5 bin TL peşinatla Fiat ticari araç alma fırsatı

- Fiat Professional, temmuz kampanyası ile Doblo Cargo, Fiorino Cargo, Doblo Combi, Fiorino Combi ve Pratico modellerinden birini tercih etmek isteyenlere 5 yıl garantiyle birlikte 36 bin TL'ye kadar 20 ay vadeyle 0 faizli kredi imkanı sunuyor - Kampanya kapsamında Doblo ya da Fiorino modellerinden birini tercih edecek müşterilere 5 bin TL peşinatla araç sahibi olma fırsatı da sunuluyor

Google Haberlere Abone ol
5 bin TL peşinatla Fiat ticari araç alma fırsatı

İSTANBUL (AA) - Fiat Professional, ticari araç ürün gamında avantajlar sunan yaz kampanyası kapsamında Fiat Doblo ve Fiorino'ya 5 bin TL peşinatla sahip olma imkanı sunuyor.

Şirket açıklamasına göre, Fiat Professional, 2017 model bir ticari araç sahibi olmak isteyenlere temmuz ayında avantaj sağlıyor. Düzenlenen kampanya ile Fiat Professional Doblo Cargo, Fiorino Cargo, Doblo Combi, Fiorino Combi ve Pratico modellerinden birini tercih etmek isteyenler, 5 yıl garantiyle birlikte 36 bin TL'ye kadar 20 ay vadeyle 0 faizli kredi imkanından faydalanabiliyor.

Kampanya kapsamında Doblo ya da Fiorino modellerinden birini tercih edecek müşterilere 5 bin TL peşinatla araç sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Fiat Professional'in temmuz kampanyasında, Fiat Ducato modellerinde de avantajlı ödeme seçenekleri bulunuyor. Fiat Ducato Van, Ducato Minibüs ve Ducato Kamyonet modelleri temmuz ayında 60 bin TL'ye 36 aya varan vade ve 1,15 faizli kredi fırsatıyla satışa sunuluyor.

Kampanyada, Ducato modellerine 3 bin TL'ye varan nakit indirim desteği de sağlanıyor. Ayrıca, okullar açılmadan 20+1'e varan yolcu taşıma kapasitesine sahip yeni bir Ducato minibüs almayı düşünenlere yaklaşık 2 bin TL değerindeki okul paketi de hediye ediliyor.

Yorumlar