Anneler Günü için en iyi hediye robot süpürge

Anneler Günü öncesi 15 günlük dönemde robot süpürge satışları geçen yılın aynı dönemine kıyasla yaklaşık yüzde 700 artış gösterdi.

Google Haberlere Abone ol
Anneler'e en iyi hediye robot süpürge

Anneler Günü'nde annelerine ve anneleri kadar sevdiklerine hediye almak isteyenlerin tercihi bu yıl da Trendyol oldu. Anneler Günü’nde giyim ve aksesuarla birlikte teknolojik ürünler de ilk sıralara yükseldi. Trendyol’un verilerine göre Anneler Günü öncesi 15 günlük dönemde robot süpürge satışları geçen yılın aynı dönemine kıyasla yaklaşık yüzde 700 artış gösterdi. Çikolata, bijuteri kolye, güneş gözlüğü ve bluz da en çok tercih edilen ürünler oldu.

Trendyol, Anneler Günü özel butiğinde her tarza hitap eden yüzlerce kategoride milyonlarca ürünü uygun fiyat ve yüksek marka çeşitliliği ile müşterileriyle buluşturuyor. Anneleri ve anneleri kadar sevdiklerini bir hediye ile mutlu etmek isteyenler elektronikten, küçük ev aletlerine, giyimden aksesuara birçok kategoriye ilgiyi artırdı. Anneler Günü hediyesi için giyim ve aksesuarla birlikte bu yıl teknolojik ürünler de ilk sıralara yükseldi.

Robot süpürge satışlarında yüzde 700 artış 

Özellikle pandemi döneminde evde geçirilen zamanın artmasıyla anneler için evde hayatlarını kolaylaştıracak hediyeler tercih ediliyor. Bu yıl geçen seneye göre en yüksek artış robot süpürgede yaşandı. 

Trendyol'un verilerine göre bu yılın en trend ürünleri arasında yer alan robot süpürgelerin satışları Anneler Günü öncesi 15 günlük dönemde geçen yılın aynı dönemine kıyasla yaklaşık yüzde 700 artış gösterdi. 

Çikolata satışları 12 kat arttı

Hediye tercihleri arasında mutluluk veren etkisiyle herkesin çok sevdiği çikolata da önde geliyor. Bu dönemde çikolata satışları 12 kat, bijuteri kolye satışları 6 kat, güneş gözlüğü satışları 4 kat, bluz satışları 3 kat yükseldi. 

Yorumlar