Zuhal Topal'la Sofrada 1 Nisan Puan Durumu: Emine Gelinin Puanları

Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu: 1 Nisan 2021 Perşembe günü yarışan gelin, kaynanalardan kaç puan aldı, yemeğini kaynanalara beğendirebildi mi? Yarışmanın bugünkü bölümünde neler oldu, puanlar nasıl? İşte detaylar:

Google Haberlere Abone ol

Zuhal Topal'la Sofrada 1 Nisan 2021 Perşembe günü yeni bölümüyle haftanın dördüncü gününde kaynanalarlar ve gelinleriyle seyircinin karşısına çıkıyor. Zuhal Topal'ın sunumunu yaptığı programın bugün haftanın dördüncü bölümü yayınlanıyor. Yarışmanın bugünkü bölümünde hünerini ortaya koyan gelin kaynanalardan kaç puan aldı, kaynanalar yedikleri yemeklerden memnun kaldılar mı? Zuhal Topal'la Sofrada canlı izlemek isteyenler en alttaki linki takip edebilir. Puanlama tablosu ise birazdan buradan yayınlanacak. İşte detaylar: 

1 NİSAN 2021 PERŞEMBE PUAN DURUMU

Yarışmanın bugünkü etabında Emel Aksoy isimli gelin yarışıyor. 30 yaşında olan Emel Aksoy, 3 aylık nişanlıdır. Aslen Çorumlu olan gelinimiz İzmir'de yaşıyor. Asker emeklisi bir babanın kızı olan Emel, Arkeoloji bölümü mezunudur. Emel, aslen Aydınlı olan ancak İzmir'de yaşayan kaynanasıyla birlikte yarışıyor. 

İŞTE BUGÜNÜN PUANLARI

Yosma hanım 7 puan

Aliye hanım 3 puan

Fatma hanım 3 puan

Ayten hanım 7 puan

Diğer gelinlerin puanları: 

Fatma gelin 26 puan 

Rahime gelin 29 puan 

Yeliz gelin 25 puan 

Zuhal Topal'la Sofrada yarışması hafta içi  her gün 17.00 itibariyle FOX TV'de yayınlanıyor. Yarışmaya beş kaynana ile beş de gelin katılıyor. Haftanın her günü bir kaynana ve geline misafir olunuyor. Yemekleri en güzel yapan ve kaynanaları en iyi ağırlayan gelinin kazanması hedefleniyor; ancak kaynanaların adil davranmaması yüzünden genellikle kimse hakkettiği puanı alamıyor. 

Yarışmada verilen ödül ise 15 bin TL para ödülüdür. 

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

FOX TV'de hafta içi her gün yemek programı sunumu yapan Zuhal Topal kimdir, aslen nerelidir, kaç yaşındadır, asıl mesleği nedir? İşte Zuhal Topal ile ilgili merak edilen bilgilerden bazıları: 

  • Zuhal Topal aslen Gaziantepli'dir.
  • 43 yaşındadır.
  • Asıl mesleği ise oyunculuktur.

İşte Zuhal Topal'ın biyografisi: 

Zuhal Topal 23 Eylül 1976 İstanbul'da dünyaya geldi. 

Türkiye Zuhal Topal'ı Sihirli Annem dizisinde "Suzan" adlı karakteriyle tanıdı.

Tiyatro oyunculuğu başta olmak üzere, dizi, film oyunculuğu ve sunuculuk yaptı.

10 yıl önce şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlendi.

Bu evlilikten Lina adında bir kız çocukları oldu.

atv'de yayınlanan Selena adlı bir dizide "Fitnat Korkmaz" adında kötü bir müdireyi oynayan Zuhal Topal, bu diziden sonra Şarkı Söylemek Lazım adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarıştı.

Halk ve jüri tarafından birinciliği kazandı.

Zuhal Topal'la Sofrada 1 Nisan Günkü Fragmanı: 

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA CANLI İZLE

Zuhal Topal'la Sofrada canlı izleme linki şöyle:

 

Yorumlar

Mehmet Zuhal hanım Allahınızı severseniz bu sabunluk olmuş kokanaları ekrandan çıkarın ne olursunuz insanı dinden imandan eder onları nazi kampına gönderin onların yediği yemek yapılan emek harcanan zaman hepsi israf yazık günah ya
Melek kucukkarakay Zuhal hanim sizi hergun izliyorum begeniyorum ama kaynaklar çok haksızlık yapiyo geçen hafta cok haksizlik oldu emeği fazla olan kişi vardı o kişi kazanamadı haksızlık oldu
İhsan Zuhal hanım bu kaynanalar kaynana demek yanlış olur bunlar kokuşmuş kokonalar yarışmadışı davranışlar yapıyorlar bunlar bir simit bile layık değil