk mu soruları Halk TV'de yayınlanan Medya Mahallesi isimli programıyla hafta içi her gün ekrana geliyor. 

Arslan, yaptığı programdan ziyade sık sık yaptığı gaflar, hakaretler ve AK Parti düşmanlıklarıyla gündeme gelen isimlerden biridir. 

İlerleyen yaşına rağmen azılı AK Parti ve Erdoğan düşmanlığı yapması nedeniyle sık sık eleştirilen isimlerden biridir.

Genelde yaptığı eleştirilerde komik duruma düşmesi ve HDP ile PKK ile ilgili yorumları nedeniyle gündeme gelir.

Ayşenur Arslan kimdir, gençliği, kaç yaşında, Sinan Arslan, eşi, saçı peruk mu?
Ayşenur Arslan

 

Peki, Medya Mahallesi'ni sunan Ayşenur Arslan kimdir? İşte Ayşenur Arslan biyografisi:

AYŞENUR ASLAN KİMDİR?

16 Eylül 1950 tarihinde doğan Ayşenur Arslan aslen Aydınlıdır. İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünden 1972 yılında mezun olmuştur. Gazeteciliği 1974 yılında TRT'de muhabir olarak başlamıştır. 1982 yılında Güneş Gazetesi'nde haber müdürü olduktan 2 yıl sonra istifa etmiştir ve Nokta Dergisi'nde çalışmaya başlamıştır.

Ayşenur Arslan 16 Eylül 1950 tarihinde doğmuştur.Aydınlı oan Aslan, İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünden 1972 yılında mezun olmuştur.

Ayşenur Arslan TRT'de 1974 yılında gazeteciliğe muhabir olarak başlamıştır.

1982'de Güneş Gazetesi'nde haber müdürü olduktan 2 yıl sonra istifa etmiştir. Ardından Nokta Dergisi'nde çalışmaya başlamıştır. Söz Gazetesi'nde çalışmaya başlayan Aslan buradan da ayrıldıktan sonra Türkiye'nin ilk yerel dergisini hazırlamıştır.

1 sene Cumhuriyet Gazetesi'nde çalışan Aslan, Star TV'de ve Ali Kırca ile birlikte ATV'de çalışmıştır. 8 yılın ardından tekrar Star TV'de çalışmaya başlamıştır.

Ali Kırca, Mehmet Ali Birand gibi isimlerle çalışan Aslan Medya Mahallesi programını CNN Turk'te yapmaya başlamıştır. Ardından Sokak TV'de çalışmıştır.

Ayşenur Aslan son olarak Halk TV'de "Medya Mahallesi" programını yapmaktaydı.

Ayşenur Arslan Sinan Arslan akraba mı, birbirinin neyi olur şeklinde sıklıkla sorulan soruların cevabı ise; evet Sinan Arslan Ayşenur Arslan'ın oğludur.


 

Yorumlar