Spor Toto 2. Lig ve 3. Lig fikstürü çekildi
2014-2015 Sezonu Spor Toto 2. Lig ve 3. Lig fikstürü Ankara'da çekildi. Fikstür çekimine TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkanı Arif Koşar, TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkan Yardımcısı Mustafa Beyazlı, TFF...
2014-2015 Sezonu Spor Toto 2. Lig ve 3. Lig fikstürü Ankara'da çekildi.
Fikstür çekimine TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkanı Arif Koşar, TFF Yönetim Kurulu Üyesi ve Profesyonel Kurul Başkan Yardımcısı Mustafa Beyazlı, TFF Genel Sekreter Yardımcısı Özcan Şepik, Maç Planlama Müdürü Besim Yalçın ile kulüp başkanları ile Spor Toto 2. Lig ve 3. Lig'de mücadele edecek kulüplerin temsilcileri katıldı.
Spor Toto 2. Lig'de 2014-2015 sezonu 31 Ağustos 2014'te başlayacak ve 3 Mayıs 2015'te sona erecek. Spor Toto 3. Lig'de ise 2014-2015 sezonu 7 Eylül 2014'te başlayacak ve 10 Mayıs 2015'te sona erecek.
Yapılan fikstür çekimi sonrası gruplarda ilk hafta maçları şöyle:
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup 1. Hafta
Yeni Malatyaspor- Ofspor
Hacettepespor-Keçiörengücü
Aydınspor1923-Bayrampaşaspor
1461 Trabzonspor-Tokatspor
Tarsus İdman Yurdu- TKİ Tanşanlı Linyitspor
Fethiyespor-Menemen Belediyespor
Turgutluspor-Kartalspor
Fatih Karagümrükspor A. Ş.- Körfez İskenderunspor
Ümraniyespor-Konya Anadolu Selçukluspor
Pendikspor BAY
Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup 1. Hafta
Kocaeli Birlikspor-Kırklarelispor
Tepecikspor A. Ş.- Bandırmaspor
Nazilli Belediyespor- Gümüşhanespor
Sarıyer- Birlik Nakliyat Düzyurtspor
Kahramanmaraşspor A. Ş. –MKE Ankaragücü
İnegölspor-Pazarspor
Hatayspor- Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor
Kızılcahamamspor A. Ş.- Göztepe A. Ş.
Altay-Bugsaşspor
Spor Toto 3. Lig 1. Grup 1. Hafta
Adliyespor – Niğde Belediyespor
Manavgatspor –Tuzlaspor
Kırıkhanspor – Şekerspor A. Ş.
İstanbulspor A. Ş. – Çatalcaspor
Tire 1922 Spor – Bozöyükspor
Zonguldak Kömürspor – Batman Petrolspor A. Ş.
Sebat Proje Trabzon Akçaabat – Gaziosmanpaşa
Kızılcabölükspor – Çorum Belediyespor
Darıca Gençlerbirliği – Bursa Niliferspor A. Ş.
Spor Toto 3. Lig 2. Grup 1. Hafta
Yeşil Bursa A. Ş. – Denizli Büyükşehir Belediyespor
Çine Madranspor- Eyüpspor
Sancaktepespor- Yeni Diyarbakırspor A. Ş.
Gölcükspor – Dardanelspor A. Ş.
68 Yeni Aksarayspor – Payas Belediyespor 1975
Maltepespor – Kemer Tekirovaspor
Arsinspor – Derincespor A. Ş.
Sivas 4 Eylül Belediyespor – Erzincacspor
Halide Edip Adıvarspor – Çankırıspor
Spor Toto 3. Lig 3. Grup 1. Hafta
Silivrispor – Anadolu Üsküdar 1908 Spor
Ankara Demirspor – Kayseri Şekerspor
Bayburt Grup Özel İdar Gençlikspor – Balçova Belediyespor
Büyükşehir Belediye Erzurumspor – Ayvalıkgücü Belediyespor
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor – Sandıklıspor
İstanbul Güngörenspor – Sakaryaspor A. Ş.
Orhangazispor- Bergama Belediyespor
Beylerbeyispor- Van Büyükşehir Belediyespor
Erzin Belediyespor – Etimesgut Belediyespor
CİHAN