2. Safya sunucuları kimdir, kaç yaşında, nereli?

2. Safya sunucuları Müge İle Gülşen kimdir, kaç yaşında soruları magazin dünyasında merakla sorulan sorular arasında yer alıyor.

Google Haberlere Abone ol
2. Safya sunucuları kimdir, kaç yaşında, nereli?

"2. Safya" sunucuları kimdir, isimleri nedir, kaç yaşında, nereliler soruları magazin aleminin sık sık sorular arasında yer alıyor. TV8'de yayınlanan magazin programı hafta içi her gün sabah saatlerinde ekrana geliyor. Programa her gün yeni bir sanatçı konuk ediliyor. Konuklar eşliğinde güncel magazin konuları da ele alınıyor. Peki, 2. Safya sunucuları kimdir, kaç yaşında, nereli?

2. SAYFA SUNUCULARI KİMLER?

TV8 kanalında hafta içi her gün sabah saatlerinde ekrana gelen 2. Sayfa programını Vatan Gazetesi Magazin Müdürü Gülşen Yüksel ile Posta Gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı sunmaktadır.

2. SAYFA SUNUCUSU GÜLŞEN YÜKSEL KİMDİR?

Başarılı magazinci Gülşen Yüksel kar, kış, kıyamet demeden 2012 yılı 21 Aralık'ta nikah masasına oturmuş o dönem çok konuşulmuştu. Gülşen Yüksel VESTEK’in Genel Müdürü Metin Salt ile evli.

2. Safya sunucuları kimdir, kaç yaşında, nereli
2. Safya sunucuları kimdir, kaç yaşında, nereli

 

24 Haziran 1977 yılında İstanbul’da doğmuş olan Gülşen Yüksel yengeç burcudur. Sanatçı 53 kilogram ve 164 boyundadır. Göz rengi kahverengi ve saç rengi de kahverengidir. Ekranlarda sık sık karşılaştığımız sanatçı sunuculuk yapmaktadır. Sunuculuğunu ise şuan Renkli sayfalar adındaki programla yapmakta ve bu programı Müge Dağıstanlı ile beraber sunmaktadır. Gülşen Yüksel vatan gazetesinde magazin müdürü olarak da çalışmıştır. 2015 yılında ise 2. Sayfa adındaki programın sunuculunu yapmaya başlamıştır.

2. SAYFA SUNUCUSU MÜGE DAĞITSANLI KİMDİR?

1968 İstanbul doğumlu olan Müge Dağıstanlı, Bahçeşehir Üniversitesi Yeni Medya Bölümünde eğitimini tamamlamıştır.

2. Safya sunucuları kimdir, kaç yaşında, nereli
2. Safya Sunucusu Müge Dağıstanlı

 

Gazetecilik hayatına Posta Gazetesinde başlayan Müge Dağıstanlı, burada köşe yazarlığı yapmış ve magazin müdürü olarak görev almıştır. Radikal Gazetesi bünyesinde de çalışmış olan Müge Dağıstanlı, burada da yine sinema ve televizyon üzerine köşe yazıları yazmıştır.

2015 yılından bu yana sabah kuşağında yayınlanan magazin programı sunmaya devam eden Müge Dağıstanlı, ilk olarak Kanaltürk TV'de yayınlanmış olan "2. Sayfa" adlı programın sunuculuğunu partneri Gülşen Yüksel ile birlikte yapmış, sonrasında ise Show TV'ye geçmiştir.

Şubat 2016 tarihinden beri yine Gülşen Yüksel ile birlikte "Renkli Sayfalar" adlı magazin programını Kanal D ekranlarında sunmaktadır. Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'in sundukları "Renkli Sayfalar" programı 2016 Altın Kelebek Ödüllerinde de "Yılın En İyi Magazin Programı" seçilmiştir.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programı hafta içi her gün saat 11.00'da yayınlanıyor.


 

Yorumlar