Ataman'la 2 yıl daha!

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı daha önce anlaşmaya vardığı Başantrenörü Ergin Ataman ile olan sözleşmesini 2 yıl daha uzattı.

Google Haberlere Abone ol
Ali Sami Yen Medya Center’da Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek ve basketboldan sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Can Topsakal’ın katılımıyla gerçekleşen imza töreninde, Başantrenör Ergin Ataman 2 yıllık yeni sözleşmeye imza attı. Başantrenör Ergin Ataman “Önümüzdeki 2 yılda yeniden Galatasaray’ı Türkiye’de şampiyon yapmak için çalışacağız.Aile içinde zaman zaman sorunlar olabilir. Önemli olan Galatasaray’a hizmettir. Tüm Galatasaray taraftarı ile basketbol takımımızı hak ettiği yere çıkartmak istiyoruz.” dedi.
Transfer sorulara da açıklık getiren deneyimli Ataman, “Rakiplerin yaptıkları transferler taraftarlarımızı endişelendirmesin. Haziran ayında fiyatlar çok yüksek.Yapılan yüksek transferler şampiyonluk demek değil. Bütçemizi iyi kullanmak istiyoruz. Belirlediğimiz oyuncular var. Onlarla görüşüyoruz.Sonunda istediğimiz oyuncuları alacağız. Konuştuğumuz birçok isim var ancak bu isimleri sizler ile paylaşamayız. En önemlisi takım oyununu iyi oynayabilen yabancıları takıma kazandırmak” şeklinde konuştu.
İmza töreni, Ergin Ataman’ın Türkiye Basketbol Ligi’ni şampiyon tamamlayan Karşıyaka takımı ve antrenörü Ufuk Sarıca’yı tebrik etmesi ile son buldu.

Yorumlar