A101 BİM Aktüel Ürünler Kataloğu 18 Temmuz 2020

A101 BİM Aktüel Ürünler Kataloğu listelerinde neler var, hangi ürünler satışa çıktı, fiyatları ve kaliteleri nasıl? İşte detaylar:

Google Haberlere Abone ol

A101 ve  BİM Aktüel Ürünler Kataloğu listelerinde bu hafta neler var, hangi ürünler geldi, cazip fiyatlı ürünler listelerde var mı? İşte detaylar: 

A101'in bu hafta güncel fırsat ürünleri listesinde dikkat çeken iki kalem ürün büyükbaş ve küçükbaş kurbanlık hayvanlar oldu. 

Büyükbaş kurbanlık hayvanlarda yedide bir hisse 1495 TL'den satışa sunulurken, en az 20 kilogram geldiği belirtilen kurbanlık koçlar ise 1295 TL'den satışa sunuldu.

Marketin bu haftaki fırsatlar listesinde dikkat çeken bir diğer ürün ise Honor 20 128 GB Akıllı Cep telefonu oldu. Ancak telefonun fiyatı biraz yüksek gelebilir; çünkü 4 bin 199 TL'den satışa sunulmuş durumda.

A101 Honor Watch Magic Akıllı saat de bu hafta dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. A101 Akıllı Saat 659 TL'den satılıyor. 

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞUNDA NELER VAR?

BİM 17 Temmuz aktüel ürünler listesinde bu hafta Fakir Elektrikli süpürge, Davul Fırın, 4 kapaklı tek çekmeceli çok amaçlı dolap, 4 parça çelik cezve takımı, cam ışıklı kettle, otomatik kahve ve baharat öğütücü, el kantarı ve döküm tava dikkat çeken ürünler oldu.

Detaylar Eklenecek...

Yorumlar