Arkadaşım Hoşgeldin seslendiren kim? Arkadaşım Hoşgeldin dış ses kim?

Arkadaşım Hoşgeldin seslendiren yönetmen dış ses kim? Gerçek adı nedir, nerelidir, kaç yaşındadır gibisinden sorular programı izleyen herkes tarafından merak ediliyor. Aynı zamanda programın yönetmeni gibi hareket eden kişinin kim olduğu merak ediliyor.

Google Haberlere Abone ol
Arkadaşım Hoşgeldin seslendiren kim? Dış ses kim?

Arkadaşım Hoşgeldin seslendiren kim, dış ses kim? Dış sesin sahibi kimdir, gerçek adı nedir, kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor? Tolga Çevik'in tek kişilik performans sergilediği son dönemlerde başka oyuncuların da eşlik ettiği Arkadaşım Hoşgeldin programının sunucusu veya dış sesi uzun zamandır merak ediliyor. Peki, Arkadaşım Hoşgeldin dış ses kimdir, seslendiren kimdir?

Arkadaşım Hoşgeldin seslendiren kimdir?
Tolga Çevik ve yönetmen Fırat Doğu Parlak

 

Tolga Çevik'in programlarında sürekli sesini duyduğumuz, ancak yüzünü göremediğimiz kişinin usta yönetmen Fırat Doğu Parlak olduğu ortaya çıktı.

Tolga Çevik'in 'Komedi Dükkanı' ve 'TolgShow' programlarında arkadan konuşan sesin sahibinin Fırat Doğu Parlak olduğu ortaya çıktı.

Tolga Çevik'in 'Arkadaşım' diye seslendiği ve 7'den 77'ye bütün Türk halkının gözdesi olan sesin sahibi nihayet ortaya çıktı. Yıllardır ekranda sesini duyduğumuz, ancak yüzünü bir türlü göremediğimiz kişi usta yönetmen Fırat Doğu Parlak'mış.

Arkadaşım Hoşgeldin seslendiren kimdir?
Arkadaşım Hoşgeldin ekibi

 

Usta yönetmen Fırat Doğu Parlak, herkes tarafından tanınıyor, çünkü Komedi Dükkan'ına ilk adımı o attı. Fırat Doğu Parlak, Tekirdağ'ın Çorlu İlçesinde, 20 Eylül 1984 yılında dünyaya geldi. Eğitim yıllarından İlkokul, Ortaokul ve Liseyi de doğduğu yerde tamamlamayı tercih etti. Liseyi bitirdikten sonra hayatına yönetmen olarak devam etmeyi planlayan Parlak, İstanbul'da konservatuar okuduktan sonra, istediğini başarmıştı. Birçok markanın reklam filminde yönetmenlik yapan Parlak, çocukluktan beri istediği yönetmen koltuğuna sonunda oturmuştu.

Bu dönemlerde pek tanınmıyor olsa da, büyük bir girişimle birlikte, Tolga Çevik'in rol aldığı Komedi Dükkan'ına yönetmenlik yapmasıyla birlikte, yıldızı bir anda parladı. Tüm patenti ve program hakları kendisine ait olan Komedi Dükkan'ı ile parlayan Fırat Doğu Parlak, uzun süre yayında kalmasını sağladı.

Arkadaşım Hoşgeldin seslendiren yönetmen dış ses kim?
Arkadaşım Hoşgeldin dış ses programı asıl yönlendiren kişidir.

Bunun haricinde, geçtiğimiz yıllarda yayınlanmış olan Mert ve Gert ve Cümbür Cemaat Aile dizilerinin de yönetmeni olmayı başaran Parlak, kariyerinde iyi adımlar atmayı başarmıştır."

Komedi Dükkanı programının bitmesinin ardından Arkadaşım Hoşgeldin isimli bir turne ile Türkiye turuna çıkan Komedi Dükkanı ekibi, daha sonra aynı ismi taşıyan bir programla tekrar TV'de boy göstermeye başladı. Fırat Doğu Parlak özellikle 'Sen devam et, ben o kısmı montajda atarım' sözüyle çok konuşulmuş ve tanınmıştır.

Tolga Çevik'in 'Komedi Dükkanı' isimli programında ona 'Arkadaşım!' diye seslenen Fırat Doğu Parlak, 7'den 77'ye bütün Türk halkının gözdesi oldu.

Arkadaşım Hoşgeldin seslendiren yönetmen dış ses programın eğlenceli bir şekilde akmasını sağlayan asıl faktördür.


 

Yorumlar