Anamız Var nerede çekildi?

Anamız Var nerede çekildi , oyuncuları kimlerdir? Filmin çekildiği yer neresidir? FOX TV'de bu akşam yayınlanan filmin konusu, yeri ve oyuncuları merak ediliyor. İşte filmin çekildiği yer ve detaylı bilgileri.

Google Haberlere Abone ol

Anamız Var nerede çekildi, ne zaman ve kimler tarafından çekildi, filmde rol alan oyuncular kimlerdir?

Anamız Var filmi Hasan Doğan tarafından çekildi. Bir tür komedi filmi olan Anamız Var 2018 yapımıdır. 

Filmin çekildiği yer ve oyuncuları ise merak ediliyor. 

ANAMIZ VAR NEREDE ÇEKİLDİ?

Oyuncu kadrosunda Füsun Demirel, Alper Saldıran ve Suzan Aksoy’un olduğu, Ülfet ile Firdevs’in arasındaki çekişmenin anlatıldığı filmin Anamız Var filminin çekimleri İstanbul'da gerçekleşti. Filmin konusu da İstanbul'da geçiyor.

Nerede çekildi? İşte cevap: Anamız Var filmi İstanbul'un Beykoz ilçesinde Ortaçeşme semtinde çekildi.

ANAMIZ VAR FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Evlendirme makinesi olan Ülfet Teyze tek oğlu Oğuz'un hasretiyle yanıp tutuşmaktadır. Mahallede uçan kuşu bile evlendiren Ülfet Teyze'nin en büyük düşmanı ise Firdevs'tir. Ülfet, Firdevs'in oğlunu da evlendirmiştir fakat Firdevs oğlunun mürüvvetini beğenmemiştir. Bu yüzden Ülfet'e karşı düşmanlık beslemektedir.

Ülfet'in oğlu Oğuz yıllar sonra uzun bir izinle Rusya'dan Türkiye'ye gelir. Ülfet ise şu an elinde olan bütün baş göz dosyalarını kapatır ve Oğuz'u bu uzun izinde evlendirip göndermek ister. Firdevs ise savaş baltasını çıkarır ve Ülfet'in bu çabasını baltalamak üzere harekete geçer.

Anamız Var Filmi Nerede Çekildi
Anamız Var Filminden bir kare

 

Fakat Oğuz, Rusya'dan gittiği gibi gelmiştir. Bu yüzden mahallede Ülfet taraftarları ve Firdevs taraftarları arasında müthiş bir istihbarat savaşı başlamıştır. Mahalleyi ikiye bölen Oğuz'un ise kalbi tek parça değildir.

Ülfet ile Firdevs'in amansız savaşında Oğuz'un sakladığı sır durumu daha da içinden çıkılmaz bir duruma doğru sürükleyecektir.

ANAMIZ VAR FİLMİ OYUNCULARI KİM? OYUNCU KADROSU

Alper Saldıran (Oğuz)

Füsun Demirel (Ülfet)

Birgül Ulusoy (Nimet)

Ali Rıza Tanyeli

Larysa Darmorost

İşte filmin çekildiği bölgeler:

Yorumlar